Tokarnia Sosenka Adam Zieman

NIP: 5922064761 REGON: 220330454

Tokarnia Sosenka Adam Zieman

Opinie o Tokarnia Sosenka Adam Zieman

MarioaBella

Witam wszystkich Już kilka razy robiłam zakupy w Sklepie "SOSENKA" i naprawdę za każdym razem pozytywnie mnie zaskakują ( towar zabezpieczony prawidłowo no i miłe upominki, które cieszą ) Polecam !!!

Zostaw opinię o Tokarnia Sosenka Adam Zieman - Osieczna

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tokarnia Sosenka Adam Zieman