Nordpol Sp. z o.o.

Wilków

Opinie o Nordpol Sp. z o.o.

kolego potwierdzam twoje słowa ale jest obecnie w tej firmie jeden podstawowy problem min. brygadzista , zastepca kierownika \" chyba samozwaniec \" pan (usunięte przez administratora)wysoki dzentelmen ktory swoim zachowaniem wobec ludzi pracujacych przy produkcji jak i osob z zewnatrz ktore wspolpracuja z firma do zera niszczy reputacje zakładu . (usunięte przez administratora) nie omieszka nawet toczyc bezsensownych walk z sama góra zarzadzajaca. Dalej nie bede sie rozpisywał bo nie ma sensu . Konczac , polecam prace gdyz jest nie najgorsza ale tylko na zmianie drugiego bryg. pana (usunięte przez administratora) , nie zycze pracy z tym ww panem.. pozdrawiam tych normalnych

kazio
@:) 27.07.2012, 11:04

Reputacja zakladu ??? Jaka reputacja(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Nordpol Sp. z o.o. - Wilków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nordpol Sp. z o.o.