SOLBIKA

Maków

Opinie o SOLBIKA

krzysiek

jeśli piszesz o urlopie to podzielam ( wpis poniżej) umowa o pracę to bardzo ważne, a jakie warunki pozostałe? rozwój w firmie? szkolenia?????????????

Marta

@BESTRONNY a opowiesz dokładniej o warunkach ?Skoro mówisz, że ciężka to dla każdego może być inna. Atmosfera według Ciebie niezbyt dobra, ale czy chodzi o Twój dział w którym pracujesz?Dobrze, że urlop płatny, rozumiem, że umowa o pracę?

BESTRONNY

Praca cięzka,warunki tez ,szefostwo zalezy od nastawienia pracownika czasem się czepiają ale ogólnie moze byc. Pensja na czas,urlop płatny ,zwolnienia chorobowe płatne,co do zarobków powinny być większe,atmosfera wśród pracowników poprostu trzeba być silnym psychicznie ,stosownie do sytuacji raz przypalić głupa ,a czasem nie dać sobie w kaszę dmuchać i tyle .Wszędzie są świry i normalni ,teraz w każdej robocie trzeba się pilnować i patrzeć za siebie tacy ludzie.Ogólnie nie ma tragedii są o wiele gorsze firmy .

Anonimowy

Witam Huta szkła "Solbika" sama w sobie jest ok ale pracownicy są traktowani jak niewolnicy w starożytnym Egipcie (faraon też jest, wiadomo o kogo chodzi), wypłaty są na czas (marne ale są), jedyna wada tej firmy to brak zalet. Pozdrawiam

wami

Hej Wam. Poszukuje obecnie pracy i w sumie robię mały research. Sporo już się o nich dowiedziałem , ale to raczej bardziej techniczne kwestie mnie interesowały. Teraz z kolei pytanie jak jest z atmosferą?

Emil 2

Drogi Emilu czy jak tam inaczej się nazywasz. Ale wazelina. To się wszystko nie trzyma całości. Jak polecasz pracę - wróć. A jeśli jesteś pracownikiem któremu zlecono napisanie "pozytywnej opinii" - zrób to większą inteligencją. Pa

Emil

Witam wszystkich zainteresowanych tematem pracy w Hucie szkła "SOLBIKA". Pracowałem jako brygadzista mistrz zmiany moje spostrzeżenia są inne niż wy piszecie ja z chęcią bym tam wrócił doświadczenie jakie zdobyłem i co osiągnąłem jest miłym wspomnieniem. Pęsja na czas warunki pracy ok. Można z szefem jak również Panem Marcinem oraz z kierownikiem Witoldem porozmawiać i rozwiązać problemy pijaństwo to tylko dla tego że nie brakuje prostych osobistości którzy nie szanują tym samym pracy jak i właściciela i ludzi zarządzających. Ogólnie wszyscy pracownicy są w porządku z jednym małym wyjątkiem ale to nie na to forum. Polecam pracę w tej hucie każdemu normalnemu który chce pracować.

zainteresowany

Witam co jakiś czas pojawią się ogloszenia na brygadziste/mistrza mam pytanie czy to rozwój firmy czy rotacja czy wogóle jest sens startowania do tej firmy proszę o rzetelne informacje

szkiełko

ta firma nie ma przyszłości ze swoim podejściem do pracownika, jak wcześniej ktoś napisał kodeks pracy to tutaj temat tabu czego przykładem jest młody i wszyscy pozostali(usunięte przez administratora)

uczciwy hutnik

firma ze względu na brak kultury pracy i z powodu nieprzestrzegania kodeksu pracy nie powinna istnieć - mamy 21 wiek a tu się czułem jak w średniowieczu

szklarz

jedyny plus to pensja na czas, brak jakiekolwiek socjalu, przewalają na kasę, nie można chorować bo po prostu nie płacą, pijaństwo na porządku dziennym naprawdę [usunięte przez moderatora]w tym temacie

huta jest okej w poruwnaniu z żarem i bertom sam hociasz sie liczom z człowiekiem i pesie sa okei tylko lipa z myciem 2 kabiny na 50 hłopa to zamało

Zostaw opinię o SOLBIKA - Maków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SOLBIKA