Opinie o SOLBIKA w Maków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SOLBIKA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie SOLBIKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOLBIKA w Maków

Samanta Nowy wpis

W jakim zakresie mogliby nagle hutę zamknąć? Myślałam, że pojawi się w końcu odpowiedź na zapytanie o specjalistę ds. sprzedaży. sama może bym się przeniosła gdzieś indziej o ile lepiej by tu płacili niż w moim aktualnym miejscu pracy. kojarzycie zarobki?

Piotrek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 14 dni.

Słyszałem że huta jest zamknięta. Prawda to ?

Hej, szukam pracy w Radomiu i tak natknęłam się na ofertę dla specjalisty ds. sprzedaży. w zeszłym roku wiem, że ze dwie osoby były potrzebne i zastanawiam się ze względu na co, rozwój vs rotacja? komentarzy niby dawno nie było ale ktoś w ostatnim nie polecał i teraz nie wiem czy się interesować, bo mam doświadczenie

Golota Nowy wpis

Nie polecamy firmy nadzieję szkło do sprzedaży

Dawid

Poprawiło się coś jeśli chodzi o finanse? Czy nadal zarabia się tu ok 2500 zł? Bo to dla mnie trochę mało jak za tak ciężką pracę.

Czarek

@Gołota Czy na pewno jesteś pracownikiem firmy bo mam wrażenie, że konkurencja zaczęła inspirować widząc dobre opinie firmy?

Gołota
@Czarek

Firma przyszłościowa bardzo pożądana praca hutników wyroby ze szkła perfekt nie jedne automaty się kryją rzemiosło to podstawa. Do biznesu. Polecam.

Galicja
@Gołota

Beznadziejna firma. Nie polecam

BESTRONNY

Praca cięzka,warunki tez ,szefostwo zalezy od nastawienia pracownika czasem się czepiają ale ogólnie moze byc. Pensja na czas,urlop płatny ,zwolnienia chorobowe płatne,co do zarobków powinny być większe,atmosfera wśród pracowników poprostu trzeba być silnym psychicznie ,stosownie do sytuacji raz przypalić głupa ,a czasem nie dać sobie w kaszę dmuchać i tyle .Wszędzie są świry i normalni ,teraz w każdej robocie trzeba się pilnować i patrzeć za siebie tacy ludzie.Ogólnie nie ma tragedii są o wiele gorsze firmy .

Gucio
@BESTRONNY

Hej bezstronny, świetnie wykonana robota na zlecenie jednego z prezesów. Obrzydliwe....

Gołota
@BESTRONNY

Beznadziejna firma. wykorzystuje ludzi za 2500 zł. To można gdzie indziej zarobić ludzie robią jak niewolnicy a faraon dokłada roboty. Zero uproszczenia. Pracy jak 29 lat za murxynsmu

Arek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje?

krzysiek

jeśli piszesz o urlopie to podzielam ( wpis poniżej) umowa o pracę to bardzo ważne, a jakie warunki pozostałe? rozwój w firmie? szkolenia?????????????

@BESTRONNY a opowiesz dokładniej o warunkach ?Skoro mówisz, że ciężka to dla każdego może być inna. Atmosfera według Ciebie niezbyt dobra, ale czy chodzi o Twój dział w którym pracujesz?Dobrze, że urlop płatny, rozumiem, że umowa o pracę?

Anonimowy

Witam Huta szkła "Solbika" sama w sobie jest ok ale pracownicy są traktowani jak niewolnicy w starożytnym Egipcie (faraon też jest, wiadomo o kogo chodzi), wypłaty są na czas (marne ale są), jedyna wada tej firmy to brak zalet. Pozdrawiam

wami

Hej Wam. Poszukuje obecnie pracy i w sumie robię mały research. Sporo już się o nich dowiedziałem , ale to raczej bardziej techniczne kwestie mnie interesowały. Teraz z kolei pytanie jak jest z atmosferą?

Emil 2

Drogi Emilu czy jak tam inaczej się nazywasz. Ale wazelina. To się wszystko nie trzyma całości. Jak polecasz pracę - wróć. A jeśli jesteś pracownikiem któremu zlecono napisanie "pozytywnej opinii" - zrób to większą inteligencją. Pa

Emil

Witam wszystkich zainteresowanych tematem pracy w Hucie szkła "SOLBIKA". Pracowałem jako brygadzista mistrz zmiany moje spostrzeżenia są inne niż wy piszecie ja z chęcią bym tam wrócił doświadczenie jakie zdobyłem i co osiągnąłem jest miłym wspomnieniem. Pęsja na czas warunki pracy ok. Można z szefem jak również Panem Marcinem oraz z kierownikiem Witoldem porozmawiać i rozwiązać problemy pijaństwo to tylko dla tego że nie brakuje prostych osobistości którzy nie szanują tym samym pracy jak i właściciela i ludzi zarządzających. Ogólnie wszyscy pracownicy są w porządku z jednym małym wyjątkiem ale to nie na to forum. Polecam pracę w tej hucie każdemu normalnemu który chce pracować.

zainteresowany

Witam co jakiś czas pojawią się ogloszenia na brygadziste/mistrza mam pytanie czy to rozwój firmy czy rotacja czy wogóle jest sens startowania do tej firmy proszę o rzetelne informacje

szkiełko

ta firma nie ma przyszłości ze swoim podejściem do pracownika, jak wcześniej ktoś napisał kodeks pracy to tutaj temat tabu czego przykładem jest młody i wszyscy pozostali(usunięte przez administratora)

uczciwy hutnik

firma ze względu na brak kultury pracy i z powodu nieprzestrzegania kodeksu pracy nie powinna istnieć - mamy 21 wiek a tu się czułem jak w średniowieczu

szklarz

jedyny plus to pensja na czas, brak jakiekolwiek socjalu, przewalają na kasę, nie można chorować bo po prostu nie płacą, pijaństwo na porządku dziennym naprawdę [usunięte przez moderatora]w tym temacie

huta jest okej w poruwnaniu z żarem i bertom sam hociasz sie liczom z człowiekiem i pesie sa okei tylko lipa z myciem 2 kabiny na 50 hłopa to zamało

Zostaw merytoryczną opinię o SOLBIKA - Maków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SOLBIKA?

Kandydaci do pracy w SOLBIKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SOLBIKA
1.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Lipowa 84
    26-640 Maków