cześć. dajcie znać jakie warunki ma stolarz u was. chce mieć pewność ze robota jest dobra bo wisi teraz oferta tylko zastanawiam się czemu aż dwóch osób potrzeba
Nowy wpis
Rob
19.05.2025 13:55
Pracownik
jeden na stolarza z doświadczeniem , a drugi lakiernik lub operator CNC, praca jak każda jak pracujesz jest ok, jak ściemniasz to wylatujesz po miesiącu właściciel ok ale kumaty jest bardzo i nie znosi ściemy, tak jak się umówi tak jest
Nowy wpis
Robert Bronikowski
06.09.2024 23:46
Były pracownik
Niestety miałem nieprzyjemność pracować w tej firmie. Obietnice złożone podczas rekrutacji zostały nie dotrzymane. Praca miała polegać na obsłudze maszyn CNC i szybkim awansie na stanowisko technologa, które było istotnym celem mojej ścieżki zawodowej. W rzeczywistości przez większość czasu przerzucałem płyty i lub wykonywałem prace porządkowe. Po ustaniu stosunku pracy pojawiły się problemy z wypłatą wynagrodzenia za ostatni miesiąc. Atmosfera w pracy była wyjątkowo trudna i stresująca, co miało znaczący wpływ na moje samopoczucie. Długotrwały stres z tym związany odbił się negatywnie na mojej psychice. Codzienna praca w takim otoczeniu była ogromnym wyzwaniem i stanowczo nie polecam tego miejsca osobom ceniącym sobie zdrowe warunki pracy.
Arkadiusz Hoppe-Gołębiewski
18.06.2024 16:22
Były pracownik
Pracowałem 6 mcy. Miałem pracować jako operator obrabiarek CNC tymczasem przerzucałem jedynie płyty wiórowe. Gdy stwierdziłem, że mam już dość i złożyłem wypowiedzenie, właściciel wykorzystał okazję żeby nie wypłacić mi pensji za 2 dni robocze. 336 zł netto - tyle warta jest uczciwość Krzysztofa Stanka.
Stereotypowy polski przedsiębiorca. Oszczędza na wszystkim a najchętniej na pracownikach. Obietnice bez pokrycia o podwyżkach i lepszej sytuacji w firmie to codzienność.
W czasie przestojów produkcji, gdy nie było zamówień, wysyłał na urlop wypoczynkowy - z puli pracownika oczywiście.
Jedyna znana mi firma, gdzie na święta bożego narodzenia dostaje się jedynie życzenia. I to tak suche że wstyd człowieka ogarnia.
Szukasz czegoś na dłużej w firmie z perspektywą rozwoju? Omijaj firmę aps szerokim łukiem.
Nowy wpis
Pracodawca
15.07.2024 16:30
Inne
Informacje, które zamieścił p. Arkadiusz Hoppe- Gołębiewski są niezgodne z prawdą. Pracownik pracował w okresie 5 miesięcy. Zatrudniony po rozmowie kwalifikacyjnej i deklaracji umiejętności i kwalifikacji przez p. Hoppe (humanista na kierunku administracji z wykształcenia) na stanowisko operatora maszyn stolarskich. Po weryfikacji na stanowisku bez wiedzy i umiejętności pracy na obrabiarkach i maszynach stolarskich w stopniu podstawowym (brak umiejętności do samodzielnej pracy). Pan Hoppe był przysposabiany do obsługi CNC, szkolnie które było prowadzone przez operatora CNC w okresie zatrudnienia i nauka w okresie zatrudnienia na koszt pracodawcy bez większych rezultatów. Pracodawca zgodnie z umową wypłacał wynagrodzenie w kwocie ustalonej z p. Hoppe pomimo braku zaangażowania w deklarowany przed zatrudnieniem, przez p. Hoppe proces nauki obsługi który miał trwać 3 miesiące (oczekiwanie p.Hoppe było jednak nauka , a nie praca ,a przy braku postępów w nauce i braku zaangażowania oczekiwanie awansu)
Po złożeniu wypowiedzenia umowy o pracę za porozumieniem stron domagał się pomimo ustania stosunku pracy na wniosek p. Hoppe i wyrażeniu zgody pracodawcy (w związku z brakiem umiejętności po okresie prawie 5 miesięcy) dodatkowego wynagrodzenia za 2 dni. Pracownik z bardzo małym zrozumieniem obowiązków i praw, roszczeniowy i mało pojętny.
Odnosząc się do obietnic p. Krzysztofa Stanek to zgodnie z deklaracją słowną pracownik otrzymywał dodatkowe pieniądze w formie darowizny 250 zł jako rekompensatę-dofinansowanie dojazdu jako dobra wola p.Krzysztofa Stanek co stanowiło 1250 zł w tym okresie.
Bezpodstawne roszczenie p. Hoppe i jego wpis będzie skutkował konsekwencjami w związku z zawartą nieprawdziwą i oczerniająca treścią.
Uważasz, że przedsiębiorstwo Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Styl Stanek Krzysztof Aps Acoustic Panel System w miejscowości Olszanica to jeden z najlepszych polskich pracodawców? A może się z tym nie zgadzasz? Dodaj opinię i napisz jak jest w tej firmie naprawdę. Twoja opinia ma znaczenie.
Zostaw merytoryczną opinię o 1.Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Styl Stanek Krzysztof 2. Aps Acoustic Panel System
Opinia
Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.