Wolbel Sp.j. Zakład Stolarski Józef Belica Tadeusz Woliński

Słupno

Opinie o Wolbel Sp.j. Zakład Stolarski Józef Belica Tadeusz Woliński

Anonimowo

Masakra pracowników traktuje się jak niewolnika

analfabeta

Naucz się pisac.

krześ

To banda złodziei Jak Adam Belic I Michał Belica I Józef Belica wykorzystóją każdego jak sie da i szantaż to pierwsza ich zaleta zie daj boże odmowy to idz i skladaj wymuwienie o prace to jest obuz pracy czlowiek pracuje po 10 godzin nieraz po wiencej to zle bo mało majac 240dodz to przesada według kodeksu pracy dziwie sie tym firma ktorzy b iora od nich takie smieci jak drzwi i tym podobne nie polecam tej firmy oby zdala odnich.

Jan

Niestety mam przykre doswiadczenia z tą firmą, [usunięte przez moderatora]

Nie polecam! [usunięte przez moderatora]

cezar

Uwaga!!! ,uważajcie na tą firmę to banda [usunięte przez moderatora] ,obiecują wysokie stawki godzinowe ,a pod koniec miesiąca dostajesz marne grosze ,oszukują na godzinach ,totalne dno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Wolbel Sp.j. Zakład Stolarski Józef Belica Tadeusz Woliński - Słupno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wolbel Sp.j. Zakład Stolarski Józef Belica Tadeusz Woliński