Undicom

Gliwice

Opinie o Undicom

Maja
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w Undicom? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na jakie możliwości rozwoju/ benefity mogą liczyć jej pracownicy? Twoje doświadczenie może być cenne dla osób, które trafiły na ten wątek szukając informacji na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.

Moj
użytkownik zarejestrowany

No moim zdaniem to nie jest jakaś mała sprawa na początek, bo oczywiście mówimy o netto więc chyba w porządku jest całkiem, no wiadomo że w niektórych miastach czy firmach jest lepiej, ale to tez nie jest złe

hadam

2200 na poczatek dla designera czy programisty? by niepelnosprawny,org

Dokładnie

Dokładnie tak

Dobra_Dusza

Nie polecam jesli juz masz jakies doswiadczenie chyba ze nie potrafisz nic i ogolnie nikt cie nie chce zatrudnic

Antoni

Firma jak firma nie jest zle raczej nie ma cisnienia, nadgodzin czy wykorzystywania oprocz tego szef idzie bardzo na reke wszystkim czasem za bardzo. Minusem praca na starych technogiach. Accounci słabi dupy nie urywają... Niewiem czy jeszcze tam jest tester zamulacz który testuje i testuje a ledwo umie Windowsa włączyć. Na początek 1-2 lata polecam bo atmosfera ok i spokój. Ale jak ktoś chce robić apki, crm, portale po tym czasie czas na zmiany.

Miłośnik psów i kotów

Zgadzam się! Jak ktoś dopiero się uczy to jest ok na rok, dwa lata! Potem trzeba szukać coś lepiej płatnego i bardziej rozwijającego! Choć nigdzie indziej takich absurdów nie zaznasz jak tam a to duży plus, bo zawsze coś się dzieje!

prabostaw

moze gdby accounc choć przez chwile pomysleli nad projektem zamiast nonstop robic kawę i czyścic ekspres to nie byloby takigo cyrku. Premie chyba gwiezdne wojny są bardziej realne. jak juz to tu jest wyścig do sklepu po kawe a nie wyscig szczurow. Na widok develope tools robi im sie słabo albo zeby nie musiec tego oglądać podlizuja sie szefostwu

Tak

Tak dostajesz tam kartę multisport, za każdy zakończony projekt w czasie Szefostwo odpala Ci premie, jak przyjedziesz do pracy nie o 11:00 a o 08:00 to dostajesz dodatki. A tak na poważnie to zapomnij! Płaca na czas przeważnie czasami sa opoźnienia ale w gruncie kasa jest. nikt nigdy nie dostal tam premii choć na rozmowie kwalifikacyjnej były obiecane

Hahahahahah

Haha albo co to hosting, a co to serwer

Metalik

tylko tam jak zapytasz w jakich językach programują programiści to dowiesz sie ze w języku polskim ale tez angielskim i niemieckim.......

Anhor

Potwierdzam beznadziejna firma

Grzesiek

Nie jest tak źle, szczególnie dla osób które dopiero zaczynaja przygodę z web developer'ką. Teraz się tam dużo zmienia, może wyjdzie to firmie na dobre. Jedyne co mnie doprowadzało do szału to brak miejsc parkingowych, bo abonament na parkingu strzeżonym przy biurowcu, kosztuje worek pieniędzy...

mhm
@Grzesiek 12.02.2016, 18:41

Dobre dla uczacych sie ? chyba nie skoro wszystko robia na przestarzalych technologiach. W taki sposob to raczej zatrzymanie rozwoju...

Grzesiek
@mhm 20.05.2016, 20:11

Jak zaczynasz przygodę z Web Developer'ką, to nie rzucasz się na nowinki tylko uczysz się podstaw :) Fakt faktem, że OOP tam kuleje, co nie znaczy, że Szef zabrania Ci go używać, wręcz przeciwnie. A technologie w postaci PHP/MySQL to raczej używany prawie w każdej Agencji Interaktywnej standard. Jak oczekujesz większego rozwoju to raczej nie pchał bym się do żadnej małej Agencji w Gliwicach :)

anon

Teraz wszyscy starzy pracownicy odchodza z firmy nie wiem dlaczego. Moze dlatego ze tak jak kolega wyzej napisal pelno accountow ktorzy pracuja tam od zarania dziejow a nadal nie wiedza podstawowych rzeczy... co jeden to wiekszy idiota.

aha
@anon 08.02.2016, 14:17

jak 3 accountow to szef, szefowa i sasiadka z bloku to co Ty chcesz :D

mhm

Organizacyjnie lipa, mnóstwo accountów mających czas a jeszcze mniej coś wnoszących, a programistów mało. Idą na ilość a nie na jakość.

irek

znajomy pracował tam i organizacyjnie ta firma nie wyrabia ,biorą zamówienia na usługi idą na ilość ,a nie mogą się z nich wywiązać ludzie czekają dzwonią dlaczego nic się nie robi z ich projektami.Programiści amatorzy co chwilę jakieś poprawki muszą robić bo coś nie działa.

Wazon
użytkownik zarejestrowany

Myślę, że firmy typu Undicom z Gliwic bankowo działają na terenie całego kraju. Wystarczy im internet. Stworzyć stronę www, przesłać pliki to nie jest wielka filozofia. Zlecenia mogą dostawać z każdego zakątka świata. Mnie interesuje zaś czy można u nich podjąc pracę jeszcze w trakcie studiów. Studiuję informatykę. na 2 roku, jest jakaś szansa ?

Izien
użytkownik zarejestrowany

Undicon zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie projektowania stron, budowy portali i tworzenia sklepów internetowych. Zastanawiam się tylko czy działają na terenie Gliwic czy na terenie całej Polski? Dajcie znać czy można u nich liczyć na dobrą atmosferę w pracy czy jest jakiś beznadziejny wyścig szczurów?

angel
użytkownik zarejestrowany

ja tez jestem przeciwna ze kazdemu zalezy na kasie otóż nie zdobywanie cennego doswiadczenia i podnoszenia kwalifikacji jest aktualnie bardzo wazna kwestia aby pozniej nie miec problemów ze znalezienim pracy a pracodawcy patrza na ten aspekt zeby nie musieli nauczac nowych a jak ma sie u nich z wynagrodzeniem..

Polski
użytkownik zarejestrowany

No to jesteś przypadkiem jednym na tysiąc innych ;) Niestety to co napisał bigot jest w dużej mierze prawdą. Ja bym tylko sprecyzował, że panuje tendencja myślenia - co zrobić, żeby zarobić a rąk sobie nie ubrudzić pracą. Cóż, żeby znaleźć godnego pracownika, który będzie rzetelnie podchodził do swoich obowiązków też trzeba umieć. Nie jest to proste, ale przy odpowiednim poziomie zarobków i ofercie rozwoju osobistego wszystko jest możliwe. Swoją drogą czy Undicom takie rzeczy oferuje?

makroni
użytkownik zarejestrowany

Nie zgodze się, sam jestem osoba młoda i dla mnie przede wszystkim liczy się możliwośc podniesienia kwalifikacji oraz doświadczenia.

bigot
użytkownik zarejestrowany

dla młodych liczy się teraz przede wszystkim kasa jaką mogą zarobić. Umowa jest już drugorzędną sprawą

kondi
użytkownik zarejestrowany

znajomi programiści jakoś specjalnie akurat na rodzaj umowy nie zwracają uwagi, ale to może spowodowane jest młodym wiekiem

kiper
użytkownik zarejestrowany

ja słyszałem, że jeżeli chodzi o prace programisty to najpopularniejsza jest obecnie umowa zlecenie lub o świadczenie usług

rafał

umowa śmieciowa, zarobki minimalne.

to po co

w dupie byłeś [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] widziałeś

Marcelo

To chyba albo jesteś głupi albo liczyć nie umiesz

Marczak

normalne warunki.

Andrzej Stefaniuk

Polecam.

Marek

Super Firma Polecam!

no tez uważam, ze jakas dziwna ta firma chcialem skladac podanie na programiste, podszedlem na kosciuszki, ale to firemka w wersji mini - tam chyba 2 ludzi pracuje

szyderca

kłamstwa kłamstwa kłamstwa

jak jest jednoosobowa to jak miałem pracować :)

westan

anonim - 2010-05-22 19:14:26 Jednoosobowa firemka-krzak. Odradzam jakakolwiek wspolprace. Pracowaleś tam że wyrażasz taką opinie ?

Jednoosobowa firemka-krzak. Odradzam jakakolwiek wspolprace.

Zostaw opinię o Undicom - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Undicom