Mizar Michał Zarzycki

Piastów

Opinie o Mizar Michał Zarzycki

J.Popadyńczyk jp-alarmy.@wp.pl

Od lat kupuję w sklepie Michał Zarzycki -Mizar w Piastowie po Warszawą jako przesyłki za pobraniem lub osobiście w Sklepie.Obsługa profesjonalna,doradztwo,informacje o towarze ,szybka sprzedaż ,raz zdarzyło mi się , że towar był zarysowany ale czy wiecie jak kurierzy traktują przesyłki ? Towar bez jakichkolwiek komentarzy ze strony obsługi P. Kingi został wymieniony .Polecam ten sklep wszystkim kupującym w formie z dostarczaniem do domu jak i osobiście.

Petersen

Proszę omijać firmę Mizar z Piastowa szerokim łukiem. Nie uwzględniają reklamacji. Wybrakowany towar sprzedali mi jak za pełnowartościowy. Reklamacji nie uwzględnili, bo odebrałam przesyłkę. A co ma piernik do wiatraka?. Podsumowując miska WC Villeroy Bosch za 1200zł z uszkodzoną klapą wolnoopadającą o wartości 600zł. Jestem w plecy 600zł. Jak komuś taka transakcja odpowiada to ok. Mnie nie i na pewno nic już u nich nie kupię.

Zostaw opinię o Mizar Michał Zarzycki - Piastów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mizar Michał Zarzycki