Tropikalna WYSPA

Władysławowo

Opinie o Tropikalna WYSPA

Jarek

Tropikalna WYSPA to świetny pracodawca. Nie dziwię się więc, że nie piszecie. Czy warto aplikować?

lemur

dla mnie to są już typowe uszczypliwości i doszukiwanie się na siłę, nie wiadomo po co. Tropikalna wyspa to zupełnie inna firma..

kiszan

no dobra teraz chyba sezonu to nie ma ;] na tropiki jak tak poprzec za okno ale mam nadzieje, ze jest praca. w ogole to tropikalana wyspa kojarzy sie mi bardziej z tym miesjcem za granica w niemczech, gdzie pod kopula jest mega cieplo przez caly rok i mozna sobie poczuc klima tropikow. ale coz w polsce mamy inaczej ;]

polarna barbara

byłabym zainteresowana takim zatrudniniem potencjalnie ale w pracy takiego typu zawsze stawiam przede wszystkim na zarobek dodatkowy, a więc jak jest w tropikalnej wyspie z premiami i ile średnio się na rączkę wyciąga z napiwków? ogólnie to mam szansę żeby tam zarobić tak netto przynajmniej 2-3 tysiące miesięcznie na czysto?

Justyna

Witajcie... JA PRACOWAŁAM W TROPIKALNEJ WYSPIE W 2007 ROKU.. I BYLAM BARDZO ZADOWOLONA Z TEJ PRACY..PIEKNE NAPIWKI..JESLI CHODZI O STAWKĘ GODZINOWĄ TO BYŁA KPINA,.. ALE Z SAMYCH NAPIWKOW WCHODZIŁAM 200ZL ZA WIECZOR...WYSTARCZYŁO BYC MIŁYM:) JESLI CHODZI O ATMOSFERE W PRACY BYLA ZAJEBISTA.. WSZYSCY SWIETNIE SIE DOGADYWALISMY WRAZ Z SZEFOSTWEM...ZABIERAŁ NAS NAWET DO SOPOTU NA BALETY, ROBIŁ WIECZORY INTEGRACYJNE ALKOHOL SZEDL Z BARU NA TE CELE... W WOLNE WIECZORY MOZNA BYLO PRZYJSC I NAPIC SIĘ ZA DARMO SMACZNYCH DRINECZKOW...:) NIE WIEM JAK WYGLADA TO TERAZ ALE JA MAM BARDZO MILE DOSWIADCZENIA ODNOSNIE TEJ PRACY.. SAMA SIE ZASTANAWIAM CZY NIE WYJECHAC TAM W TYM ROKU! TO BYLY NAJLEPSZE WAKACJE W MOIM ZYCIU... HEH

majkel

siemanko a mozecie podac kontak jakis mailowy lub tel do tego szefa bo chcialbym tam pracowac w tym sezonie a i jaka jest stawka na h?pzdr

zadowolona

a i jeszcze jedno! Co do picia... W pracy - nigdy (przynajmniej nigdy oficjalnie), po pracy i owszem! i żeby nie było, że tylko ja piłam z szefem, czy coś - nie oszukujmy się, do końca zostali najlepsi - szef pił ze wszystkimi ;) Gdybyś robił dobre driny, to być może piłbyś wtedy z nami :D

pracowita

A jak z napiwkami w Jastrzębiej? podobno niektórzy dawali po 100zł za drinka, a inni na 50gr czekali.ile można z napiwków zarobić?

zadowolona

Wiecie co... Tak sobie czytam te Wasze opinie i nie wiem, czy Wy jesteście tacy mało garnięci do pracy, czy macie po prostu mega pecha :D Pracowałam na Wyspie w tym roku - przetrwałam cały sezon i to bez żadnych ekscesów. Trafiłam na świetnego managera i head'a - poszłabym pracować tam gdzie oni w ciemno. Ekipa była rewelacyjna - w takim składzie mogłabym pracować również za rok i również na Tropikalnej Wyspie, ponieważ na szefa też złego słowa nie powiem. Zarówno on i jak i jego żona to osoby ceniące sobie ludzi pracowitych i uczciwych. Ja taka byłam i nigdy złego słowa nie usłyszałam na swój temat. Wręcz przeciwnie. Także jestem jak najbardziej zadowolona z tego sezonu. Tropikalna Wyspa Jastrzębia Góra 2010 zdecydowanie Udana! A te wszystkie opinie podejrzewam pisały osoby, które myślą, że wszystko im się od życia należy i dostały po nosie... ;) Co do umów- prawda. Dostajemy je, podpisujemy, a później nagle nam zabierają i nigdy więcej ich na oczy nie widzimy. Mi to generalnie różnicy nie zrobiło, bo zabawa była rewelacyjna-najlepsze wakacje w życiu, świetni ludzie i kasy sporo ze sobą przywiozłam z powrotem. Współczuję tylko osobom z Władka, bo wiem, że tam się przez jakiś czas źle działo, ale po naszej "imprezie" wszystko wyszło na jaw i manager został zeszmacony (jak najbardziej zasłużenie!). Zdarzają się takie przypadki, ale to jak w każdej pracy sezonowej, także nie przejmujcie się - jeśli naprawdę szukacie wrażeń, lubicie nocny tryb życia i potraficie zapier**lać kiedy trzeba - bez obaw próbujcie swoich sił na Wyspie. Ja rozpatruję opcję powrotu tam za rok... ;)

turysta

A co mają do powiedzenia dziewczyny z Tropikalnej Wyspy JG pracujące w sierpniu?

Ale jako kelnerka, tancerka czy kto ??

A ktos wie jak jest teraz? Mam jechac do Jastrzebiej (ponad 300km) i troszke sie obawiam :(

anonim-ka

ciekawe czy byliśmy tam w tym samym czasie-hahaa

No zgadzam sie z Toba Kolezanko ;] Tez byłem w Jastrzebiej w tamtym roku :) Klimat jak najbardziej pozytywny, tylko szefostwo troszke psulo atmosfere ... Jesli chodzi o place, to z tego co pamietam Kelnerki i Barmani nie byli zadowoleni do konca. Najlepiej mieli Pomocnicy Barmanow. Dalo sie jakos wytrzymac :) Pozdrawiam

ja jade jutro. rozejrze sie za inną robotą. A jak do poniedziałku nic nie znajde to pójde chociaż zobaczyć jak to wygląda. Małe napiwki tzn? dało się wyciągnąć minimum 100 zł dziennie?

magda pie

do anonima: a pracowałaś jako kelnerka? i po 3 tyg dostałaś 250zł?? przy stawce za godzine 8-9zł;/? tragedia...

magda pie

ja zamierzałam ale pogoda do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

p.

wybieras się ktoś może już w weekend na miejsce?

magda pie

Też jestem wlasnie ciekawa jak to jest z tymi napiwkami. I ile przykładowo ktoś tam zarobił i przez jaki okres...

pom

Mi powiedział pan [usunięte przez administratora] że zakwaterowanie płatne (usunięte przez administratora)zł dziennie. Wiecie jak tam wygląda sprawa napiwków?

aaa

Po tych wszystkich komentarzach też zrezygnowałem, już wolę przeznaczyć okres wakacji na zrobienie praktyk zawodowych, niż jechać do niepewnej pracy.

magda pie

aha...super-tego Pan K. już mi nie powiedział...myślałam ze jest nieodpłatne...

monia

Zakwaterowanie jest zapewnione, w zeszłym roku potrącano (usunięte przez administratora) zł za dzień, nie wiadomo jak będzie w tym roku. Nie ma też żadnej informacji co do warunków zakwaterowania. Jednym słowem jedna wielka niewiadoma;]

magda pie

W ogole jestem ciekawa jak to bedzie z tym zakwaterowaniem, czy może jeszcze każą nam jednak za nie płacić:)?

monia

Chętni zawsze się znajdą... Tydzień temu napisałam do pana K. z informacją, że to moja pierwsza praca i wole być kelnerką niż tancerką, niestety w odpowiedzi dostałam tylko wiadomość z miejscem i datą stawienia się w pracy, żadnej informacji o formie pracy. To też świadczy o stosunku do pracowników. Dobre w tym wszystkim jest to, że można znaleźć jakąś inną pracę już na miejscu. Tylko to nic pewnego. Ja chyba sobie odpuszczam, kokosów tam raczej nie zarobimy, a może być niemiło...

magda pie

Kurde...przeraża mnie to co tutaj czytam;/ ja właśnie sie zastanawiałam czy jako kelnerka czy jako tancerka i wybrałam kelnerkę...zamierzałam tam zarobić na wyjazd do Anglii ale coraz bardziej wątpie czy się uda;/ z drugiej strony oni zapewne wiedzą jaką mają opinię i mogliby się postarać żeby było chociaz trochę lepiej bo za rok czy dwa już nie bedą miec w ogole chetnych ludzi do pracy...

Hej, też dostałam pracę w Tropikalnej Wyspie na ten sezon. Miałabym pracować jako tancerka, ale mam za wiele wątpliwości i chyba zrezygnuje. Moja koleżanka pracowała w Tropikalnej w zeszłym roku i szczerze odradzała mi tej pracy, wyrzucono ją nie podając przyczyny, o tyle dobrze, że akurat jej wypłacono kasę, bo pozostałych pozostawiono bez należytego wynagrodzenia. Podobno menadżerzy wprowadzają niemiła atmosferę, praca w ciągłym napięciu, itd. A co do miejsca pracy... We Władku spotykamy się wszyscy, a stamtąd będziemy rozwiezieni do Jastrzębiej Góry albo Jastarni... Jak tania siła robocza. Pozdrawiam!

ja własnie tez dostałam prace wlasnie we Władku...czyli zaczynamy 25go;] ciekawe jak bedzie;d;d;d i czy nam zapłacą i ile;d;d

aaa

Dostałem we Władku ale zastanawiam się poważnie po takich komentarzach, tym bardziej, że mogę w sierpniu robić praktyki w firmie logistycznej.

magda pie

albo informacje ile w końcu zarobiliście i przez jaki okres:D

magda pie

Madzia i Endriu mozecie mi podac jakis kontakt do siebie? bo po tym co czytam nie wiem co zrobić teraz:D

oszukany

[usunięte przez administratora] straszni, nie dosc ze straszne warunki sanitarne i w mieszkaniu i w kuchni. to jeszcze nie placa!!

nie znasz

daj spokój, oni tylko strasza, zawsze tak jest !! ja śmigam we wtorek na interview i mam nadzieję że dostanę tę pracę ;) A ty do jakiej miejscowości się wybierasz?Władek,Jastrzębia?

aaa

To daliście mi teraz do myślenia, bo dostałem tam pracę na sezon. Ale po takich opiniach i komentarzach, zastanawiam się czy w ogóle jest sens tam zaczynać pracę.

pom

A trudno przebrnąć przez rozmowe kwalifikacyjną? Podobno nocleg jest gwarantowany przez TW . Jak to wygląda?

Madzia

odradzam pracę w Tropikalnej we Władysławowie, Jastarni i Jastrzębiej!! wielki wyzysk, spóźnienia z wypłacaniem kasy, oszukiwanie tzn nie podliczanie wszystkich godzin, przykładowa akcja: dzień wypłaty, przyjeżdża główny szef,zabiera z sejfu całą kase, która miała byc na wypłatę wpracownikom, bo musi sobie kupic nowy skuter! tak jak wcześniej było wspomniane, ciągła presja czy Cię nie wyrzucą z pracy, traktowanie jak złodzieja, robienie dosłownie wszystkiego włącznie z przepychaniem kibli, a barbecy brani są do najgorszych robót np. grzebanie w śmieciach bo menager niechcący wyrzucił potrzebne ulotki do śmietnika. jeżeli chodzi o umowy to oczywiście coś tam się podpisuje, ale później trafiają one na jakiś śmietnik, w ogóle nie zniszczone, gdzie są umiejszczone Twoje wszystkie dane- nazwisko, adres, NIP,nr dowodu ( autentycznie jakiś koleś znalazł nasze umowy na jakimś śmietniku i przedzownił do jednej z osób aby o tym powiadomic) Także przestrzegam przed Tropikalną Wyspą!!!

Endriu

praca w Tropikalnej Wyspie to nieporozumienie. pracowałem tam w 2009 roku i w połowie sezonu właściciel po prostu nie wypłacił nam pensji... na umowę nie ma co liczyć, bo podpisywana jest tylko i wyłącznie przez pracowników, później odsyłana, podobno, do ich biura... każdy w tej pracy traktowany jest jak złodziej i bez jakiegokolwiek szacunku. serdecznie odradzam Tropik jako miejsce pracy...

Marika

ZNIESMACZONA mogłabym Cię prosić o kontakt? Chciałbym sie dowiedziec cos więcej o Tropikalnej Wyspie, bo chciałam się w niej starać o prace sezonową, a widze ze Ty wiesz dużo o warunkach pracy. Będe bardzo wdzięczna jeżeli sie do mnie odezwiesz. [usunięte przez administratora]

ZNIESMACZONA

SZIT NA MAXA, NIE POLECAM TEJ PRACY. STRES, MOŻNA WYLECIEĆ KAŻDEGO DNIA I DUŻA ROTACJA W LUDZIACH, KTÓRYCH SZEFOSTWO TRAKTUJE JAK TANIĄ SIŁĘ ROBOCZĄ A NIE JAK LUDZI. PROBLEMY Z WYPŁACANIEM KASY I POTRĄCANIE ZA JAKIEŚ NIEZGODNE INWENTURY (NAWET GDY NIE PODPISYWAŁO SIĘ PAPIERKA)... BRAK PROFESJONALIZMU I PORZĄDKU!

Zostaw opinię o Tropikalna WYSPA - Władysławowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tropikalna WYSPA