Albis Biuro Budowlane

Bielsko-biała

Opinie o Albis Biuro Budowlane

ex

Omijać szerokim łukiem!!!!! Wypłaty bardzo słabe, całkowity brak organizacji pracy.

eL
@ex 30.04.2014 23:44

Popieram, że wypłaty słabe, brak organizacji pracy "wszystko jest ważne i na już". Brak szacunku dla pracownika, utrudnianie pracy zamiast pomocy i wiecznie trwający "kryzys".

andrew

Pracował tam ktoś może? Ile tam można zarobić?

a.
@andrew 31.03.2014 10:23
Pracował tam ktoś może? Ile tam można zarobić?

do 8-9 tys miesięcznie jak sie cos potrafi

eL
@a. 03.04.2017 13:45
do 8-9 tys miesięcznie jak sie cos potrafi

do 8-9 tyś czyli max 3 tyś mieści się w tym zakresie... miałem wgląd w listę płac i takiej kwoty nawet syn szefa nie miał (przynajmniej oficjalnie).

Zostaw opinię o Albis Biuro Budowlane - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Albis Biuro Budowlane