Herba Telecom

Złotoryja

Opinie o Herba Telecom

kamil

Skoro wyrabiasz normę lub ponad to premie powinienes miec

gumiś

no tak póki pracujesz dla nich jest wszystko ok jak tylko ośmielisz się odejść ( bo masz dość marnych prowizyjnych zarobków) to nie dość, że nie zapłacą to sądami straszą. Właściciel jest małym zakompleksionym człowiekiem nie potrafiącym docenić tych, którzy dla niego pracują. Jedyne co umie to ładnie mówić i obiecywać złote góry, a i tak co miesiąc lub dwa zmienia warunki współpracy.

vv

podzielam twoje zdanie o tych (usuniete przez moderatora) !!!

Szukasz pracy?

Nie dajcie sie nabrać tym (usuniete przez moderatora) ładna mina do oszukańczej gry ... nie dośc że wam nie zapłacą to jeszcze sądem bedą straszyć ...Sąd na nich czeka mają juz sprawe ...

Zostaw opinię o Herba Telecom - Złotoryja

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Herba Telecom