Opinie o Transdor Dorota Chlechowicz w Kiełpino

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Transdor Dorota Chlechowicz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Transdor Dorota Chlechowicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transdor Dorota Chlechowicz w Kiełpino

Chciałbym się zatrudnić w tym miejscu jako kierowca. Z tego, co wyczytałem w komentarzach, to jeden z byłych pracowników stwierdził, że żeby zarobić, to trzeba miesiąc w pracy siedzieć razem z weekendami. W takim razie, dajcie znać, czy sobota i niedziela są jakoś ekstra płatne? No i ile można wyciągnąć pracując bez weekendów?

Kamila Nowy wpis

Hej, przeczytałam tu zarzut do firmy, że płaca jest nieadekwatna do obowiązków i że zdarzają się opóźnienia w wypłatach. Tyle że to wpisy z ubiegłego roku. Ciekawa jestem jak jest aktualnie, może podwyższyli wam pensje? I czy trzymają się terminów wypłat? Dajcie znać, mąż szuka pracy i nie wiem czy mu namiar na firmę dawać.

Były kierowca Nowy wpis
@Kamila

Ludzie tak szybko się nie zmieniają, wręcz przeciwnie. Jeżeli ten człowiek był taki parę lat temu, więc na pewno jest teraz jeszcze gorszy. Kasa zawsze dobija do głowy. Nigdy się nie liczył z pracownikami. Nie polecam. Czas zweryfikuje i tak zawsze co ma zweryfikować. Zawsze można spróbować a potem się zwolnić, bo przecież najlepiej się przejechać na własnej skórze. Pozdrawiam

Bylykierowca Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem. Typowy Dziad-trans. Jeżdżą bez zezwoleń, nakazują ładowanie bez karty i nie chcą wziąć odpowiedzialności jak się coś stanie. Kasa może i na czas ale żeby zarobić w miarę to trzeba miesiąc w robocie siedzieć razem z weekendami. Naczepy to totalne złomy. Lecą bokiem i trzeba jeździć z pilotem w ręku cały czas i sterować bo nie wiadomo co się odjebie. Żeby cokolwiek naprawić to trzeba się prosić niewiadomo ile czasu albo najlepiej jak się zepsuje w trasie. Wtedy może z wielką łaską przyjadą… Dla Waszego bezpieczeństwa - nie polecam!!!!

Kazik

Nie polecam firmy naprawdę ciężka praca tam jest słabe pieniążki wyplaty nie terminowe i jeszcze ciągle wyzywanie

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Transdor Dorota Chlechowicz rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Spedytor w transporcie ponadgabarytowym?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Ciekawy pracy

Napiszcie proszę co tam z kierowcami. Jakie warunki pracy. Jak są traktowani. Czy są zadowoleni z zarobków?Jaki system pracy kierowców proponuję firma? Jak często zjeżdżają do domu? Czy właściciel wpożadku? Czy wypłaty na czas? Jak często się zmieniają ludzie w tej firmie?

Były
@Ciekawy pracy

(usunięte przez administratora) kasa kiedy im pasuje, szef burak, Ukraina sama tam pracuje

Grażyna

Hej, z tego co widziałam w google. Przy firmie Transdor jest informacja, że jest tymczasowo zamknięte. Napiszecie mi coś więcej na ten temat? Dlaczego firma jest zamknięta i na jak długo? Wiadomo kiedy ponownie ruszy?

@Grażyna

był błąd na stronie google. Firma pracuje bez zmian w nowym budynku.

Zostaw merytoryczną opinię o Transdor Dorota Chlechowicz - Kiełpino

• Jak się pracuje w Transdor Dorota Chlechowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Transdor Dorota Chlechowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Transdor Dorota Chlechowicz
  • ul. Dolna 1