Radimp Zakład Wyrobów Sanitarnych

Radom

Opinie o Radimp Zakład Wyrobów Sanitarnych

agnieszka

A ja się zastanawiam czy jest tam choćby jedna kobieta która by pracowała w takim pyle? skoro jest bardzo gorąco, i powietrze zanieczyszczone? niech wypowie sie ta osoba co pracuje lub pracowała tam bo wiem gdzie to jest system 4 brygadowy prawie jak wszedzie w zakładach

Łukasz

Znajomy tam pracował 2,dni. Najnizsza płacona a robota przy szlifowaniu w pyle itp. Szukaja juz pare miesiecy osób. W sumie zależy co komu pasuje, ale 1300 za taka robote według mnie to mało.

bolo
@Łukasz 19.01.2016, 10:12

No z tymi płacami to masz racje straszne grosze jeszcze jak ktoś nie ma dzieci,rodziny to z trudem ,ale przełknie,a w takim wypadku to porażka nie wiadomo czy na jedzenie czy na opłaty no ale to jest radomski rynek chociaż nie powiem bo w niektórych firmach da się więcej zarobić.A na dokładkę to wszędzie agencje tymczasowe się wpie.....ły i robisz jak jesteś potrzebny,a jak nie to wypad zadzwonimy za jakiś czas no masakra.Pozdrawiam.

Dobrze pracuje Ci się w firmie Radimp Zakład Wyrobów Sanitarnych czy masz jednak kilka zastrzeżeń lub uwag odnośnie pracy, pensji? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Radimp Zakład Wyrobów Sanitarnych - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Radimp Zakład Wyrobów Sanitarnych