Seven-Arch Pracownia Projektowa Marek Bończyk

Bytom

Opinie o Seven-Arch Pracownia Projektowa Marek Bończyk

aneta jarzębiak

Zamawiałam u nich projekt dotyczący zagospodarowania budynku gospodarczego pod potrzeby mieszkaniowe. Wszystko co powinno być w planie jest i uważam, że biuro jest godne polecenia.

Marzena

Zakupiłem działki budowlane i potrzebowałam dobrego projektu przyszłego domku i to zadanie zleciłam firmie Seven, która swoje zlecenie wykonała w terminie, a jej owoce pracy oceniam bardzo wysoko.

Aleksandra

W tej firmie zamawiałam projekt zabudowy mojej działki i ze współpracy jestem całkowicie zadowolona. Wszystkie wcześniejsze moje uwagi zostały uwzględnione, a poza tym całość jest czytelna i wychodzi na to, że dosyć funkcjonalna. Takie coś mi się podoba!

sylwia

Jak dla mnie to doskonała firma zajmująca się projektowaniem. Bardzo chciałam projekt zabudowy poddasza i moje życzenie zostało spełnione w 100%. Bardzo miły kontakt i przystępna cena. Polecam!

Janusz Sak

Bardzo jestem zadowolony z wykonanego projektu. Który jest przejrzysty i starannie wykonany. Wcześniej korzystał też z tego biura mój brat i również był zadowolony. To biuro cechuje profesjonalizm, solidność i terminowość. Polecam!

Zostaw opinię o Seven-Arch Pracownia Projektowa Marek Bończyk - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Seven-Arch Pracownia Projektowa Marek Bończyk