Opinie o Polish Specialists Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Polish Specialists Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Polish Specialists Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polish Specialists Sp. z o.o. w Gdańsk

Jakie wartości są cenione w Polish Specialists Sp. z o.o.?

ups Nowy wpis

Firma dawno upadła

Michał Nowy wpis

Dlaczego ludzie tracą prace ?

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w firmie Polish Specialists Sp. z o.o.? Jak tak, to dlaczego?

Lola Nowy wpis

Firma już nie istnieje.

zzz

szkoda

Czy po rozmowie w Polish Specialists Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Staszek

Jeśli chodzi o Polish Specialists sp. z o.o to ja Ci powiem kolego, że warto się zatrudniać na pełen etat, nie ma ogłoszeń, ale myślę że wyślesz CV to prędzej czy później ktoś się z nas odezwie do Ciebie

maro

no dobra, ale tak z ciekawości, to poszukują kogoś do pracy u siebie w Polish Specialists? bo teoretycznie mam robotę, jestem z niej nawet zadowolony, ale tak myślę że może właśnie czas na jakieś zmiany i powoli zaczynam rozglądać się za czymś, będe wdzięczy za wszelkie wiadomości na ten temat, bo temat będe obserowoał.

Patryk

Sprawdziłem, Polish Specialists istnieje, nawet prowadza fanpage na facebooku, ale cos mało pisza, polecacie u nich pracę?

Patryk

Nikt nie wie jak obecnie wygląda atmosfera w Polish Specialists? Taka cisza, że wypada zapytac, czy jeszcze istnieją...

adam

wiadomość do anonim,jeśli chcesz wiedzieć ile to idź do swojej księgowej i się zapytaj, może Pani [usunięte przez administratora] też ci odp...albo po prostu popatrz w swoje dokumenty...tak do ciebie piszę ty [usunięte przez administratora]!!!!

adam

tzn. że w ogóle nie interesują się niczym, czy pracownik dojechał na miejsce czy nie..jeśli chodzi o mieszkania, to gorzej być nie może...stodoła jest lepsza... a jeszcze mała ciekawostka..lepiej się zapytajcie czy macie dodatkowe ubezpieczenie bo ja odejdziecie z tego świata za granicami kraju, rodzina będzie miała duży problem z przewiezieniem ciała, będzie musiała pokryć całkowite koszty ...a to są niemałe.. oni potrafią słodzić ...tak tak jest wszystko legalnie, druk A1 tez jest, tylko, że jeśli złamiesz rękę czy nogę, musisz sam najpierw zapłacić lekarzowi a zazwyczaj jest tak, że później i tak nie dostaniesz zwrotu, ponieważ wszystko rozliczają w delegacjach,tak samo jest z mieszkaniem, mówią my płacimy za czynsz...ha ha nie jeden dał się nabrać...tak naprawdę to pracownicy płacą a agencja P.S tak to rozliczą w delegacjach, które sa paskiem dla pracownika, normalny człowiek nie jest w stanie tego pojąć...na rentę w razie w...też nie masz co liczyć a na pewno nie w Polish Specialists

adam

witam Polish Specialists jest agencją, która kasuje tylko grubą kasę a poza tym nic ich nie obchodzi, nie interesują się pracownikami, którzy zapieprzają na nich w ogóle. Jeśli coś się stanie martw się sam. z umów na zlecenie lub o dzieło nie ma żadnych składek, także o emeryturze możecie pomarzyć... [usunięte przez administratora] I TYLE!!!

oszukany

ludzie nie wyjeżdżajcie z Firmą Polish Specialists, tą są [usunięte przez administratora] a Pan v niby szef stoi na czele!!!! odradzam!!!!

Polish Specialists sp. z o. o.

Szanowna "Ago", jeśli posiada "Pani" informację o niezapłaconych nadgodzinach prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia, nam nieznana jest taka sytuacja. Z wyrazami szacunku, Polish Specialists sp. z o. o.

aga

witam ja również mam jak najgorszą opinie o tej firmie podpisuje sie z nimi umowę a na miejscu pracy dostaje się kolejna umowę nie pokrywająca się, w Polsce więcej się zarobi do tego nad godzinny za które nie płaca.Lepiej uważać na tą firmę

marcel 1978

Witam Czy ktoś pracował w Niemczech przez ta firme . Zmiana opon i mycie motorów . Mam wyjazd za pare dni i szukam jakiś opini wskazówek . Pozdrawiam

Panowie czy ktos byl juz w tych niemczech jako mechanik moze ktos tam siedzi juz to byscie mogli napisac jakie sa tam warunki itp. bo teraz tam proponuja prace ktos odpowie????

Witaj kolego. Ja pracowałem w tej firmie i w przeciwieństwie do ciebie mam jak najgorsze zdanie o firmie. 1 będąc na urlopie zostałem z niej zwolniony 2 warunki mieszkaniowe są okropne żeby nie powiedzieć że mieszkania przypominają slamsy. ( pracowałem 3 miesiące.) 3 prace zaczynałem o godzinie 2 w nocy i zdarzało się że pracowałem do 16.00 4dojazd do pracy okolo 60 km a bywało że i więcej. I na koniec dziwi mnie że piszesz o godzinie 11 z minutami a w tym czasie powinieneś być w pracy no chyba że jesteś zatrudniony na specjalnych warunkach albo siedzisz w biurze w Dudelange myślę że wiesz o czym pisze. Pozdrawiam

milan - 2010-05-27 13:58:27 dzienki tej firmie dostalem dobra prace w belgi- polcem A powiedz mi kolego gdzie pracowales?tak sie sklada ze znam wszystkie zaklady i wszystkich polakow?

sanczo

Kolega rzeznik ma racje.Pracowalem w Bens mieszkalismy na tz campingach a tam wysypisko smieci bez bierzacej wody i toalet.Kapiel w pracy.Nie polecam tej firmy.Teraz penie kusza Wlochami bo otworzyli nowa tasme i zarobki kolosalne (usunięte przez administratora) na miesiac tylko ze zapominaj ze trzeba miec 4 dzieciakow i dostaniesz socjal na nie (usunięte przez administratora)

rzeznik

Jesli ktos pisze o 11 z minutami to napewno nie pracuje przez firme polish specjalists.Sam tam pracowalem.Kolega xxx ma swieta racje tragedia,o pieniazkach juz nie wspominajac.W belgi czeka was (usunięte przez administratora) tylko ladnie gada i szuka (usunięte przez administratora)Tak dla jasnosci Polish Specjalists wysyla do firmy Intermeat takze wiem co pisze bo sam tam pracowalem.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Polish Specialists Sp. z o.o. - Gdańsk

Polish Specialists Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Trzy Lipy 3 lok. 2.16
    80-172 Gdańsk
  • NIP: 5851441474 REGON: 220624262 KRS: 0000307251

Polish Specialists Sp. z o.o.