Jolanta Goliszek Goliszek-Centrum Podłogi

Wrocław

Jolanta Goliszek Goliszek-Centrum Podłogi

Opinie o Jolanta Goliszek Goliszek-Centrum Podłogi

m

Umowa bardzo jednostronna dająca firmie Goliszek duże możliwości manipulacji terminem wykonania podłogi: 09.07.2014-podpisanie umowy, 17.09.2014-pierwszy pomiar wilgotności, 04.11.2014-ostateczny pomiar wilgotności, 25.11.2014-oddanie podłogi, 27.01.2015-dostarczenie pierwszej partii listew (wszystkie z tej partii uszkodzone!!!), 13.02.2015-dostarczenie ostatniej partii listew. Sam Pan Janusz Goliszek ma tendencję do snucia barwnych, przesadzony opowieści i na temat podłóg, które sprzedaj. Do tego na każdy zarzut dotyczący wykonania podłogi jak i terminów realizacji albo żałośnie, w mało autentyczny sposób się tłumaczy albo próbuje odwrócić kota ogonem i przerzucić część winy na klienta. A samo wykonanie podłogi... no cóż jest zwykła, a w odniesieniu do tego co Pan Goliszek o niej mówi i jak do niej zachęca jest marna. Ogólnie nie polecam.

Zostaw opinię o Jolanta Goliszek Goliszek-Centrum Podłogi - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jolanta Goliszek Goliszek-Centrum Podłogi