Opinie o Broniec Grażyna Firma Gabro G. Broniec w Tarnowskie Góry

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Broniec Grażyna Firma Gabro G. Broniec. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Broniec Grażyna Firma Gabro G. Broniec o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Broniec Grażyna Firma Gabro G. Broniec w Tarnowskie Góry

Jak w Broniec Grażyna Firma Gabro G. Broniec wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Wieloletni pracownik Nowy wpis

Nie ma takiego czegoś jak awans w tej firmie. Tu ewentualnie możesz spaść ze stanowiska na gorsze.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Broniec Grażyna Firma Gabro G. Broniec?

Student

Jest tam grupa fajnych ludzi, pomocnych od których wiele można się nauczyć, ale właściciel i osoby funkcyjne do tej grupy nie należą . Jeżeli chcesz poznać co to brak kompetencji i (usunięte przez administratora)to polecam.

zaciekawiony Nowy wpis
@Student

Napisz coś więcej o tych osobach.

Pracownik Nowy wpis

Ludzie spoko , praca też ok. Można się wiele nauczyć bo wachlarz wykonywanych prac jest duży, jeśli ma się chęć można różne rzeczy robić (są tam tacy co robią wszystko i wiecznie są w pracy ). Są i tacy co wiecznie narzekają. Tak jak w co 2 zakładzie. Co do kasy ... Nie jest to zakład że za nic dostaje się złote góry.

Spawacz

Chcę aplikować na ogłoszenie spawacza, czy faktycznie zarabia się tam 8000 brutto, czy do tego są wczasy pod gruszą jakaś premia, czy teraz już wszystko na konto?

Czy Broniec Grażyna Firma Gabro G. Broniec ma ściśle ustalone godziny pracy?

Karol 2

Tak od 6 do 10 na budowie przy łopacie od 10 do 14 coś na produkcji a w nadgodzinach można kible czyścić albo pranie robić

@miki
@Karol 2

Bez przesady....

Frezer

Na cv odpowiedziano bardzo szybko. Rozmowa z szefem przebiegła super czarował mnie och ach ech.. cudowniejszej pracy nie ma w T.G. .. Niestety to firma z której wszyscy odchodzą przez atmosferę zarobki i traktowanie pracownika jak ... , nie mam zamiaru pracować w firmie z której zaproponowano mi zarobki na legalu pod stołem resztę jakiś dziwny zus i płatność za l4 nie do rozkminienia....

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Jolanta

Przy okazji gdy ktoś pisał o czyszczeniu toalet, to wspomniał o sobotach. Ile sobót w miesiącu jest pracujących? Każdy musi przyjść? :0

nikt
@Jolanta

Soboty nie są obowiązkowe. Chodź jak jest nawał pracy to można przyjść w taką sobote.

19 zł to płacą teraz za sprzątanie Ukraińcom w Bytomiu

Frank
@Andrzej

To się tam zatrudnij

Robert

Z tego co przeczytałem to kasa słaba i do tego brak benefitów. A co z tą kopertą? Nadal tak płacą i całość nie idzie na konto? Bo wolałbym zarobić normalnie z odprowadzanymi składkami. Teraz tak jest?

@Robert

Kasa zależy od stanowiska i umiejetnosci. To raczej rzecz jasna. Co do kopert na konto idzie sporo a większości przypadków to całość i nie jest to najniższa krajowa więc to co piszą ta są bzdury... Koperta jest owszem ale jak będziesz robił więcej godzin niż te 168.

Łucja
@pracownik

Czyli pieniądz przyzwoity według Ciebie? Ogólnie to jaki masz stosunek do tej całej koperty tutaj?

lol
@pracownik

Zakłamanie rzeczywistości level hard.

Łucja
@lol

Oho ho, jak lvl hard to grubo. A uzasadnisz czemu niby?

Jakie są warunki zatrudnienia w Broniec Grażyna Firma Gabro G. Broniec?

Karol 2

Najniższa krajowa + premia uznaniowa i reszta do koperty

Karol

Opisze ktoś stanowiska pracy?

Fistacja
@Karol

Chłopeczku tam nie ma przypisanego stanowisKa pracy -jest robota na budowie do kopiesz doły, kible to ogólnie sami pracownicy sprzątają zamiast robić produkcję(np.frezer albo tokarz w sobote czyści kibel),w zime trzeba odśnieżać cały teren firmy...

szukam pracy

Jak w firmie gabro sa placone nadgodziny? czy sa benefity na swieta lub wczasy pod grusza.

Pokrzywdzony
@szukam pracy

Nie ma takiego czegoś jak nadgodziny.. A o dodatkowych pieniądzach za nie, nikt nigdy nie słyszał..

Jabłoń
@szukam pracy

Wczasy pod gruszą? Takie coś to nie istnieje w tej firmie ani żadne inne benefity typu multisport,bony sodexo itd.Jedynie na święta po 200zl w kopertach co zresztą od 8 lat daje..

Derektor
@Pokrzywdzony

O ci wam chodzi?,pszeciesz dałem zielone światło na nadgodziny.

Ciężko jest w systemie 12/12 w Broniec Grażyna Firma Gabro G. Broniec?

Parapet

Jedyny system w tej firmie to system kamer i alarmòw,o systemie 12/12 to nie wiem nic.

No wiesz...
@Parapet

Tu chodzi o 12 kamer , na 12 metrów kwadratowych.

Tymek

Firma z długim stażem w działaniu, bogatym doświadczeniem i przy tym dobry pracodawca więc polecam pracę.

Tusk
@Tymek

Tyle w tym prawdy co w wiadomościach tvp.

ofiara koronawirusa

Firma nastawiona na wyzysk, właściciele inwestują w siebie, nie ma na pełny zus nie ma na socjal ale jest na budowę trzech domów jednocześnie na leasing luksusowych aut i kamery nad każdą maszyną zostały tylko dziadki przed emeryturą a jak się komuś to nie podoba to jest zwalniany

Czy Broniec Grażyna Firma Gabro G. Broniec organizuje staże dla studentów?

Emil

Aktualnie są staże do doła na budowie i kopać szpadlami

@nerazzurro a macie jakieś dodatki jak multisport ?

@niki
@Paweł

Tam są tylko nakazy , zakazy. O reszcie zapomnij ..

nerazzurro

Popieram co wyżej napisane. Najpierw obiecanki, z których później nic nie ma.W zamian za zaangażowanie i rzetelną pracę zostajesz sprowadzony na ziemię licznymi wymówkami że strony kierownictwa, który za baranów ma pracowników. Atmosfera marna, są donosiciele, którzy semu piszą sobie scenariusze, które idą wyżej. Pensje ledwo powyżej 2000. Nie polecam.

Spawacz

Jak wygląda praca w tej firmie za spawacza,bo widzę że ogłoszenie wisi już kilka tygodni.Może cos ktoś napisać jakie są warunki w pracy i co oferuje firma oprócz wynagrodzenia na czas?

Uciekinier
@Spawacz

Nie pchaj sie w ten (usunięte przez administratora)Ogłoszenie wisi bo wszyscy sie zwalniają tak tam fajnie...

Firma bez szału.. zarobki kiepskie monitoring i szef który nie szanuje wogóle ludzi... odradzam ....

Zostaw merytoryczną opinię o Broniec Grażyna Firma Gabro G. Broniec - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Broniec Grażyna Firma Gabro G. Broniec?

Zobacz opinie na temat firmy Broniec Grażyna Firma Gabro G. Broniec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Broniec Grażyna Firma Gabro G. Broniec?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Broniec Grażyna Firma Gabro G. Broniec?

Kandydaci do pracy w Broniec Grażyna Firma Gabro G. Broniec napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Broniec Grażyna Firma Gabro G. Broniec
2.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Towarowa 17
    42-600 Tarnowskie Góry