Pol - Serwis S. C. Piotr Wojtkiewicz Krzysztof Kraczkowski

Szczecin

Opinie o Pol - Serwis S. C. Piotr Wojtkiewicz Krzysztof Kraczkowski

ip

Kto byl oszukany przez ta firme prosze napisac iswjagencja@gmail.com. Podaje na nich do sadu

jejson

ten Kraczkowski to teraz robi z Burasem w TLSped

mogg

i co w sądzie powie że miał płacone od kilometra , to za małe podstawy , co innego jeśli ma umowę o pracę i dniówki płacone wtedy jest sens

kawosz

To powiedz mi Martin, czemu po prostu nie pójdziesz z tym do sadu ?!?!?!?!

Martin

Witam Nie Polecam tej firmy oszukują na pieniądze,każą wam jeździć po 24h bez możliwości przerwy,podają błędne informacje,a potem naliczą wam kary o których nie ma mowy w umowie, ani o tym was nie poinformują,za ich błędy zapłacicie wy KIEROWCY! a wypłata będzie średnią krajową za kilka tygodni pracy w wyjeździe międzynarodowym.Piszę to już drugi raz bo nie wiadomo czemu admi usuną mój post !! Stanowczo NIE POLECAM

Zostaw opinię o Pol - Serwis S. C. Piotr Wojtkiewicz Krzysztof Kraczkowski - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol - Serwis S. C. Piotr Wojtkiewicz Krzysztof Kraczkowski