Metropolia Service Maciej Horky

Katowice

Metropolia Service Maciej Horky

Opinie o Metropolia Service Maciej Horky

anna

zgadzam sie w 100% firma rzeczowa wypłacalna polecam jak najbardziej prace u pan [usunięte przez moderatora] ;)

aneta

Praca w Metropoli Servise to dobry wybor.Mialam okazje pracowac pod kierownictwem pana [usunięte przez moderatora].Jest to uczciwy pracodawca,bardzo zyczliwy,mily,wyplacalny na czas,praca na umowy (co jest rzadkością w dzisiejszych czasach).Ma wyszkolona i kompetentna kadre.Ludzie pod jego kierownictwem potrafia ze soba dobrze współpracować i porozumiewac sie.Polecam w 100%.

Zostaw opinię o Metropolia Service Maciej Horky - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metropolia Service Maciej Horky