F.U.H. Darszkło Dariusz Dużyk

Kraków

Opinie o F.U.H. Darszkło Dariusz Dużyk

rd45

przede wszystkim to nie jest żaden szklarz, to poważna firma znana na rynku od lat i jakoś dziwnie w tym samym miejscu z tymi samymi ludźmi i z tym samym numerem telefonu. Dla mnie w małopolsce lepszej nie ma. Wierzyc mi sie nie chce żeby ktos tak o nich myslał jak ty... no chyba że właśnie jestes szklarzem józkiem.

Polak, po szkodzie....

Cracus. Ty sobie chyba żartujesz albo zwyczajnie kpisz. Chyba, że jest to kryptoreklama tego niesolidnego szklarza! Jest dokładnie odwrotnie jak piszesz! Firma jest bardzo kiepska, nie warta zainteresowania, usługi wykonane na niskim poziomie. Może pani Agatka jest miła? ale nie wspomnę o niefachowości męża, który ma problemy z opanowaniem tematu, matematyką i rozwiązywaniem naprawdę prostych problemów szklarskich. Po prostu prosty człowiek. Rozbawiło Mnie zdanie z tym pedagogicznym podejściem do czegoś tam???!!! Hee... dobry żart. A więc... ZDECYDOWANIE odradzam usługi tej firemki!!! Myślę jednak, że wpis ,,crakusa" to zwykła nachalna wstawka właściciela. Dobre żarty....

cracus

Firma jest bardzo dobra,wart jest zainteresowania,usługi wykonane na bardz o wysokim poziomie pani Agatka jest bardzo miła i sympatyczna,nie wspomnę o mężu,który jest właścicielem sółki,potrafi pedagogicznie wytłumaczyć,wszystko na temat SZKLARSTWA.Jeszcze raz polecam i bardzo pozdrawiam.

Zostaw opinię o F.U.H. Darszkło Dariusz Dużyk - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.U.H. Darszkło Dariusz Dużyk