Malbud S.C. Krzysztof Malacki Dariusz Staręga

Siedlce

Opinie o Malbud S.C. Krzysztof Malacki Dariusz Staręga

Wiktoria

Nie polecam I! Nie dotrzymują terminów, ciężko się dodzwonić,o wszystko trzeba się upominać kilka razy, nie profesjonalnie, często oszukują, że już zrobione, a tak naprawdę dopiero po kilku przypomnieniach zaczynają robić. Na koniec jeszcze trzeba upominać się o wystawienie FV za beznadziejną usługę.

lolo

Jednym słowem tragedia. Bardzo NIE polecam.

Gapa

Nie polecam nie zatwierdza nic nie robi zdala od tego pana!!!!

rokcy

Absolutnie nie polecam tej firmy.samemu trzeba latac po wszystkie papiery wszystko załatwiac a im nie wiadomo za co zapłaciC. Nieslowni , duzo obiecuja niestety nic nie robia w tym kierunku . Wszystko trwa bardzo długo . Odradzam

KWIATUSZEK

Niesłowni, nieterminowi, niekompetentni... Obiecują zrobić coś w 2 tygodnie - trwa prawie 2 miesiące; obiecują coś zrobić w 1,5 miesiąca - trwa prawie 5 miesięcy. Trzeba prosić, wydzwaniać, błagać, a wszystko za Twoje pieniądze. Trzeba po nich poprawiać. Stanowczo odradzam.

Elen

Odradzam wspolprace , nie odbieraja telefonow, bardzo trudny kontakt, dłuuugie terminy, brak kompetencji.

oszukana

Zdecydowanie nie polecam tej nieprofesjonalnej firmy jaką jest Malbud. Problem z uzyskaniem pozwolenia na budowę, ukryte koszy i opłaty ( cena którą podaje nie jest ostateczna ). Nigdy więcej nie skorzystam z usług tej firmy.

Zostaw opinię o Malbud S.C. Krzysztof Malacki Dariusz Staręga - Siedlce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Malbud S.C. Krzysztof Malacki Dariusz Staręga