Opinie o Undicom w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Undicom. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Undicom o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Undicom w Gliwice

Dobra_Dusza

Nie polecam jesli juz masz jakies doswiadczenie chyba ze nie potrafisz nic i ogolnie nikt cie nie chce zatrudnic

Antoni

Firma jak firma nie jest zle raczej nie ma cisnienia, nadgodzin czy wykorzystywania oprocz tego szef idzie bardzo na reke wszystkim czasem za bardzo. Minusem praca na starych technogiach. Accounci słabi dupy nie urywają... Niewiem czy jeszcze tam jest tester zamulacz który testuje i testuje a ledwo umie Windowsa włączyć. Na początek 1-2 lata polecam bo atmosfera ok i spokój. Ale jak ktoś chce robić apki, crm, portale po tym czasie czas na zmiany.

Miłośnik psów i kotów

Zgadzam się! Jak ktoś dopiero się uczy to jest ok na rok, dwa lata! Potem trzeba szukać coś lepiej płatnego i bardziej rozwijającego! Choć nigdzie indziej takich absurdów nie zaznasz jak tam a to duży plus, bo zawsze coś się dzieje!

prabostaw

moze gdby accounc choć przez chwile pomysleli nad projektem zamiast nonstop robic kawę i czyścic ekspres to nie byloby takigo cyrku. Premie chyba gwiezdne wojny są bardziej realne. jak juz to tu jest wyścig do sklepu po kawe a nie wyscig szczurow. Na widok develope tools robi im sie słabo albo zeby nie musiec tego oglądać podlizuja sie szefostwu

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Undicom? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Tak

Tak dostajesz tam kartę multisport, za każdy zakończony projekt w czasie Szefostwo odpala Ci premie, jak przyjedziesz do pracy nie o 11:00 a o 08:00 to dostajesz dodatki. A tak na poważnie to zapomnij! Płaca na czas przeważnie czasami sa opoźnienia ale w gruncie kasa jest. nikt nigdy nie dostal tam premii choć na rozmowie kwalifikacyjnej były obiecane

Hahahahahah

Haha albo co to hosting, a co to serwer

Metalik

tylko tam jak zapytasz w jakich językach programują programiści to dowiesz sie ze w języku polskim ale tez angielskim i niemieckim.......

Anhor

Potwierdzam beznadziejna firma

Grzesiek

Nie jest tak źle, szczególnie dla osób które dopiero zaczynaja przygodę z web developer'ką. Teraz się tam dużo zmienia, może wyjdzie to firmie na dobre. Jedyne co mnie doprowadzało do szału to brak miejsc parkingowych, bo abonament na parkingu strzeżonym przy biurowcu, kosztuje worek pieniędzy...

mhm
@Grzesiek

Dobre dla uczacych sie ? chyba nie skoro wszystko robia na przestarzalych technologiach. W taki sposob to raczej zatrzymanie rozwoju...

Grzesiek
@mhm

Jak zaczynasz przygodę z Web Developer'ką, to nie rzucasz się na nowinki tylko uczysz się podstaw :) Fakt faktem, że OOP tam kuleje, co nie znaczy, że Szef zabrania Ci go używać, wręcz przeciwnie. A technologie w postaci PHP/MySQL to raczej używany prawie w każdej Agencji Interaktywnej standard. Jak oczekujesz większego rozwoju to raczej nie pchał bym się do żadnej małej Agencji w Gliwicach :)

anon

Teraz wszyscy starzy pracownicy odchodza z firmy nie wiem dlaczego. Moze dlatego ze tak jak kolega wyzej napisal pelno accountow ktorzy pracuja tam od zarania dziejow a nadal nie wiedza podstawowych rzeczy... co jeden to wiekszy idiota.

aha
@anon

jak 3 accountow to szef, szefowa i sasiadka z bloku to co Ty chcesz :D

mhm

Organizacyjnie lipa, mnóstwo accountów mających czas a jeszcze mniej coś wnoszących, a programistów mało. Idą na ilość a nie na jakość.

irek

znajomy pracował tam i organizacyjnie ta firma nie wyrabia ,biorą zamówienia na usługi idą na ilość ,a nie mogą się z nich wywiązać ludzie czekają dzwonią dlaczego nic się nie robi z ich projektami.Programiści amatorzy co chwilę jakieś poprawki muszą robić bo coś nie działa.

Wazon

Myślę, że firmy typu Undicom z Gliwic bankowo działają na terenie całego kraju. Wystarczy im internet. Stworzyć stronę www, przesłać pliki to nie jest wielka filozofia. Zlecenia mogą dostawać z każdego zakątka świata. Mnie interesuje zaś czy można u nich podjąc pracę jeszcze w trakcie studiów. Studiuję informatykę. na 2 roku, jest jakaś szansa ?

Izien

Undicon zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie projektowania stron, budowy portali i tworzenia sklepów internetowych. Zastanawiam się tylko czy działają na terenie Gliwic czy na terenie całej Polski? Dajcie znać czy można u nich liczyć na dobrą atmosferę w pracy czy jest jakiś beznadziejny wyścig szczurów?

angel

ja tez jestem przeciwna ze kazdemu zalezy na kasie otóż nie zdobywanie cennego doswiadczenia i podnoszenia kwalifikacji jest aktualnie bardzo wazna kwestia aby pozniej nie miec problemów ze znalezienim pracy a pracodawcy patrza na ten aspekt zeby nie musieli nauczac nowych a jak ma sie u nich z wynagrodzeniem..

Polski

No to jesteś przypadkiem jednym na tysiąc innych ;) Niestety to co napisał bigot jest w dużej mierze prawdą. Ja bym tylko sprecyzował, że panuje tendencja myślenia - co zrobić, żeby zarobić a rąk sobie nie ubrudzić pracą. Cóż, żeby znaleźć godnego pracownika, który będzie rzetelnie podchodził do swoich obowiązków też trzeba umieć. Nie jest to proste, ale przy odpowiednim poziomie zarobków i ofercie rozwoju osobistego wszystko jest możliwe. Swoją drogą czy Undicom takie rzeczy oferuje?

makroni

Nie zgodze się, sam jestem osoba młoda i dla mnie przede wszystkim liczy się możliwośc podniesienia kwalifikacji oraz doświadczenia.

bigot

dla młodych liczy się teraz przede wszystkim kasa jaką mogą zarobić. Umowa jest już drugorzędną sprawą

kondi

znajomi programiści jakoś specjalnie akurat na rodzaj umowy nie zwracają uwagi, ale to może spowodowane jest młodym wiekiem

kiper

ja słyszałem, że jeżeli chodzi o prace programisty to najpopularniejsza jest obecnie umowa zlecenie lub o świadczenie usług

Zostaw merytoryczną opinię o Undicom - Gliwice

• Jak się pracuje w Undicom?

Zobacz opinie na temat firmy Undicom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Undicom
2.9/5 Na podstawie 49 ocen.
  • ul. Tadeusza Kościuszki 1C lok. pok.707
    44-100 Gliwice