Opinie o Pompbet Dariusz Strębski w Moszna-Wieś

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Pompbet Dariusz Strębski. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pompbet Dariusz Strębski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pompbet Dariusz Strębski w Moszna-Wieś

Cześć wam, ja pisze w sprawie pracy jako kierowca operator pompy do betonu. Firma na swojej stronie mała takie ogłoszenie i ciekawi mnie jedno. Wymagań tam jest dyspozycyjność, ale nie wiadomo jaka. Czy chodzi o prace także wieczorami, czy raczej o gotowość do pracy w weekendy, święta itd.?

@Karlos

Wczoraj 5 dziś 11 ale od 10 .Jednak wolę pracować od rana ale są to teraz zalety .Można coś ogarnąć w domu po pracy się niechcę.Można dzieci do szkoły zawieść i się wyspać.Wszystko zależy od regionu nie od Firmy.

Nie zdecydowany Nowy wpis

Witam wiecie może czy firma zatrudnia dwa razy te same osoby.Jak myślicie była by taka szansa wrucić ?Ps Nie było żadnych przygód sam odeszłeś.?

Nick Nowy wpis
@Nie zdecydowany

No właśnie, mam ma taką samą sytuację i chciałbym podjąć tu zatrudnienie ponownie. Byłem tu kierowcą operatorem pompy od betonu. Wiecie, jak mam doświadczenie w tej pracy 6 lat to dostanie na start minimum 7000 zł netto? Fajnie jakby ktoś nam zbiorowo odpowiedział.

Spoko

Witam pracuje w tej firmie i takiego pracodawcy jeszcze nie miałem .Robisz robotę jest spokój i komfort pracy.Firma bardzo rzetelna.Pracodawca zajmuje się wynajmem pomp .I ta dyspozycyjność jak jest robota na 11:00 to masz być jak ta 5:00 to też.Firma nie ma wpływu na to gdzie trafisz na budowę w swoim regionie i ilu jest tam panów z KrainU ????????????

Weekendy ? Jakaś sobota dodatkowo płatna się trafi .Święta wolne .Chodzi o to że pompy są wynajmowane i może być tak że będziesz pod telefonem tego dnia bo możliwe że praca będzie na 15 godzinę.Ale ogólnie zależy od regionu praca jest od rana czasem do popołudnia jak i do wczesnej nocy np 3 miasto ciągle korki na obwodnicy .A budowy są różne.

Karlos Nowy wpis

Dobrze że o tym napisałeś. Właśnie szukali kierowcy operatora pompy do betonu i zastanawiam się czy aplikować. Zwykle ile godzi dziennie pracujesz? Zdarza się że jedzie się tylko na 2-3 godziny na budowę a płacą jak za dniówkę bo się jest pod telefonem na dyżurze?

Ja Nowy wpis
@Karlos

Jeśli jesteś uczciwy, pracowity i chcesz dobrze zarobić to Pompbet da Ci możliwość dobrego zarobku.Jesli nie wiesz w życiu co chcesz robić a posiadasz prawo jazdy kat C to zgłoś się do firmy.Chociaz nie masz doświadczenia to nie problem,tam Cię odpowiednio przeszkolą mają wysoko wykwalifikowanych pracowników którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami.Wiadomo jak to w firmach raz lepiej raz gorzej, ale ogólnie praca ciekawa.Rano możesz być na zeliborzu w południe na Mokotowie więc ciekawa.A i jeszcze jedno zanim postanowisz skontaktować się z firmą, zastanów się czy oby na pewno,nadajesz się do tego typu pracy.Nie że względu na trudności stanowiska,ale na jego charakter.Nie jest to praca polegająca tylko na jeździe autem czy stanie z pilotem.Czasem trzeba się pobrudzić, zmoknąć zmarznąć,no ale taka specyfika pracy.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Pompbet Dariusz Strębski?

Były Pracownik

Rzetelna firma godna polecenia,to co ustalone wszystko uczciwe zapłacone.Wszystko na papierze pełen social nic pod stołem.Nie ma lepszej firmy na stołecznym rynku świadczącej usługi pompowania betonu,która dała by lepiej zarobić operatorowi.Bez Apelacyjne!!!!!Noi przede wszystkim nowe maszyny kofort pracy.Pozdrawiam

Rob
@Były Pracownik

A napisze Pan, czy osoba bez doświadczenia w tym może uzyskać w firmie zatrudnienie? Co się liczy w przypadku kandydata do pracy? I czy mają tu na tyle podejścia do człowieka oraz zrozumienia na początku, żeby wszystko wytłumaczyć i nauczyć fachu operatora?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pompbet Dariusz Strębski odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy kwota 7800 to dobra stawka w firmie Pompbet Dariusz Strębski?

Pompiarz

Jak mówimy o 160h pracy to przyzwoicie ale jeżeli powyżej 200 h pracy to nic specjalnego.

@Pompiarz

A ile tam się pracuje godzin w miesiącu wiesz może? Może dowiedziałeś się czegoś wiec daj znać bardzo proszę

@Pompiarz

To spoko, jeśli przy 160h jest ok, raczej na tym się ta wspomniana stawka 7800 odbija. To za 200h byłoby jakoś 9750 tak? Dobrze liczę, czy to jakoś inaczej działa?

@Marta

Czas pracy jest nie normowany, jeden miesiąc możesz pracować 160 a kolejny 250 -300 albo i więcej .

@Helena

7800 będzie za około 200 h pracy. Jak zależy komuś tylko na pieniądzach to tak można zarobić , w tej kwestii polecam .

@Wariat

No bo niektórym na pewno zależy. A znalazł się w firmie taki jednostrzałowiec może, który wpadł np., tylko na rok a pracował jak czołg dosłownie, żeby jak najwięcej zarobić w krótkim czasie? ;)

@Helena

Nie dotyczy to jednostki, jak jest robota to nie ma przeproś, pracujesz od 8 na warsztacie a często jest tak ze logistyk dzwoni o 15 ze masz robotę na mieście o 17 i mimo wolnie siedzisz na budowie do 24 a i później musisz być o 7 na innej budowie rzeczywistość pracy pompiarza . Pierwszy przyjeżdżasz ostatni odjeżdżasz .

Billy

7800 netto czy brutto?

Karol

Witam mam pytanie jakie zarobki w pompbecie.

@Karol

No ciekawe, ale to chyba od stanowiska też zależy? A Ty na kogo chcesz iść? Dziwię się, że nie napisałeś. Czemu zainteresowałeś się tą firmą właśnie?

Karol
@Marta

Operator pompy do betonu

Czy w Pompbet Dariusz Strębski możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Kierowca?

Wariat

Możesz zapytać na rozmowie wszystko do dogadania przynajmniej tak było kiedyś , teraz to już nie ten sam POMPBET co kiedyś …

@Wariat

A można dopytać co tak naprawdę się zmieniło? Pytam, bo kiedyś ktoś pisał, że mu zarobki o 100% podskoczyły po latach pracy, to jeśli chodzi o kasę to w firmie nie można na nią narzekać?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Pompbet Dariusz Strębski? Umieścili kilka ogłoszeń na Praca.pl.

….

Nie będzie to rozmowa jak w korporacji , nie ściemniaj mów jak jest albo było . Wyjazd na miasto wszystko zweryfikuje .

Iwona
@….

No tak. Szczerość to podstawa. A jak u Ciebie było?

@Iwona

Ciężko sobie przypomnieć tyle lat już minęło . Ale pytania typu gdzie pracowałeś co dokładnie robiłeś ile doświadczenia w prowadzeniu auta ciężarowego , a zaczynałem bez doświadczenia na pompie , czy jakieś zdolności napraw mechanicznych bo sie przydadzą itp…

Magdalena
@….

Dzięki za odpowiedź. Piszesz że ta rozmowa była dawno temu, a to nadal pracujesz w tym samym miejscu? Skoro minęło tyle lat, to chyba warunki musiałyby być dobre. A atmosfera między pracownikiem a szefem jest spoko?

@Magdalena

Od jakiegoś czasu już nie pracuje , ogólnie warunki spoko , jeżeli chodzi o atmosferę miedzi szefem a pracownikiem ja nie miałem na co narzekać .

@….

No i ważne, żeby się dogadać. A widzę, że na forum był temat zarobków poruszony, w którym roku Ty pracowałeś i ile na spokojnie udawało się wtedy zarobić? Bo chcę stawki z ciekawości porównać

@Helena

Ja pracowałem kilka lat , przez ten czas stawka mi urosła o ponad 100% . A zarobki są różne zależne od nawału roboty na mieście podstawę i coś więcej zarobisz co miesiąc .

@….

Dziesięć lat pracowałeś to nie dziwne że z 14 urosło do 28 …

Czy w Pompbet Dariusz Strębski możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Możesz pogadać …

Mariusz

Obecny tryb wyplat jest podzielony na 2 czesci. Na koniec miesiaca jest przelewana podstawa a w nastepnych tygodniu premia/godziny przepracowane dodatkowo.

Wariat

W teorii podstawę masz za dbanie o sprzęt tzn na umówię, w praktyce musisz wyrobić godziny na podstawę .

@Wariat

Widze ze uczepiles sie profilu Pana Darka i mijasz sie z prawda. Podstawowa pensja minimalna na chwile obecna to 3.5 tys netto i to jest kwota ktora jest zawsze wyplacana obowiazkowo co miesiac nawet mimo braku wypracowanych godzin czy zaniedbanej maszyny.Premia ktora jest wyplacana w drugi piatek miesiaca jest suma wypracowanych godzin ponad podstawe oraz dodatkowo premia uznaniowa 0-40%.

@Mariusz

Ludzie pytają o opinie , mówi się jak jest . A te 40% to chyba tylko Ty Mariusz masz …

Wariat

Praca w różnych godzinach czas pracy nienormowany często popołudnia i długie wieczory jak i soboty zdarza sie ze będziesz pracował i dwa dni ciągiem, pieniądze będą jak dowalisz godzin do tego dwie stawki pompowa i warsztat jest premia albo jej nie ma . Na plus pieniądze na czas .

@Wariat

@Wariat, wiesz może, czy Pompbet zatrudnia obcokrajowców? Jeżeli tak, to czy pomagają w wyrobieniu pozwolenia na pracę w Polsce? Im więcej szczegółów podasz, tym lepiej.

@Julia

Na obecna chwile na pompie pracują sami rodacy .

Jakie narzędzia pracy zapewnia Pompbet Dariusz Strębski? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Wariat

Dostaniesz na wyposażenie pompę do betonu o telefonie zapomnij .

Kolega wariata
@Wariat

W dobie abonamentow no limit za 30 zlotych pytanie czy wam to potrzebne. Z wyposazenia dostajecie co potrzebujecie, nigdy wlasciciel mi nie odmowil mojej prosby lub potrzeby :)

@Wariat

Hej @Wariat, a jakaś ścieżka kariery możliwa do zrealizowania? Znasz może kogoś, komu udało się awansować, lub otrzymać podwyżkę w Prompbet?

@Kolega wariata

Witaj, napisz jeszcze jak wygląda kwestia rotacji pracowników. Czy Prompbet jest firmą oferującą stabilność zatrudnienia? Czy pandemia wpłynęła na wielkość zespołu?

@Julia

Nie wiem jaki awans masz na myśli pracując jako operator pompy , chyba ze chodzi o awans na większa pompę . Jeżeli chodzi o podwyżkę jak najbardziej są szanse .

@Julia

Temat rotacji był poruszony tego roku, odeszło chyba 6 starych operatorów pracowali średnio 7 , 10 lat . Pracodawca w czasie pandemii starał się utrzymać cała załogę .

Gruby

pewnie często bo zdesperowani biorą wszystkich jak leci

Olga
@Gruby

Hej, a na jakiej podstawie uważasz, że w Pompbecie biorą wszystkich jak leci? To nie ma jakichś minimalnych wymagań względem kandydatów? Jesteś pracownikiem firmy?

@Olga

Wymagane sa checi do pracy i odpowiedzialnosc. To nie prawda ze biora wszystkich jak leci, jest wstepna rozmowa i selekcja, na ktorej omawiane sa wszystkie aspekty tej pracy. Firma istnieje od 25 lat, nie pozwola na przypadkowych ludzi. Z tego co wiem obecnie na 2021 przychodzi 10 nowych maszyn firmy Schwing i jest potrzeba obsady nowych ludzi na powyzsze sprzety. Pracuje w tej firmie od 15 lat i gwarantuje ze warunki tutaj sa naprawde ok.

@Mariusz

Cześć @Mariusz, a czy Pompbet organizuje jakieś szkolenia pracownicze? Dzięki czemu pracując można się jednocześnie rozwijać zawodowo. Jeżeli znajdziesz chwilę, napisz w komentarzu pod postem.

Julia

Cześć, na jakie dodatkowe benefity może liczyć osoba rozpoczynająca pracę w Pompbet? Czy jest jakich okres, który musi minąć, aby je otrzymać? Na jakich warunkach są przyznawane?

Gruby

ciężko może nie ale jakie warunki

Dawid

Uważacie ze praca w firmie jest ciezka ?

Gruby

witam jakie warynki jak można wiedziec

Weronika

A jak ten socjal?

Witek

@Gienek Jakie macie zarobki średnie i czy coś z socjalu również?

Gienek
@Witek

Średnio koło 7 tysięcy złotych. Zależy od godzin i premii.

Filip

Zastanawiająca cisza od bardzo dawna. Liczyłem na jakieś informacje, szkoda.

Gienek
@Filip

A cos bys chcial wiedziec? Nabor trwa caly czas, abys mial tylko chec do pracy.

Janusz

Jaka jest atmosfera w firmie? Czy w ogóle potrzebują nowych pracowników? Może ktoś słyszał?

Zostaw merytoryczną opinię o Pompbet Dariusz Strębski - Moszna-Wieś

• Jak się pracuje w Pompbet Dariusz Strębski?

Zobacz opinie na temat firmy Pompbet Dariusz Strębski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pompbet Dariusz Strębski?

Pompbet Dariusz Strębski
4.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • 17A
    05-840 Moszna-Wieś