Opinie o MET INŻYNIERIA BUDOWLANA SP Z O O w Sobótka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy MET INŻYNIERIA BUDOWLANA SP Z O O. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MET INŻYNIERIA BUDOWLANA SP Z O O o rekrutacji.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MET INŻYNIERIA BUDOWLANA SP Z O O w Sobótka

Gabi

Hej, mój chłopak zastanawia się nad aplikacją do nich na stanowisko Projektanta lekkich obudów. Na tym stanowisku oferują 5000 – 7000 zł/mies. brutto i są do wyboru trzy formy zatrudnienia: B2B/zlecenie/umowa o pracę. Mój chłopak jest studentem, czy w takim razie jest szansa na umowę zlecenie, ale z większa stawką, niż tą co oferują skoro nie będą musieli płacić składek za niego? No i czy jest szansa na pracę zdalną, a jeśli nie to chociaż hybrydową? :)

MT

Tak. Polityką firmy jest, że pierwsza umowa jest na czas określony, a następna na czas nieokreślony.

Czy w firmie MET INŻYNIERIA BUDOWLANA SP Z O O są regularne szkolenia pracownicze?

MT

Szkolenia w zamyśle są po to, aby rozwijać pracowników i w ten sposób dają możliwości awansu. Dla przykładu osoba zaczynająca pracę na Allplanie po roku - dwóch pracuje też w Revicie, prowadzi projekty i przez to ma inne stanowisko i inne wynagrodzenie. Firma nastawiona jest na pozyskiwanie z rynku pracowników, którzy chcą się rozwijać i daje im ku temu możliwości. Dobrze rozwinięci pracownicy to dobrze rozwinięta firma. Jeśli masz jakiś pomysł na to w którą stronę się rozwijać najlepiej powiedz o tym na rozmowie kwalifikacyjnej, a jestem przekonany, że dostaniesz odpowiedź czy i jak jest to możliwe.

Andrzej Nowy wpis

Widzę, że w ofertach na stronie firmy w każdej z nich proponowane są 2 formy umowy - o pracę i B2B, zastanawiam się czy pracownik ma możliwość wyboru i nie ma tutaj żadnego "nacisku" na to B2B? I czy UoP jest od razu od początku?

MT Nowy wpis
@Andrzej

Pracownik wybiera dogodną dla siebie formę zatrudnienia (UoP0 lub współpracy (b2b). Umowy UoP są od razu od początku podpisywane. Pierwsza na okres próbny 3m, a kolejna na czas nieokreślony.

Starszy Asystent projektanta konstrukcji budowlanych stalowych METIB z czasem ma jakieś podwyżki czy ta zaproponowana stawka 9-11 500 w ogłoszeniu to już ostateczność? Pytam, bo jednak docelowo mam trochę inne oczekiwania, jeśli mam być szczera. Jak firma patrzy na negocjacje?

MT Nowy wpis

Stawki są negocjowane po okresie próbnym (3m) oraz na początku każdego roku kalendarzowego. Czyli odpowiadając na pytanie - są podwyżki.

Asystent Projektanta konstrukcji stalowych widzę zapraszają do aplikacji kobiety i mężczyzn, czy jako kobieta mogę oczekiwać tej samej stawki? Dużo się teraz mówi o nierównościach w płacach na takich stanowiskach a przecież to nie praca w kopalni…

MT

Stawki dla kobiet i mężczyzn są takie same. Firma ma silną politykę dotyczącą równego traktowania w zatrudnieniu co przejawia się w przekazaniu każdemu pracownikowi informacji na piśmie o równym traktowaniu, w której są wyszczególnione artykuły z kodeksu pracy. Ponadto regulamin pracy firmy mówi o równym traktowaniu bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, religię, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, a także bez względu na zatrudnienie na czas określony lub nieokreślony albo w pełnym lub w niepełnym wymiarze czasu pracy.

Alex
@MT

To super, też trafiłem tutaj z tej oferty. Dasz mi jeszcze znać, czy widełki na umowie o pracę 5000 – 9500zł/mies. brutto są do osiągnięcia już na starcie? Ponoć zapewniają rozwój, ścieżka kariery jest ustalana indywidualnie, czy polityka firmy mówi inaczej? Pozdrawiam:)

@Alex

Widełki są do osiągnięcia na starcie. Wiadomo, najwyższe dla osób, które spełniają wszystkie oczekiwania zgodnie z ofertą pracy. Firma przeprowadza test kompetencji i jeśli wypadnie poniżej oczekiwań to może zaproponować niższe stanowisko z awansem np za 3 lub 6 miesięcy. Co do ścieżki kariery to jest ona ustalana indywidualnie w zależności od pracownika biorąc pod uwagę w którym kierunku chce się rozwijać, jego zdolności i postępy. Jest to zapisane w regulaminie rozwoju pracownika firmy.

Wiecie, czy MET INŻYNIERIA BUDOWLANA SP Z O O udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

MT

Niektóre osoby mają udostępniony laptop do pracy zdalnej. Telefon nie jest wymagany - każdy używa swojego jeśli potrzebuje.

Aplikowałeś na stanowisko Asystent Projektanta konstrukcji stalowych (k/m) oferowane przez firmę MET INŻYNIERIA BUDOWLANA SP Z O O? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Są świeże ogłoszenia na starszych asystentów projektanta konstrukcji stalowych/ żelbetowych. Firma deklaruje chęć długotrwałej współpracy, ale czy oznacza to pozostanie na wieki wieków asystentem? Czy asystuje się jednej osobie, która ma wolę i zasoby do wdrażania młodszej koleżanki/kolegi w tajniki zawodu? Pytam, bo się już sparzyłam asystowaniem komuś kto oczekiwał darmowej siły roboczej, pod którą się podpisze.

MT

W firmie są możliwości awansu i nikt nie oczekuje, aby zostać na zawsze asystentem projektanta. Wszystko zależy od chęci pracownika. Asystent jest częścią zespołu, a co za tym idzie nie asystuje jednej osobie. Osoby prowadzące projekty się zmieniają. W firmie jest duży nacisk na rozwój pracowników i uczenie ich nowych rzeczy. Dobrze rozwinięty pracownik to dobrze rozwinięta firma.

@MT

"Wszystko zależy od chęci pracownika" znaczy ktoś w ogóle obserwuje postep zatrudnionych i proponuje, czy sam musi się ubiegać? Ja miałem zawsze problem z takim "proszeniem o awans". Jak to tutaj wygląda i po jakim czasie można się spodziewać, że będzie szansa ?

MT

Co rok pracownicy mają rozmowę podsumowującą, na której m.in. rozmawia się o celach i postępach. Wtedy kierownictwo proponuje nowe stanowiska (awans).

Gabi

@Gabi

Co do stawki to najlepiej się o to dowiedzieć podczas rozmowy rekrutacyjnej. Praca hybrydowa jest możliwa po okresie wdrożenia.

@MT

po okresie wdrożenia czyli po jakim czasie, po trzech miesiącach próbnych? a jak u nich wygląda praca hybrydowa? ile dni pracuje się z biura?

MT

Okres wdrożenia zależy od stanowiska i doświadczenia kandydata. Dla kogoś po studiach to będzie minimum 3 miesiące, ale dla kogoś z kilkuletnim doświadczeniem to może być miesiąc. Co do pracy hybrydowej to zasady ustalane są indywidualnie. Są osoby, które pracują 1 - 2 dni z domu, albo przez jakiś okres domu (np 2-3 tygodnie).

@MT

A skoro już jesteśmy przy kimś po studiach - organizujecie Państwo staże dla studentów? Jakie kierunki są mile widziane i z szansą na pozostanie w firmie na stałe? :))

MT

Firma zatrudnia m. in. osoby po studiach lub w ich trakcie. Jedynie słuszny kierunek to budownictwo :-) Najlepiej złożyć aplikację i wziąć udział w procesie rekrutacji.

@MT

A będąc na okresie wdrożenia ma się umowę o pracę czy zlecenie? Zarabia się wtedy mniejszą pensję, czy cały czas taką samą? Dajcie znać, bo chcę wiedzieć, czego mam się spodziewać. :)

MU

Wszystko zależy od doświadczenia, które posiada kandydat. Firma posiada pracowników z bardzo zróżnicowanym doświadczeniem i do specyfiki oferowanej pracy oraz umiejętności kandydata zależy to jaki typ umowy jest preferowany. Zapraszamy na rozmowę do firmy, z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania :)

@MT

Jeśli piszemy już o umowach, to możecie mi przybliżyć, jakiej umowy należy się spodziewać po zakończeniu okresu próbnego? Będzie można liczyć na uop na czas nieokreślony? :)

MT

Tak. Szkolenia wstępne, a następnie szkolenia cykliczne. Firma ma cały cykl szkoleń i obecnie pracuje nad kolejnym cyklem z Revita.

@MT

Czyli są to szkolenia zewnętrzne? A jaka jest tematyka tych szkoleń? I cyklicznie to czyli co jaki czas? A mają jakieś platformy e-learningowe dla pracowników?

MT

Szkolenia głównie wewnętrzne bazujące na materiałach przygotowanych przez firmę (procedury, instrukcje, filmy szkoleniowe). Zdarzają się też szkolenia zewnętrze np przez platformy e-learningowe. Co do częstotliwości to najwięcej szkoleń jest dla osób, które się wdrażają i wtedy szkolenia są dostępne z intranetu cały czas. Tematyka to np. systemy konstruowania dla różnych krajów, rozwijanie wiedzy technicznej (np szkolenie o przebiciu w konstrukcjach żelbetowych). Generalnie szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

@MT

Powiedz mi, czy te szkolenia przyczyniają się w jakiś sposób do możliwości awansu na wyższe stanowiska? ;) A może są jakieś osobne kursy/szkolenia w tym kierunku, na które można się zgłaszać? ;) Orientujesz się? Myślę nad aplikacją w to miejsce, a dla mnie progres jest istotny. :D

Paulina

Hej, na ich stronie znalazłam ofertę pracy na stanowisko Asystent projektanta konstrukcji budowlanych żelbetowych METIB - Allplan, wymagają znajomości systemu oprogramowania Allplan, czy tylko na takim oprogramowaniu pracują? Bo niestety ja takiego nie znam, miałam do czynienia z innym oprogramowaniem...oferują dopłatę do pakietu medycznego, czy ten pakiet jest standardowy, czy jest szansa na jakiś pakiet premium? Jaka jest kwota dofinansowania?

@Paulina

Jeśli nie zna Pani Allplana, ale zna inny program i ma Pani wiedzę jak konstruować zbrojenie to nie będzie żadnego problemu. Firma posiada program szkoleniowy, który wprowadza w specyfikę pracy w Allplanie. Pakiet medyczny jest do wyboru od standardowego do premium w tym pakiety rodzinne, partnerskie, itp. Kwota dofinansowania przez firmę jest stała niezależnie od wybranego pakietu (pracownik dopłaca resztę). Z tego co się orientuję dopłata od firmy to kilkadziesiąt złotych, a pakiety zaczynają się od około 100 złotych.

Damian

Czy ktoś wie ile trwa niej więcej okres rekrutacji? Jak długo czeka się na ewentualną decyzję po rozmowie? I co najważniejsze czy jak pracuje w innej firmie to ktoś może wie czy jest szansa, że pracodawca "poczeka" na nas na czas rozwiązania umowy czy okresu wypowiedzenia? Czy oferty na stronie są bardziej "na już"?

@Damian

Proces rekrutacji trwa kilka tygodni (2-3). Firma bez problemu czeka na pracownika i nie szuka osób "na już".

@MT

To trochę trwa. Przy większej ilości kandydatów na jedno stanowisko kluczowe jest doświadczenie zawodowe? Czy osoby z mniejszym też mają szansę?

@Damian

Wybór jest dokonywany na podstawie całościowej oceny kandydatów, nie tylko na podstawie doświadczenia zawodowego. Doświadczenie jest ważne ale nie kluczowe, osoby z mniejszym doświadczeniem też mają szansę.

Katarzyna
@Damian

Aplikowałeś do firmy, czy dopiero rozważasz? Jeśli zostaniesz zaproszony na rozmowę, to daj proszę znać, jak przebiegała. Jestem ciekawa, o co pytają na rozmowie i czego oczekują, no i na co właściwie może liczyć ktoś nowy w firmie.

@Katarzyna

Nie aplikowałem, analizuje póki co oferty i firmy - bo u mnie w firmie raz lepiej, raz gorzej. Więc jest ciekaw jak wygląda obecnie rynek pracy w biurach projektowych. Na Twoje pytania są już na tej stronie odpowiedzi w innych komentarzach.

Czy zarobki oferowane przez MET INŻYNIERIA BUDOWLANA SP Z O O są adekwatne do zakresu obowiązków?

MT

Tak, są adekwatne. Jeśli zakres obowiązków się zmienia zarobki podlegają wówczas negocjacji.

Czy w firmie MET INŻYNIERIA BUDOWLANA SP Z O O da się zarobić 4100 ? Staraliście się tam o pracę w niedawno prowadzonej rekrutacji na stanowisko Asystent Projektanta Konstrukcji?

MT

Da się. Stawki kształtowane są w zależności od doświadczenia i zakresu obowiązków.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w MET INŻYNIERIA BUDOWLANA SP Z O O?

MT

Oprócz rozmowy kwalifikacyjnej, na której kandydat przedstawia swoje doświadczenie zawodowe jest jeszcze test z wiedzy technicznej.

Paulina
@MT

A czy ten test z wiedzy technicznej odbywa się w trakcie jednej rozmowy w procesie rekrutacyjnym, czy też proces rekrutacji odbywa się na kilku etapach? Ile procent z testu trzeba posiadać, aby firma pozytywnie rozpatrzyła kandydaturę przyszłego pracownika? Można się jakoś przygotować do tego, może coś podpowiesz? :)

@Paulina

Zazwyczaj test odbywa się na jednej rozmowie kwalifikacyjnej. Pracodawca szanuje czas kandydata i nie przedłuża niepotrzebnie procesu rekrutacji. Test jest z podstaw aby sprawdzić czy kandydat zna podstawy konstruowania. Nie ma procentów. Kandydat opowiada jak rozwiązał test. Pytania są różne, ale podstawowe, np. jaka jest długość handlowa prętów zbrojeniowych. Proces rekrutacji podzielony jest na dwa etapy. Pierwszy etap to rozmowa z testem, a wybranych kandydatów firma zaprasza na dzień próbny do biura (drugi etap), gdzie sprawdza na przykładowym projekcie wiedzę kandydata i komunikację z nim. Kandydat ma możliwość podczas tego dnia próbnego poznać zespół oraz atmosferę w firmie. Generalnie rekrutacja jest prowadzona w przyjaznej atmosferze.

Maciek

Jaka jest różnica miedzy młodszym asystentem projektanta, asystentem projektanta, a starszym asystentem projektanta?

@Maciek

Różnica jest w zakresie obowiązków. Młodszy Asystent Projektanta to zazwyczaj osoba świeżo po studiach albo w trakcie studiów, która nie ma doświadczenia i jest prowadzona przez doświadczoną osobę. Asystent Projektanta to osoba, która ma minimum 2 lata doświadczenia, nadal jest prowadzona i sprawdzana przez przełożonego, ale część zadań ma samodzielnych. Starszy Asystent Projektanta ma minimum 3 lata doświadczenia i w większości zadań jest samodzielna.

Jaka jest kultura pracy w MET INŻYNIERIA BUDOWLANA SP Z O O?

MU

W pracy w METIB nastawiona jest na przestrzeganie work-life balance i dbanie o to, aby zespół nie był przemęczony, co przekłada się na jego efektywność. Praca, w dużej mierze na rynku brytyjskim, pozwala także na granie fair-play w zespole jak i z kontrahentami. Polityka firmy pozwala na tworzenie takiej atmosfery w pracy, aby każdy czuł się swobodnie.

Slawek

Czy METIB wspiera prace zdalna asystentow i projektantow? Jak wyglada mozliwosc zdobywania uprawnien budowlanych?

@Slawek

Praca zdalna jest możliwa jedynie dla wdrożonych, samodzielnych pracowników. Firmie zależy na utrzymaniu wysokiej jakość projektów i dlatego najlepiej jak zespół pracuje w jednym miejscu razem. Praktykę projektową do uprawnień można zdobyć bez problemu. Co do praktyki na budowie to są osoby w firmie, które są kierownikami na kilku budowach i praktykę wykonawczą do uprawnień projektowych można zdobyć.

Łucja
@MT

Rozumiem, a praca hybrydowa wchodzi w gre? :)

@Łucja

Dla wdrożonych pracowników jak najbardziej. ????

@MT

Po jakim średnio czasie pracy ludzie tu stają się już tak w 100% samodzielni?

Po około roku.

Łucja
@MT

A czy wtedy stawka na umowie podlega negocjacji? :)

@Łucja

Mamy XXI wiek. Szuka się innej pracy i mając ofertę z innej firmy na dłoni wraca sie do pracodawcy i wtedy oj bardzo podlega negocjacji. Nas Inżynierów jest w branży jest coraz mniej.

@Łucja

Oczywiście, że tak. Ponadto co roku jest przeprowadzana rozmowa ewaluacyjna.

Ile realnie wyciągnę tutaj jako aasystent projektanta z 6 letnim doświadczeniem. Za 6 mięs uprawnienia. Czy jako średni projektant zarobię więcej niż starszy asystent?

@Adam

Zarobki są negocjowane indywidualnie. Bardzo szacunkowo z takim doświadczeniem jest do osiągnięcia 6500-7500 brutto. To na którym stanowisku zarabia się więcej zależy od faktycznego zakresu obowiązków.

Witam czy stawka na starszego asystenta projektanta 8 tys to stawka brutto na umowie o pracę?

@Zainteresowany

Najlepiej złożyć aplikację i wtedy porozmawiać o szczegółach. Stawka zależy od doświadczenia i rodzaju umowy.

Agnieszka
@MT

Czyli można się ugadać z firmą na korzystne dla obu stron warunki? :)

@Zainteresowany

Pytam bo 8k na b2b to około 6-6.5 na uop tak realnie więc chodzi mi o to gdzie jest ten sufit

@Agnieszka

Można :)

@Zainteresowany

Najlepiej złożyć aplikację i uzgodnić szczegóły podczas rozmowy o pracę.

Mieczysław
@MT

To wiadomo że wtedy dopina się szczegóły ale wcześniej warto wiedzieć na jakiej umowie przyjmują i ile mnie więcej płacą? Nie? Po to jest to forum żeby się wymieniać informacjami, więc jak coś wiesz to napisz :)

@Mieczysław

Wszystko zależy od doświadczenia i na jakie konkretnie stanowisko w jakiej pracowni zgłasza się kandydat. Niestety nie ma jednej prostej odpowiedzi, którą można wrzucić na forum.

Bartek

Czy bez angielskiego b2 da się zostać starszym asystentem projektanta. Jakie języki jeszcze są preferowane?

@Bartek

Asystenci projektanta w codziennej pracy mają styczność z anglojęzycznymi współpracownikami. Konieczna jest znajomość języka w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się przez maile i na wideokonferencjach. Drugi preferowany język to niemiecki do współpracy z niemieckojęzycznymi kontrahentami.

@MT

A z innych krajów kontrahentów raczej już nie ma w kontekście tych wszystkich języków i ich znajomości?

@Jolanta

Kontrahenci są z kilku krajów europejskich stąd znajomość języka angielskiego lub niemieckiego jest wymagana. Te dwa języki obce są, póki co w użyciu w biurze.

@MT

A jakie to kraje tak właściwie? Powstają tu może jakieś problemy związane z barierą kulturową, jeśli już to jak to jest rozwiązywane? Pracownicy są do tego jakoś specjalnie szkoleni?

@Jolanta

Kraje, z którymi współpracuje firma, to tak jak było wspomniane, rynek europejski - anglo- i niemieckojęzyczne, zatem na żadne bariery kulturowe się nie natknęliśmy.

Micahł

Czy ktoś moze napisac cos o tej firmie? Jakie zarobki na jakich szczeblach? Jaka atmosfera? Jakie wymagania?

Mieczysław
@Micahł

A co? Chcesz się tu zatrudnić? Bo ja też o tym myślę i szukam informacji jak płacą. Jakbyś się coś dowiedział to dasz znać?

BP
@Mieczysław

Jest to taki rodzaj firm, w których nie czujesz się źle, ale(usunięte przez administratora) też nie urywa. Atmosfera przyjemna, ludzie są fajni i profesjonalni. Projekty są często typowe i jak się wkręcisz to robisz na automacie. Płacą… na czas ;) ale żeby singlowi czuć się komfortowo, to trzeba mieć 1,5-2x tyle co oferują. Jak napisali w ofercie na FB pracować z domu nie można, co jest archaiczne w czasach postCovidu. Jednak trzeba brać pod uwagę, że cała branża tak wygląda.

Tomasz
@BP

A jak z rozwojem zawodowym? Podwyżkami? stabilnoscią zatridnienia?

@BP

No niby branża tak wygląda ale to nie znaczy, że tu musi być według schematu. Czyli mimo potencjalnej chęci wśród większości pracowników i tak nie ma co na tryb zdalny liczyć? To pewnie mogłoby pociąć odrobinę koszty

MT

METIB to firma zajmująca się projektami w dużej mierze na rynek zachodni. Obecnie zatrudnionych jest około 20 osób. Firma hołduje zasadzie work-life balance, gdzie 40h/tyg pracy powinno każdemu wystarczyć. Atmosfera przyjazna, a pracownicy zawsze pomocni i nastawieni w dużej mierze na pracę zespołową. Z uwagi na duże tempo rozwoju, możliwe różne ścieżki kariery – od młodszego asystenta projektanta po kierownika zespołu. Zarobki oraz wymagania zróżnicowane, zależne od doświadczenia i znajomości programów. Firma nastawiona jest na długofalową współpracę oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników.

Oleg
@MT

Na waszej stronie umieszczono widełki do 6500brutto jako asystent projektanta. Ile trzeba miec doswiadczenia na ten górny pułap i jakie umiętności poza Cad/Allplan revit? Czy w przypadku załąpania sie jako starszy asystent projektana mozna liczyć na wyzsze wynagrodzenie?

@Oleg

Na górny pułap asystenta projektanta doświadczenie to około 3 lata. Oprócz znajomości programów należy znać zasady konstruowania zbrojenia, być samodzielnym oraz porozumiewać się z anglojęzycznym zleceniodawcą. Wdrożenie do systemu pracy w firmie dla osoby z doświadczeniem zajmuje od trzech miesięcy do pół roku (firma wykonuje projekty na rynek brytyjski, a także ma swoje procedury i standardy jakościowe). W firmie jest określona ścieżka kariery z jasno określonymi wymaganiami i zakresem obowiązków. Młodszy asystent / asystent / starszy asystent. Młodszy projektant / projektant / starszy projektant. Kierownik działu. Dyrektor. Zmiana stanowiska łączy się ze zwiększeniem zakresu obowiązków i zmianą wynagrodzenia. Co roku są też przeprowadzane rozmowy podsumowujące i negocjacje zarobków. Serdecznie zapraszamy do rekrutacji, przy aplikowaniu na konkretne stanowisko będziemy mogli przedyskutować więcej szczegółów.

Zostaw merytoryczną opinię o MET INŻYNIERIA BUDOWLANA SP Z O O - Sobótka

• Jak się pracuje w MET INŻYNIERIA BUDOWLANA SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy MET INŻYNIERIA BUDOWLANA SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MET INŻYNIERIA BUDOWLANA SP Z O O?

MET INŻYNIERIA BUDOWLANA SP Z O O
  • Turystyczna 22