POL - SERWIS s.c. PIOTR WOJTKIEWICZ KRZYSZTOF KRACZKOWSKI

NIP: 9552210496 REGON: 320414113

POL - SERWIS s.c. PIOTR WOJTKIEWICZ KRZYSZTOF KRACZKOWSKI

Opinie o POL - SERWIS s.c. PIOTR WOJTKIEWICZ KRZYSZTOF KRACZKOWSKI

Katarzyna

Zastanawia mnie sytuacja związana z małą frekwencją osób, które dzielą się informacjami odnośnie atmosfery i ogólnych warunków pracy w POL-SERWIS. Czy mógłby ktoś z pracowników firmy ją polecić oraz opisać to, jak się w niej pracuje?

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie Pol - Serwis S. C. Piotr Wojtkiewicz Krzysztof Kraczkowski? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym użytkownikom w uzyskaniu informacji o firmie.

ip

Kto byl oszukany przez ta firme prosze napisac iswjagencja@gmail.com. Podaje na nich do sadu

jejson

ten Kraczkowski to teraz robi z Burasem w TLSped

mogg

i co w sądzie powie że miał płacone od kilometra , to za małe podstawy , co innego jeśli ma umowę o pracę i dniówki płacone wtedy jest sens

kawosz

To powiedz mi Martin, czemu po prostu nie pójdziesz z tym do sadu ?!?!?!?!

Martin

Witam Nie Polecam tej firmy oszukują na pieniądze,każą wam jeździć po 24h bez możliwości przerwy,podają błędne informacje,a potem naliczą wam kary o których nie ma mowy w umowie, ani o tym was nie poinformują,za ich błędy zapłacicie wy KIEROWCY! a wypłata będzie średnią krajową za kilka tygodni pracy w wyjeździe międzynarodowym.Piszę to już drugi raz bo nie wiadomo czemu admi usuną mój post !! Stanowczo NIE POLECAM

Zostaw opinię o POL - SERWIS s.c. PIOTR WOJTKIEWICZ KRZYSZTOF KRACZKOWSKI - Szczecin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POL - SERWIS s.c. PIOTR WOJTKIEWICZ KRZYSZTOF KRACZKOWSKI