Hydroełpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Wiertniczych i Inżynieryjnych

Łódź

Opinie o Hydroełpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Wiertniczych i Inżynieryjnych

gutek

Tak jak koledzy opisuja ta firemke to niewolnicza praca nie adekwatna placa 1700 1800 to tylko za 8h a pracowalem 24h nadgodziny nie placone gratis dla pana prezesa i tak mowil ze za dorzo placi oszust ale nie tylko pan prezes 2 po panu p byl niejaki Darek SZ to dopiero porabaniec z tym detem nikt nie chcial pracowac gonil ludzi traktowal gorzej niz psa nikt go nie lubil Metrowka oczwiscie wieksza musial miec no bo to pan D Omijajcie ta firme z daleka chyba ze chcesz sie narobic a nie zarobic

Adrian

Najgorsza z najgorszych, porazka na każdym etapie. Kadra zarzadzajaca (wlasciciele) to nieuczciwi ludzie, a ten caly bartosik typowy ortodoksyjny katolik czyt. bydlak i zlodziej. Nie polecam nikomu nawet na 5 minut, minimalna krajowa a praca w delegacji po 400h miesiecznie. To sie nie miesci w glowie jak firma wiertnicza moze tak oszukiwac swoich pracowników. A paska z wyplaty to nigdy nie dostalem, na moje pytania slyszalem tylko "nie ma??? a powinien byc w kopercie". Brak słów. omijac z daleka.

Zostaw opinię o Hydroełpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Wiertniczych i Inżynieryjnych - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydroełpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Wiertniczych i Inżynieryjnych