Sebtar Sebastian Taterczyński

Szczecin

Opinie o Sebtar Sebastian Taterczyński

rozczarowany

nie polecam,klamca, oszust i kretacz.oszukuje na kazdym kroku,a o ubezpieczeniu zapomnij.potraci,ale nie ubezpieczy.ajakie wymagania,jaki to on uczciwy i wymaga tego samego.tylko ze to dziala w jedna strone.zeruje na ludzkiej naiwnosci.ale i to mu sie zaraz skonczy jak mu sie dobiora do dupy.takze jeszcze raz nie polecam.rozczarowany

Jula

Pierwszy tekst to pewnie Taterczyńskiego :) Bo kto jak nie on ma o sobie takie zdanie :) Żenujące

czarna 35

Tragedia! Niewiem kto wystawił opinie powyżej i raczej niechce wiedzieć, pracodawca bardzo lubi wykorzystywać jest niewypłacalny bluzga sytuacja niemiła rozmawiając z innymi paniami ktore sprzatały u tego pana potwierdziły fakty .Niepolecam tego pracodawce, jest bardzo dużo firm sprzatajacych co pozytywne majà wyniki.

Nowy

Super szef. Dobra i uczciwa praca.godziwe pieniadze.atmosfera ok.

Zostaw opinię o Sebtar Sebastian Taterczyński - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sebtar Sebastian Taterczyński