Ideograf Paulina Czurak

Gdańsk

Opinie o Ideograf Paulina Czurak

Dominik

Pracownia z perspektywami, odznaczająca się ciekawymi pomysłami i dużym zaangażowaniem w projekt. Życzę im jak najlepiej. Polecam jak pracodawcę.

PM

Pracowałem przez około rok czasu, dużo się w tym miejscu nauczyłem, z perspektywy innych pracodawców- naprawdę ogarniają.

maG

Pracowałam, ciekawe biuro, atrakcyjne projekty, ciągle coś się dzieje, chętnie kiedyś do nich wrócę.

aisak

Byłam tam na praktykach, miło, fajnie, chociaż wymagają dużo. Kadra stała, wszyscy siedzą tam raczej długo i chyba są zadowoleni. Czasem może praca wymagałaby lepszego pokierowania, ale tak było we wszystkich pracowniach z którymi miałam kontakt.

Marta

Przyjemna atmosfera, młodzi ludzie, fajne projekty, pracy dużo- taka specyfika zawodu.

aaa

Fatalnie, straszny wyzysk.

Zostaw opinię o Ideograf Paulina Czurak - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ideograf Paulina Czurak