Tech-Mark P.P.H.U. Emil Lewicki

Radom

Tech-Mark P.P.H.U. Emil Lewicki

Opinie o Tech-Mark P.P.H.U. Emil Lewicki

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Tech-Mark P.P.H.U. Emil Lewicki? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo pomocna!

Oszukani

Unikajcie tej firmy jak ognia!!! Miły i zawsze dobry kontakt do wpłaty zaliczki. Po wyłudzeniu pieniedzy kłamie przeciaga terminy a w końcu nie odbiera telefonów. Zupełny brak kontaktu! Mimo przegranych spraw nigdy nie odda pieniędzy! Ludzie opamietajcie się i nie dajcie nabierac się na miłe słówka. Ludzi ktorzy stracili w ten sposób pieniądze jest mnóstwo! Za to powinien być kryminał.

anonymous
@Oszukani 16.04.2018 12:42

prośba o kontakt na priv [email protected]

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji w Tech-Mark P.P.H.U. Emil Lewicki? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

P

W żadnym przypadku nie podpisujcie żadnej umowy z tym panem!!! Oszukuje ludzi od wielu lat! Inkasuje zaliczki a potem nie ma pieniędzy ani schodów! Kłamie w żywe oczy! Pieniądze z zaliczek napewno nie idą na wykonanie schodów! Ma mnóstwo przegranych spraw w sądzie i nie zamierza spłacać swoich zobowiązań! Działa tak od wielu lat! Wszystko co ma kupuje na inne osoby żeby komornik nie miał z czego ściągać! Ludzie nie bądźcie naiwni i nie dajcie się nabierać na jego miłe gadanie! Stracicie pieniądze i czas!

Ryszard

Dopiero teraz zacząłem szukać jakichś informacji o Panu Emilu Lewickim i jestem zdumiony ilością negatywnych opinii ale nie zaskoczony. Po nawiązaniu kontaktu poprzez Oferteo, współpracę z Panem Lewickim - Tech Mark - zacząłem we wrześniu. W październiku podpisałem umowę i nic nie wskazywało na kłopoty. Prawie codziennie rozmawialiśmy przez telefon, prowadziliśmy korespondencję celem ustalenia szczegółów zamówienia. Pan Lewicki obiecał montaż konstrukcji schodów na koniec października, ale z jakichś przyczyn montaż miał odbyć się 9 listopada. Zgodnie z zapisami umowy, pierwszą część płatności (17 280 zł) wykonałem w dniu obiecanego montażu, ale popołudniu Pan Lewicki poinformował mnie o odwołaniu montażu konstrukcji schodów z powodu usterek powłoki lakierniczej. Pracownicy, którzy przybyli, zamontowali jedynie punkty mocowania balustrad. Od tego czasu Pan Emil Lewicki zaczął coraz rzadziej odpowiadać na próby kontaktu, telefon, SMS, e-mail, z rzadka podsyłając jakieś zdawkowe wiadomości, z których nie wiele wynikało, jedynie kolejne obietnice ciągle przesuwanego terminu montażu schodów. Byłem bardzo wyrozumiały (a może naiwny) sądząc, że następny obiecany termin będzie dotrzymany. W piątek, 19 stycznia "fachowcy" przywieźli konstrukcję schodów, zostawili na zewnątrz budynku i stwierdzili, że będą montować w poniedziałek, 22 stycznia, jednak do dziś schody nie są zamontowane, a sam Pan Emil Lewicki już od dłuższego czasu nie odpowiada na żadne próby kontaktu z mojej strony. CZY TAK ZACHOWUJE SIE POWAŻNY CZŁOWIEK? Dodam, że przedmiotem umowy są również balustrady schodów i antresoli oraz barierki balkonów. Otrzymałem informację wykonawcy mojego domu, że mają montować moje schody w poniedziałek, 5 lutego 2018. Zobaczymy... WIADOMOŚĆ DO POTENCJALNYCH ZLECENIOWADCÓW! Proszę bardzo poważnie zastanowić się przed nawiązaniem współpracy z tym osobnikiem, a już w żadnym wypadku nie płacić za usługę, dopóki nie będzie potwierdzenia jej realizacji!

zdziwiony

Łukasz Kirzyński LIBRATRADE to psychopata, mobinguje pracowników i jest zlodziejem.

Olek

Nie wierze, ze tylko oszukuje ludzi bo by nie funkcjonwal tyle...

Piotr

Nie podpisujcie umowy z PROMES365 promes365.pl (LIBRA TRADE), gdzie obecnie p.Emil Lewicki prowadzi działalność pod nazwiskiem Kirzyński Łukasz lub pośrednik sprzedaży Mazur Katarzyna! Oszust świadomie inkasuje zaliczki, schodów oczywiście brak. Sprawę zgłosiłem na policję.

Emil Lewicki
@Piotr 30.04.2016 15:49

Najłatwiej występować anonimowo.

Hmmm

O rany... Was też oszukali? A może wiecie jak go znaleźć? My też skierowaliśmy sprawę do sądu, ale chętnie spotkam się z p. Emilem

zły
@Hmmm 02.11.2015 23:03

(usunięte przez administratora)jest Dyrektorem w firmie Libra Trade w Kowali k/Radomia dawna siedziba Plast System , bardzo dobrze zarabia

maja

Potwierdzam! Mnie również oszukali! Sprawa w sądzie!

Zostaw opinię o Tech-Mark P.P.H.U. Emil Lewicki - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tech-Mark P.P.H.U. Emil Lewicki