Szach-Mat Producent Okien i Drzwi PCV ALU Drewno Remonty

Gdańsk

Opinie o Szach-Mat Producent Okien i Drzwi PCV ALU Drewno Remonty

Autor

Oszuści pousuwali komentarze .

open

jest wiecej opinii o tej firmie na innych stronach, wystarczy poszukac w Google , opini o Szach Mat .

Szach i Mat

w Firmie bez zmian, brak szaucunku, problemy z wypłatami, ciagłe kary pieniazne, zwalnianie ludzi z dnia na dzien itd, brak umow.

Rolo
@Szach i Mat 29.09.2015, 19:09
w Firmie bez zmian, brak szaucunku, problemy z wypłatami, ciagłe kary pieniazne, zwalnianie ludzi z dnia na dzien itd, brak umo...

Ja kiedyś pracowałem. Odradzam i omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Brak szacunku dla pracowników i klientów. Nie wpisywać nazwy w wyszukiwarce bo prędzej czy później będą kłopoty. Pozdrawiam

xxx

Prosze o info o firmie czy warto tam aplikowac / rotacja , traktowanie pracownikow /

SOPOTcianin

obserwuję bacznie tą firmę coś nie tak non stop poszukują ludzi do działu export! rotacja??!!! jestem dobrze wykształcona studia języki obce i doświadczenie czy warto tu pracować???? jakie warunki? stosunki? jak traktują ludzi?? szukają kierownika exportu? mam dobrą pracę, zarządzam exportem czy warto w ogóle tu aplikować?

Zostaw opinię o Szach-Mat Producent Okien i Drzwi PCV ALU Drewno Remonty - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szach-Mat Producent Okien i Drzwi PCV ALU Drewno Remonty