Pompbet Dariusz Strębski

Moszna

Opinie o Pompbet Dariusz Strębski

Mariusz

Z premią grubo ponad 30zł dla doswiadczonego operatora. Dla poczatkującego operatora bez stazu jest mniejsza ale doceniaja jak sie jest pracowitym i uczciwym. Naprawdę polecam bez ściemy!

asd

Mariusz , możesz napisać jaką stawkę dają na początek , a jakie mają doświadczeni operatorzy ?

Mariusz

Po podwyzkach sa obecnie najlepsi w PL ze stawka.. Zalezy od twojego stazu operatora oraz umiejetnosci.. Pracodawca uczciwy, atmosfera w firmie naprawde OK, tylko pozostaje kwestia nielimitowanego czasu pracy :)

asd

Podobno podwyżki były? na jaką stawkę można liczyć na początek?

Pracodawca konkretny i rzetelny. Pieniadze zawsze na czas. Dużą zaleta jest świeży park maszynowy :) Polecam!

Operator

Firma ok, godna polecenia.

Zostaw opinię o Pompbet Dariusz Strębski - Moszna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pompbet Dariusz Strębski