Krystyna Kosmala Żakard

Opinie o Krystyna Kosmala Żakard

Aktualność
            Szanowni Państwo, dziękujemy wszystkim za wyrażone opinie, pragniemy poinformować, że z uwagą śledzimy dyskusje i staramy nie ingerować bez konieczności.
            GoWork jest miejscem wymiany merytorycznych informacji, namawiamy zatem do wyrażania opinii pozbawionych osobistych złośliwości personalnych. Zależy nam, aby to forum służyło do komunikacji z osobami zainteresowanymi firmą i pozyskiwania wiarygodnych i rzetelnych informacji na temat pracodawcy .
            Akceptujemy konstruktywną krytykę, przypominamy jednak, że swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa.
Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię itp.
            Komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora. Jednocześnie jako pracodawca nie zgadzamy się na obrażanie jakiegokolwiek z naszych pracowników, prosimy więc o formułowanie swoich wypowiedzi z poszanowaniem drugiej osoby.
Wkładamy wiele wysiłku w to, żeby dla całej naszej Załogi być stabilnym, pełnym szacunku i przyjemnym miejscem pracy.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Wyciąg z regulaminu portalu
    § 4 pkt 3:

Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę. wraz z § 4 pkt 6: Użytkownik zamieszcza treści na Forum na własną odpowiedzialność.
Usługodawcy przysługuje prawo do usunięcia bądź moderacji treści, które uzna za bezprawne lub niezgodne z Regulaminem, a także prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do Użytkowników notorycznie naruszających postanowienia ust. 3,4, 5, 6. Osoba łamiąca § 4 pkt 3 może narazić się na odpowiedzialność karną zgodnie z KK art.212:

§ 1.

§ 2.

§ 3.

§ 4.

Pozdrawiamy

Zespół Żakard K.Kosmala
Grzegorz Nowy wpis

Napiszę kilka słów o tym miejscu i tych ludziach.po pierwsze to nie jest miejsce gdzie idziesz stajesz i robisz konkretną pracę i materiał jest pod ręką i nie zastanawiasz się czy wykorzystać kawałek gąbki albo drewna czy też się nie nadaje.po drugie jeśli chodzi o kulturę a raczej jej brak to (usunięte przez administratora) nie koniecznie można liczyć na normalną odzywkę i usłyszeć dzień dobry z jej strony,jej (usunięte przez administratora) jest dosyć olewający w stosunku do innych,(usunięte przez administratora)podsumowując to miejsce i ludzie nie są na tyle na poziomie że można by było dla nich pracować czy w ogóle mieć z nimi jakiekolwiek stosunki,jeśli chodzi o towar to osobiście wolałbym coś z sieci sklepów.

Ciekawy Nowy wpis
@Grzegorz

Wszystkie komentarze negatywne pisane na jedną modłę z tymi samymi błędami interpunkcyjnymi. Przypadek? Dla mnie wygląda to na jednego frustrata, który wylewa żale i oszczerstwa

Kaja

@Cichypan ale to urlopy są tutaj nieodpłatne??

Romek
@Kaja

Chyba cichypan tutaj nigdy nie pracował lub jest z tych co lubią zasiać ferment, nie spotkałem się z opóźnieniem zapłaty lub brakiem zapłaty za urlop. Praca tutaj jest ok, trzeba pracować ale chyba to normalne. Praca jak każda inna, czasem gorzej bo jest montaż a czasem trochę lepiej bo praca na miejscu.

Milypan
@Kaja

Urlopy nieodpłatne są.

Milypan
@Romek

Niestety pracowałem i niestety żałuję zakończenia współpracy z minusem z kasą i to nie małym. Wynagrodzenie na minus, brak wypłat za urlop i tak samo za zakończenie minus z pensji.

@Milypan

Witam.Dużo ci odcieli z wypłaty bo mi przeszło trzy tysiące i zawsze mówią ze robota zchrzaniona (ten stary dziad tak mówi i on rządzi)Tak się nauczyli i wszystkich tak (usunięte przez administratora) musimy się wszyscy zebrać i iść do inspekcji pracy i zamknąć chamów wrednych.Są tacy milusi dwulicowcy mówią co innego a robio swoje.

K.Kosmala Nowy wpis

Witamy, jest nam przykro że nie mając podstaw otrzymujemy takie komentarze na temat firmy, na która pracowaliśmy tyle lat, dzięki właśnie wam nasi Drodzy Pracownicy udało nam się istnieć od 1979 roku. Jesteśmy wam wdzięczni za każdy dzień przepracowany w „Żakardzie”. Nie zasłużyliśmy na tak obraźliwa opinie, nikt nie zasługuje na takie słowa. Prawdopodobnie negatywne opinie pochodzą z jednego adresu IP. Dzięki czemu jesteśmy w stanie odnaleźć osobę która dodaje komentarze nie wnoszące nic do wątku na stronie. Podstawa do tego typu działania jest punkt regulaminu strony mówiący: § 4 pkt 6: Użytkownik zamieszcza treści na Forum na własną odpowiedzialność. Usługodawcy przysługuje prawo do usunięcia bądź moderacji treści, które uzna za bezprawne lub niezgodne z Regulaminem, a także prawo do blokowania uczestnictwa w Forum w stosunku do Użytkowników notorycznie naruszających postanowienia ust. 3,4, 5, 6.​ Osoba łamiąca § 4 pkt 3 może narazić się na odpowiedzialność karną zgodnie z KK art.212: § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2.Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Nowy wpis

§ 4.

Pozdrawiamy

Zespół Żakard K.Kosmala
Damian

Witam.Szukam osób oszukanych przez firmę Żakard a wiem ze jest ich dużo.Napiszcie w opiniach tutaj a ja się odezwę do was.Razem zamkniemy im to przestępczą firmę

Elo elo
@Damian

Chętny do kontaktu w sprawie.

@Damian

Jeśli ktoś został (usunięte przez administratora) przez firmę żakard to nie czekajcie tylko składajcie skargi do inspekcji pracy bo ja już to zrobiłem i im więcej będzie skarg tym szybciej zamkną im to przestępczość działalność.Wystarczy zadzwonić to nie wiele wysiłku.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Krystyna Kosmala Żakard. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
K.K

Prosilibyśmy o usunięcie komentarzy, ponieważ, są krzywdzące dla naszej firmy, stawiają nas w złym świetle. Mogą być mylące dla naszych przyszłych pracowników, jak i kontrahentów. Osobiście nie dostaliśmy żadnych zgłoszeń dotyczących nieprawidłowego podejścia do pracowników. Jeśli jest to forma konkurowania to prosimy o robienie tego w godny i uczciwy sposób.

Jarek
@K.K

Jak byście byli normalną firmą to by nikt nie pisał takich komentarzy bo by nikomu się nie chciałą pisać.Jak okłamujecie pracowników to dziwią was takie komentarz.(usunięte przez administratora)

Taki pan
@K.K

Cała prawda, komentarze o urlopach jak i płacy jak najbardziej negatywne. Tak samo podejście do pracownika jak do sługi. Praca niezgodna z umową, którą się zawiera.

Artur

Najłatwiej jest oskarżać ale czy są argumenty uzasadniające zarzuty? A w ogóle to zawsze można zmienić pracę po co się męczyć?

@Artur

Mało jest argumentów?To ze za urlopy nie płacicie i chorobowe.Oszukujecie z wypłatami (obiecujecie inni stawkę niż płacicie, bez honoru i wstydu jesteście)to jest mało?To się kfalifikuje na zamknięcie tego (usunięte przez administratora)

Zych

@Damian w jaki sposób oszukanych ?

Krystian

Pracowałem w kilku firmach ale w takiej jeszcze nie i myślałem ze takich firm już dawno niema ,nawet największemu wrogowi nie życzę w takiej firmie pracować.Mobbing na porządku dziennym szybciej i szybciej, co tak wolno itp.Praca po 12,14 a nawet po 20 godzin na dobę.Nie wspomnę o urlopach i zwolnieniach chorobowych nie płatnych.To firmą musi się zająć PIP.I ja już o to się postaram.Płaco na raty i nie na czas,obcinają z wypłaty i jak ktoś mówi dość ja się zwalniam to potrafią nie zapłacić 1/2 lub więcej wypłaty miesięcznej

Jarek

Nie polecam tej firmy obiecują gruszki na więźbie a jest inaczej nie znają się na robocie każdemu ucinają jak się Zwalnia zadzi trzech szefów każdy od siebie to nie praca tylko obuz pracy nie warto tam iść nawet na 1 dzień szkoda słów o tej firmie nie polecam ale polecam omijać tą firmę szerokim łukiem

Pracownik Łukasz

To szkoda słów o tej firmie to nie jest firma to (usunięte przez administratora)pracy.Szef i synkowie nie znają się na pracy a prowadzi obóz pracy,wymagają niewiadomą czego,spóźniają się z wypłatą i płacą na raty i każdy kto rezygnuje z pracy to urywają mu od 1 tys. do kilku z wypłaty.Klijent czeka na meble z opóźnienie do 6 miesięcy.

AL

@Romek a ile wcześniej jesteście informowani o formie pracy?

Cichypan

Wypłata nigdy nie była na czas, upominanie się o swoje wynagrodzenie to normalność w tej firmie. Wszystko w pośpiechu i opiernicz za byle coś. Brak wynagrodzenia za urlopy. Człowiekiem tam pomiatają. Nie warto tracić nerwów.

Nina

Taki spokój na wątku? Mam zamiar złożyć cv i liczyłam na więcej aktualnych informacji.

Iza

Tak postępują bo to bardzo dobry pracodawca i właśnie za taką postawę jest wyróżnienie!

Krawcowa

Pracowałam tu przez krótki okres ok 2 misięcy jako krawcowa, nie odpowiadały mi dojazdy. Atmosfera jest miła nie zauważyłam żeby szefowie się kłucili może są wymagający ale podejście mają ludzkie. Rozliczyli się ze mną tego samego dnia w którym podjełam decyzję że mam za daleko.

I am looking for a job in Poland. do you help me?

Kamil Lakiernik

Mnie tam dobrze traktowano i wypłatę miałem na czas +/- 3 dni. Nie było też z niczym problemów. Jak coś potrzebowałem do pracy, to zawsze to otrzymywałem. Współpracownicy super. Było z kim pożartować i kogo poprosić o pomoc przy trudniejszych sprawach. Na montaże nie jeździłem, bo od razu zaznaczyłem, że nie chcę więc w tej kwestii nic nie wiem ale ogólnie, to w porządku (przynajmniej jeśli o mnie chodzi).

Kamila

@byly pracownik Czy możesz przytoczyć lub opisać konkretną sytuację z firmy, która potwierdzałaby Twoje negatywne zdanie o atmosferze? Czy trudności z regularną wypłatą pojawiają się każdorazowo? Może był to wyjątkowy przypadek, na który firma Żakard Katarzyna Kosmala nie miała bezpośredniego wpływu? Jakiego typu umowa została Ci zaproponowana przez pracodawcę?

byly pracownik

tu sie nie da pracowac pomiatanie czlowiekiem jest na porzadku dziennym i nie placa na czas !!!

D.

Tragedia już nawet ukraińcy nie chcą tu pracować. Ludzie odchodzą nawet już nie przez pieniądze których zawsze na wypłaty brakuje a przez szefów traktujących wszystkich w pogardliwy sposób. Rotacja jak w kołowrotku. Nie robiłem tam długo ale starsi pracownicy mówili że nie ma czegoś takiego jak urlop. A w ogóle to najgorsze są te ich wyjazdy na montaże nie dość że montujesz całą noc to jeszcze nie chcą płacić za czas spędzony na wyjeździe tylko liczą godziny które sie robi podczas montażu no to przekreśliło ich po całości

Zostaw merytoryczną opinię o Krystyna Kosmala Żakard - Nowe Opole

• Jak się pracuje w Krystyna Kosmala Żakard?

Zobacz opinie na temat firmy Krystyna Kosmala Żakard tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krystyna Kosmala Żakard?

Krystyna Kosmala Żakard