Opinie o Tech-Mark P.P.H.U. Emil Lewicki w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Tech-Mark P.P.H.U. Emil Lewicki. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tech-Mark P.P.H.U. Emil Lewicki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tech-Mark P.P.H.U. Emil Lewicki w Radom

wykonanie 2023 Nowy wpis

Dzień dobry, czy ktoś z Państwa korzystał z usług Pana Emila w bieżącym roku? Będę wdzięczna za dodatkowe opinie/komentarze. Brak kontaktu po pobraniu zaliczki to wciąż praktyka działania Pana Emila.

Maja

Jaki macie ostatni adres e mail do niego? Może warto zgłosić go do sprawy dla reportera albo uwagi żeby nagłośnić to (usunięte przez administratora)

Van
@Maja

Czyli dalej (usunięte przez administratora) Kiedy Pani dokonała zamówienia?

Maja Nowy wpis
@Van

Juz kilka lat. Sprawa w sądzie wygrana a on i tak nie płaci.

Van Nowy wpis
@Maja

Ale jak to możliwe ze tyle osób (usunięte przez administratora) i dalej jest bezkarny i kolejne osoby oszuluje...

Maja Nowy wpis
@Van

Bo nie ma nic na siebie i śmieje się w twarz! A nasze prawo pozwala właśnie na to żeby takie gnidy były bezkarne

Człowiek nie słowny, nie zrównoważony który wymyśla historię niestworzone na temat swojej firmy a tak naprawdę (usunięte przez administratora)z krwi i kości który potrafi swoim wizerunkiem i bajkami zachęcić do kupna ala jego schodów kiedy po wstępnej rozmowie i warunkach zabiera pierwszy przelew i ślad o nim ginie. Wszystkich was ostrzegam przed zakupem schodów u pana Lewickiego zwykły (usunięte przez administratora) i osoba która potrafi wmówić wszystko i tak pięknie się go słucha. Nie dajcie się zwieść . Anna Sz

Dominika

Wiesz co aktualnie się u tego Pana dzieje? Bo po tej zapowiedzi pozwu zbiorowego wszystko ucichło

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Tech-Mark P.P.H.U. Emil Lewicki? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Elżbieta

Widzę że nie za dobrze się tu dzieje...powiedzcie czy doszło do złożenia tego pozwu? Jeśli tak to na jakim etapie jest postępowanie?

Witam wszystkich , Kolejny (usunięte przez administratora) , zgłaszajcie się do mnie : Tomek.zaryczny@wp.pl Organizujemy konkretną i agresywną akcje windykacyjną(za dużo takich oszukańczych firm w tym kraju) i pozew zbiorowy.

Może czas się wreszcie zebrać i zgłosić zbiorowe (usunięte przez administratora) Mi jest winien już kilka lat kilkadziesiat tysięcy złotych. Mimo prawomocnego wyroku zlewa to. Powinien trafić za kratki ????

Zamowilem-schoxy

Komornik nie daje rady tego ściągnąć?

Art

Skoro usunięto moje komentarze, to napiszę, że gość (usunięte przez administratora) klientów na kasę, bierze zaliczki i znika. Jest kilka określeń na takie działania (to zostało usunięte przez admina). Emil Lewicki udaje niewinnego, opowiada bajki o sobie, swojej rodzinie, swoich pracach, podpisuje lipne umowy i znika.

zamowilem_schody
@Art

spotkała mnie dokładnie taka sama historia jak opisana powyżej, na początku Pan Emil dobrze bajeruje, nawet przygotował konkretne rysunki i sam chce podpisać umowę, ale w rzeczywistości to (usunięte przez administratora) - zlecenie do dzisiaj nie wykonane upłynęło już kilka miesięcy po terminie

Klient

Zdecydowanie odradzam. Po podpisaniu umowy w marcu i wpłaceniu zaliczki firma nawet nie rozpoczęła realizacji zlecenia. Planowany termin realizacji - dwa miesiące. Miesiąc po terminie i nikt z firmy nawet się nie kontaktuje.

Adriana Fink

Dzień dobry, Mam do sprzedania schody szklane kręcone z inoxu. Panstwa firma je wykonywała w 2009 roku. Dom będzie remontowany i będą inne wejścia na piętro. Wiec schody się nie przydadzą ponownie. Czy jesteście Państwo zainteresowani? bardzo okazyjna Cena . Do uzgodnienia . Proszę o telefon. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Decaro
@Adriana Fink

Szanowna Pani, Bardzo proszę o przesłąnei informacji nt schdodów oraz o jakieś zdjęcie na adres: milena.panek@decaro.pl, spróbujemy się pomóc :-) www.decaro.pl

maja

No niestety. Ale nie zamierzam go szukać. Jakiekolwiek umówione spotkanie i tak nie dojdzie do skutku. Telefonów nie odbiera jedynie na maile czasem odpowie. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Tech-Mark P.P.H.U. Emil Lewicki - Radom

• Jak się pracuje w Tech-Mark P.P.H.U. Emil Lewicki?

Zobacz opinie na temat firmy Tech-Mark P.P.H.U. Emil Lewicki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tech-Mark P.P.H.U. Emil Lewicki?

Tech-Mark P.P.H.U. Emil Lewicki
  • ul. Radosna 6A