Isacom Catering Equipment Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Isacom Catering Equipment Sp. z o.o.

Jazzman

Kiedyś tam pracowałem jako Ph (ponad 10 lat temu) , ale była niska pensja i jazda własnym samochodem , więc długo tam nie zabawiłem. Pamiętam z tamtego okresu drobną blondynkę , wysoką brunetkę i handlowca o pseudonimie Kris. Szkoda, że się posypało , ale wiadomo jaka jest konkurencja na rynku Agd a ich importowane produkty - przeważnie włoskie do tanich nie należały.

jhhj

czyli firma nie istenieje? to by własnie wyjaśniało tą cisze na forum, no bo nie ma zbyt wielu opinii na jej temat. Mój znajomy p[racował keidyś właśnie w Isacom Catering Equipment Sp. z o.o., ale to wiele lat temu i wtedy mówil, ze ceni sobie prace tam

...

hmmm.... a komu mam to zdradzić ?? :)

ppp

pytam z czystej ciekawości jak masz info podeślij proszę,

...

Wiem co się z nimi stało :)

pracownik były

Widziałem ze stronki juz nie ma ale jest sprzedaz internetowa z łodzi ale to ta sama firma dalej cos konbinuje arab jeden. szkoda pracowników, bardzo spoko był Janusz(kierownik) i głowna asystetka tylko imie mi wypadło z głowy, :( Czerwoną cytrynką jeździła, była jeszcze taka miła blondyneczka prace pisała o isacomie. Wie ktos co sie z nimi stało...:)

AM

Właśnie dlatego już się wysypali i właściwie nie istniają :-)

szef traktuje ludzi jak śmieci na początku tzn przez jakis pierwszy tydzien( wszytsko zalezy od humoru szefa) jest ok a pozniej norma czyli darcie sie bez powodu na pracownikow i wyzywanie ich od najgorszych idiotów i głupców i obgadywanie jednego pracownika przed drgim i to przez szefa. Ogólnie nie polecam chyba że ktoś chce sie szybko nabawić nerwicy i wylądowac u jakiegos psychologa

Zostaw opinię o Isacom Catering Equipment Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Isacom Catering Equipment Sp. z o.o.