Fabryka Okien "Szach-Mat"

Opinie o Fabryka Okien "Szach-Mat"

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Barbara Szachnowska

Firma - Współwłaścicielka firmy

29.05.2023 09:05

Czym zajmuje się Państwa firma?

Barbara Szachnowskaikona wywiad

Fabryka Okien Szach-Mat jest producentem wysokiej jakości okien i drzwi z PVC w systemach VEKA i Gealan oraz aluminiowych w systemach Aluprof, Yawal i Aluron. Fabryka firmy mieści się w Załężu (gmina Przodkowo), gdzie znajdują się: dział produkcji, dział technologii, księgowość oraz dział montażu i serwisu. Natomiast siedziba działu handlowego, marketingu i działu wycen znajduje się w Gdańsku, w dzielnicy Jasień. Fabryka Okien Szach-Mat to firma o korzeniach rodzinnych. Obecnie zatrudniamy ponad 50 osób.

Jak wyglądały początki firmy?

Barbara Szachnowskaikona wywiad

Właścicielem i założycielem firmy jest Robert Szachnowski, który z branżą stolarki otworowej związany jest od zawsze. Już jako student Politechniki Szczecińskiej na wydziale Budownictwa, zdobywał pierwsze doświadczenia w fabryce okien. Następnie przez wiele lat pełnił funkcję kierownika produkcji stolarki w dużej ogólnopolskiej spółce. Marka Szach-Mat powstała w 2004 roku, kiedy to została uruchomiona pierwsza linia produkcyjna stolarki z PCV. Rok później ruszyła produkcja ślusarki aluminiowej. Dzisiaj nasze okna dostarczane są do odbiorców na całym świecie - sprawdzają się zarówno w gorącym klimacie Arizony, jak i w mroźnej północnej Skandynawii.

Do kogo Państwo kierują swoje usługi?

Barbara Szachnowskaikona wywiad

Naszymi odbiorcami są klienci lokalni (woj. pomorskie) oraz zagraniczni (Skandynawia, Niemcy, Szwajcaria, Holandia, Wielka Brytania, Kanada, USA).

Jak wygląda praca „od kuchni” w Państwa firmie?

Barbara Szachnowskaikona wywiad

W naszej firmie proces realizacji projektów obejmuje kilka etapów. Pierwszy z nich to kontakt z klientem. Na początku tego procesu, przedstawiciel działu handlowego, który jest odpowiedzialny za sprzedaż i obsługę klienta nawiązuje kontakt z zainteresowanymi osobami lub firmami. Pozyskanie zapytania ofertowego obejmuje spotkania, rozmowy telefoniczne lub korespondencję mailową. Na tym etapie ustalane są wymagania klienta, preferencje dotyczące stylu, rozmiaru, materiałów i innych szczegółów związanych z oczekiwaniami klienta.

Co dzieje się kiedy handlowiec ustali z klientem szczegóły oferty?

Barbara Szachnowskaikona wywiad

Wtedy zajmujemy się pomiarem i wyceną. Gdy klient wyrazi zainteresowanie zamówieniem, nasi specjaliści przeprowadzają pomiar okien i drzwi oraz doprecyzowują szczegóły zamówienia. Na podstawie tych danych nasi kosztorysanci przygotowują wycenę, uwzględniającą koszt materiałów, produkcji, montażu i ewentualnych dodatkowych usług.

Jak wygląda następny etap?

Barbara Szachnowskaikona wywiad

Po zaakceptowaniu wyceny następuje etap projektowania. W naszej firmie tym etapem zajmują się technolodzy. Używają do tego celu specjalistycznego oprogramowania, które pozwala wizualizować wygląd okien i drzwi, określić właściwości techniczne oraz rozrysować sposób otwierania.

Co dzieje się, kiedy wszystkie szczegóły dotyczące projektu są już ustalone?

Barbara Szachnowskaikona wywiad

Po zatwierdzeniu projektu przechodzimy się do etapu produkcji. Produkcja okien w naszej fabryce odbywa się z użyciem najnowocześniejszych automatycznych linii produkcyjnych.

Czy jest to już finalny etap produkcji okien?

Barbara Szachnowskaikona wywiad

Nie. Po wyprodukowaniu stolarki okiennej i drzwiowej następuje skrupulatna kontrola jakości. Jeśli zostaną zauważone jakiekolwiek niedociągnięcia, są one korygowane przed przystąpieniem do montażu.

Jak wygląda etap montażu produktów?

Barbara Szachnowskaikona wywiad

Kiedy stolarka okienna i drzwiowa przechodzi pozytywnie kontrolę jakości, specjaliści przystępują do jej montażu u klienta bądź wysyłki. Montaż przeprowadzany jest przez nasze własne, wyspecjalizowane ekipy. Obejmuje on precyzyjne umieszczenie okien i drzwi w otworach, izolację termiczną i uszczelnienie, a także sprawdzenie funkcjonalności i estetyki. Na każdym etapie przykładamy ogromną wagę do szczegółów, wspólnie dążąc do tego, aby nasi klienci byli zachwyceni jakością naszej obsługi, produktów i usług.

Jakimi wartościami kieruje się firma, zarówno jeśli chodzi o kontakt z klientami, jak i zatrudnianie pracowników?

Barbara Szachnowskaikona wywiad

Fundament misji Szach-Mat stanowi nasza wiara w to, że z pasji do tego, co robimy, dostarczamy najwyższej jakości usługi, które zapewniają naszym klientom pełny komfort i bezpieczeństwo. Jesteśmy liderem jakości z wiarygodnym wizerunkiem przyjaznego miejsca pracy. Jeśli chodzi o wartości, którymi się kierujemy to, są to z pewnością: współpraca (tolerancja, komunikacja, zaangażowanie, szacunek), szczerość (otwartość), uczciwość, ciągły rozwój, zaangażowanie (odpowiedzialność, sumienność).

Jaki jest główny cel firmy, jeśli chodzi o zatrudnianie pracowników?

Barbara Szachnowskaikona wywiad

Celem naszej firmy w procedurze zatrudnienia nowego pracownika, jest znalezienie odpowiednio dopasowanej do zespołu osoby, która będzie w stanie w pełni spełnić wymagania stanowiska oraz wpasować się do naszej kultury organizacyjnej. Chcemy przyciągnąć wykwalifikowanych kandydatów, którzy posiadają odpowiednie umiejętności i doświadczenie potrzebne do wykonywania swoich obowiązków. Nie wykluczamy przy tym nawiązania współpracy również z osobami bez doświadczenia zawodowego, które mają potencjał do rozwoju i osiągnięcia sukcesu w naszej firmie. U kandydatów cenimy entuzjazm i zaangażowanie, szukamy ludzi, którzy tak jak my pokochają świat stolarki okiennej. Stawiamy na stworzenie atmosfery, w której pracownicy czują się docenieni i motywowani do osiągania wysokich standardów.

Na co z Państwa strony mogą liczyć kandydaci?

Barbara Szachnowskaikona wywiad

Ważne dla nas jest zapewnienie pozytywnego doświadczenia kandydatom w trakcie procesu rekrutacji. Dążymy do otwartej i przejrzystej komunikacji, informując kandydatów o postępach w procesie rekrutacji i dając im odpowiednią opiekę podczas całego procesu. Ostatecznie, naszym celem jest znalezienie najlepszego kandydata, który pasuje do naszej firmy, jej wartości i misji. Chcemy zbudować zespół ludzi, zdolnych do osiągania sukcesów wspólnie i przyczyniających się do rozwoju firmy. Ten cel jest dla nas kluczowy, ponieważ wierzymy, że zadowoleni i dobrze dobrani pracownicy są fundamentem sukcesu organizacji.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Barbara Szachnowskaikona wywiad

W naszej firmie dążymy do braku podziałów i unikania budowania murów pomiędzy pracownikami, lecz jak w każdej organizacji tak i w naszej wyszczególniliśmy kilka podstawowych działów, które określają zadania relacje i role pomiędzy różnymi jednostkami organizacyjnymi.

Jakie są to działy?

Barbara Szachnowskaikona wywiad

Na czele firmy stoi Zarząd i Właściciel firmy, który odpowiada za ogólne zarządzanie firmą, podejmowanie strategicznych decyzji i nadzór nad wszystkimi działami. Drugim ważnym działem jest dział produkcji. Skupia się on na produkcji stolarki okiennej i obejmuje następujące stanowiska: kierownik produkcji (jest to osoba, która odpowiada za nadzór nad całym procesem produkcyjnym, harmonogramem produkcji, alokacją zasobów i kontrolą jakości), lider produkcji (koordynuje pracę zespołów produkcyjnych, nadzoruje procesy technologiczne i zapewnia efektywność produkcji), operator maszyn (obsługuje maszyny produkcyjne, wykonuje operacje montażowe i obróbcze na stolarkę okienną), pracownicy montażu i serwisu (zajmują się montażem i instalacją gotowych okien u klientów).

Jaki dział w Państwa firmie odpowiada za relacje z klientami?

Barbara Szachnowskaikona wywiad

W naszej firmie dział sprzedaży i marketingu skupia się na pozyskiwaniu klientów i promocji produktów firmy. W skład tego działu wchodzą: Dyrektor działu handlowego (odpowiada za zarządzanie zespołem sprzedażowym, ustalanie strategii sprzedaży i osiąganie celów sprzedażowych), Specjalista ds. marketingu (planuje i realizuje strategie marketingowe, prowadzi działania reklamowe, zajmuje się marketingiem internetowym), Przedstawiciel handlowy (zajmuje się pozyskiwaniem nowych klientów, negocjacją umów i utrzymywaniem relacji z klientami), Specjaliści ds. ofertowania.

Jakie jeszcze działy funkcjonują w Państwa firmie?

Barbara Szachnowskaikona wywiad

W naszej firmie funkcjonuje dział finansowy, który zajmuje się zarządzaniem finansami firmy. Zatrudniamy księgowego, który odpowiada za prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie sprawozdań finansowych i rozliczenia podatkowe. Mamy także dział, który zajmuje się sprawami firmy od strony prawnej. Dodatkowo w firmie funkcjonuje dział techniczny i kierowania projektem, który odpowiada za rozwój i badania produktów oraz zapewnienie ich wysokiej jakości. W skład tego działu wchodzą technolodzy i projektanci.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Barbara Szachnowskaikona wywiad

W związku z dynamicznym rynkiem oraz znacznym corocznym przyrostem sprzedaży naszych produktów, nasze plany związane z zatrudnieniem są ambitne. Obejmują rozszerzenie zespołu produkcyjnego, działu ofertowania oraz zespołu handlowego.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Barbara Szachnowskaikona wywiad

Proces rekrutacji w naszej firmie może różnić się w zależności od stanowiska. Ogłoszenia o pracę publikujemy na portalach z ofertami pracy, w mediach społecznościowych lub w innych miejscach. W odpowiedzi na ogłoszenie, kandydaci przesyłają swoje CV i listy motywacyjne. Po zakończeniu okresu aplikowania, następuje wstępna selekcja kandydatów.

Jak wygląda proces rekrutacji wybranych kandydatów?

Barbara Szachnowskaikona wywiad

Spełniający nasze oczekiwania kandydaci są zapraszani na rozmowy kwalifikacyjne, które odbywają się w fabryce lub siedzibie działu handlowego. Podczas tych rozmów omawiane są zagadnienia dotyczące doświadczenia zawodowego, umiejętności, preferencji kandydata. Rozmawiamy wtedy również o szczegółach pracy na danym stanowisku. Jeśli kandydaci przejdą pomyślnie pierwszy etap rozmów, mogą zostać zaproszeni na drugie spotkanie, podczas którego przedstawiana jest oferta zatrudnienia, w której zawarte są warunki pracy, wynagrodzenie i inne ustalenia. Po akceptacji oferty przez kandydata, następuje etap wdrożenia.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Barbara Szachnowskaikona wywiad

Ciągły rozwój to jedna z ważnych wartości naszej firmy, dlatego stwarzamy liczne okazje, w których nasi pracownicy mogą rozwijać zarówno wiedzę w zakresie naszych produktów i usług, jak i umiejętności miękkie. Organizujemy liczne szkolenia i warsztaty, które pomagają pracownikom zdobyć nowe umiejętności i rozwijać się w swoich dziedzinach. Są to zarówno szkolenia techniczne, jak i związane z rozwojem osobistym i umiejętnościami miękkimi. Staramy się tworzyć jasne ścieżki kariery, wskazując pracownikom, jak mogą rozwijać się w ramach organizacji. To daje pracownikom sprecyzowany cel i motywację do ciągłego rozwoju. Prowadzimy cotygodniową ankietę badania satysfakcji pracowników oraz comiesięcznie wybieramy 4 osoby z naszej organizacji na osobowość miesiąca. Laureaci ww. konkursu otrzymują miesięczny dodatek do wynagrodzenia. Prowadzimy też cotygodniowe środowe „spotkania przy kawie”, podczas których udoskonalamy procesy komunikacji w firmie, omawiamy bieżące sytuacje, dzielimy się swoimi sukcesami. Dbanie o rozwój pracowników to nasz priorytet i inwestycja w przyszłość firmy.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Barbara Szachnowskaikona wywiad

Aby usprawnić procesy w naszej fabryce oraz jeszcze bardziej skrócić terminy realizacji, wdrażamy system zarządzania Lean, znany również jako Lean Management lub Lean Manufacturing. Jest on podejściem do zarządzania i organizacji procesów produkcyjnych, które skupia się na minimalizowaniu marnotrawstwa, zwiększaniu wydajności i ciągłym doskonaleniu. Pochodzi z japońskiego systemu Toyota Production System (TPS). Naszym celem jest pozyskanie odbiorców na nowych rynkach, rozwinięcie sieci dystrybucji i budowanie długoterminowych relacji z klientami. Wciąż najważniejsze pozostaje dla nas realizowanie naszej misji, pragniemy, aby marka Szach-Mat stała się dla naszych klientów synonimem doskonałości, a dla pracowników przyjaznym „drugim domem”.

Czy w Fabryka Okien "Szach-Mat" zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

k.damian

Jestem zadowolony z pracy jako pracownik produkcji. Firma stawia na jakość swoich produktów i dba o zadowolenie pracowników. Widzę, że moje wysiłki są doceniane, a atmosfera w miejscu pracy jest przyjazna . Jeżeli chodzi o zespół to czułem się częścią ekipy, i czułem że jest ona zgrana. Cieszę się, trafiłem na takiego pracodawcę, który troszczy się nie tylko o dobro firmy ale także pracowników co niestety zdarza się coraz rzadziej.

Bartek Nowy wpis
@k.damian

Bardzo pozytywnie piszesz o firmie i pracy. Powiesz jak twoje wysiłki są doceniane skoro już o tym wspominasz? Masz dodatkową premie jak są wyniki?

@k.damian

Jak dbają o zadowolenie pracowników? Chodzi o dobrą wypłatę i premie czy masz dodatkowe benefity? Takie bonusy zawsze człowieka cieszą, nie? Chętnie się dowiem szczegółów.

Nowy wpis

Pozwól, że odpowiem w imieniu Pracodawcy. Oczywiście zależy nam na tym aby wynagrodzenie podstawowe było adekwatne do zakresu obowiązków. Dodatkowo, pracownicy otrzymują premię. Jako, że w naszej firmie stawiamy na pracę zespołową, to zespół właśnie decyduje o tym kto w danym miesiącu otrzyma nagrodę za szczególne zaangażowanie. Każdy pracownik naszej firmy może również korzystać z karty Multisport. Ponieważ lubimy spędzać ze sobą czas również po pracy, regularnie organizowane są imprezy integracyjne.

Na stronie GoWork.pl zamieszczono 27 listopada kilka aktualnych ofert pracy do firmy Fabryka Okien "Szach-Mat". Poszukiwana jest osoba do pracy jako Monter. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

@lg

Polecam. Pracodawca stawia duży nacisk na komunikację i otwartość. Regularnie organizowane są spotkania, na których można przedyskutować swoje pomysły, uwagi czy obawy. Firma naprawdę słucha swoich pracowników i jest gotowa do wdrożenia zmian, które przyczynią się do naszego sukcesu. To daje poczucie, że jest się ważnym członkiem zespołu i firmy.

@@lg

Bardzo dziękujemy za miłe słowa. Stworzenie przyjaznego miejsca pracy, gdzie każdy członek zespołu ma optymalne warunki aby rozwijać swój potencjał jest naszym priorytetem.

Firma Fabryka Okien "Szach-Mat" poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Fabryka Okien "Szach-Mat"?

Ciągły rozwój, zarówno całych zespołów, jak i indywidualnych pracowników (i pracodawcy:) jest jedną z wspólnych wartości, jakie wyznajemy w Fabryce Okien Szach-Mat. Realizujemy ją dzięki licznym szkoleniom wewnętrznym i zewnętrznym. Bieżący rok to kontynuacja wdrożenia koncepcji Lean w dziale produkcji oraz dalszy rozwój kompetencji sprzedażowych w dziale handlowym. Wierzymy, że najskuteczniejszy pracownik to taki, który wykonuje obowiązki, które sprawiają mu radość, dlatego stanowiska dostosowujemy do ludzi, a nie na odwrót.

Jako pracownik potwierdzam, że w fabryce można się rozwijać m.in. poprzez szkolenia

Jolanta
@Fabryka Okien "Szach-Mat"

Czy jest szansa na aplikowanie do działu sprzedażowego? Nie mogę znaleźć nowych ofert pracy Państwa do tego działu, a chciałabym się rozwijać w tym kierunku skoro oferują Państwo wachlarz szkoleń sprzedażowych.

@Jolanta

Witaj! Obecnie planujemy powiększenie naszego działu sprzedaży o kolejne 2 osoby. Rekrutujemy na stanowisko eksport managera z biegłą znajomością j. angielskiego i/lub niemieckiego. Jeśli jesteś zainteresowana - zapraszamy do kontaktu.

Polecam pracę w fabryce. Miła atmosfera i stanowisko dopasowane do kompetencji sprawia, że praca nie jest nużąca

Pracuję w firmie od kilku miesięcy. Pracodawca stawia na rozwój pracowników, bierzemy udział w różnych szkoleniach. Zespół współpracuje, każdy angażuje się w swój zakres obowiązków. Wynagrodzenie na czas, w wysokości zgodnej z ustaleniami. Z tego co wiem, są osoby, które wróciły do firmy po jakimś czasie, co świadczy o tym, że jest to dobra firma.

Od czego uzależniona jest premia w firmie Fabryka Okien "Szach-Mat"? Jakie są progi premiowe? Dodali 27 listopada na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Monter.

Witaj, szczegółową ofertę przedstawiamy podczas spotkania rekrutacyjnego, zapraszamy :)

Teresa

To nie wystarczy po prostu to co jest na umowie? Jakie informacje są w niej tak naprawdę zawarte odnośnie tego typu postanowień?

Witaj, każdy pracownik otrzymuje swoje wynagrodzenie terminowo. Współpracujemy w oparciu o umowę o pracę.

Polecam pracę w Szach-Mat tym, którzy chcą uciec od sztywnych korpo reguł, a szukają miejsca, gdzie można liczyć na elastyczność, dobrą atmosferę i możliwość rozwoju. Wynagrodzenie ok, uzależnione od wyników.

egi

z wypowiedzi wnoszę chaos i brak procedur (tak najłatwiej i zmierzyć nic nie można i ustabilizować obowiązków - polakowatość), sztywnych korpo-reguł, a gdzie ty w Trm masz prawdziwe korporacje, reguły są akurat niezbędne do zarządzania i komfortu pracy... Skąd ciągłe rekrutacje na te same stanowiska, od lat...?

@egi

Zapewniam, że nie tylko w korporacjach obowiązują procedury i reguły :) W naszej firmie reguły i procedury ustalamy wspólnie, biorąc pod uwagę potrzeby wszystkich zainteresowanych. Do tego dochodzi elastyczność w dostosowaniu stanowiska do kompetencji pracownika, a nie na odwrót. A rekrutację prowadzimy stale, firma intensywnie się rozwija. Zapraszamy :)

miki 16

Witam, ponownie pojawia sie ogłoszenie na kierownika biura/asystenta biura, jaka jest atmosfera w firmie w Załężu? ile osób pracuje w biurze ? Jakie są zarobki, czy także podstawa plus premia?

@miki 16

Dzień dobry, w związku z awansem osoby, która obecnie pełni to stanowisko szukamy nowej osoby do naszego zespołu, który obecnie liczy 8 osób. Zapraszamy do przesyłania swojej Aplikacje. Wynagrodzenie jest uzależnione od kwalifikacji i uzgodnionego zakresu pracy, rozmawiamy o nim na spotkaniach rekrutacyjnych finalnym etapie rekrutacji. Pozdrawiam, Pracodawca

Pracowniczka

Bardzo polecam!

Od czego uzależniona jest premia w firmie Fabryka Okien "Szach-Mat"? Jakie są progi premiowe? Dodali 28 listopada na GoWork.pl ogłoszenie na stanowisko Monter.

Witaj, system premiowy zależy od stanowiska. Jeśli interesuje Cię praca na stanowisku montera, główne kryteria to zaangażowanie w pracę i zadowolenie klienta :) Doceniamy również chęć dzielenia się wiedzą z mniej doświadczonymi kolegami.

Pracownik SM

Bardzo polecam pracę w Szach-Mat. Przede wszystkim cenię sobie to, że zespół jest bardzo zgrany, nie ma rywalizacji tylko współpraca. Przełożeni stawiają na rozwój, firma organizuje liczne szkolenia.

Magdalena
@Pracownik SM

Hmm a wypisz te szkolenia, ciekawa jestem jakie są i jak często :D

@Magdalena

W tym miesiącu np odbyło się już 5 szkoleń zewnętrznych: szkolenie sprzedażowe (sprzedaż telefoniczna), szkolenie dotyczące szkła zespolonego, szkolenie nt skutecznej argumentacji sprzedażowej jeśli chodzi o okna PVC, szkolenie z konfiguracji i wykorzystania zaawansowanych funkcji CRM, a w kalendarzu mamy jeszcze w marcu - szkolenie produktowe Yawal. Szkolenia wewnętrzne są praktycznie co tydzień. Dotyczą różnych kwestii produktowych, technicznych, sprzedażowych.

Witold

Fajnie ze tak można się rozwijać. A powiesz jak jest z wynagrodzeniem? Na dobrym poziomie? Podasz mi aktualną stawkę?

@Witold

Oczywiście wynagrodzenie jest uzależnione od wielu czynników, stanowiska, kwalifikacji, doświadczenia.

Pracownik Działu Handlowego

Atmosfera w pracy jest bardzo przyjemna, zespół jest zgrany i nadaje na tych samych falach. Są momenty ciężkiej pracy, bo firma się szybko rozwija, ale i są luźniejsze chwile; pracodawca jest elastyczny, wyrozumiały i stawia na rozwój swoich pracowników. Wynagrodzenie na czas, nie wiem skąd te głosy o nieuczciwości i nieterminowości. Wszystko jest transparentne. Zaangażowanie, uczciwość i własne zdanie jest doceniane przez Pracodawcę. Daję okejkę ;)

Arek

Zawsze znajdą się tacy, którzy potrafią tylko narzekać i krytykować, nie dając nic z siebie. Atmosfera w pracy zależy nie tylko od Pracodawcy, ale również od poszczególnych pracowników. Ja bardzo dobrze oceniam moją współpracę zarówno z przełożonymi jak i kolegami. Bywają i trudniejsze dni, jak to w branży, zwłaszcza kiedy zamówień jest bardzo dużo a każdy klient wymaga terminowości. Ale doceniam fakt, że w firmie zawsze można szczerze powiedzieć co się myśli, bez ryzyka, że obróci się to przeciwko tobie. Malkontentom radzę - dajcie coś z siebie, a zobaczycie, że świat wyda się lepszy :)

Katarzyna

Pomyślałam, że też coś napiszę, choć z Szach-Mat współpracowałam kilka lat temu. Obecnie prowadzę własną działalność, ale bardzo miło wspominam bycie częścią działu handlowego w S-M. Świetna atmosfera w biurze, bardzo pomocni i życzliwi współpracownicy. Duża elastyczność przełożonej. Bardzo dużo się nauczyłam. Polecam.

Krzysztof XXX.

Praca wymagająca ale jeśli się angażujesz będzie to zauważone. Szef zabiegany ale bardzo w porządku.

Franciszek
@Krzysztof XXX.

Zauważone, czyli co - są jakieś podwyżki dla najlepszych pracowników? Premie, bonusy, cokolwiek? :D

Tomasz

Polecam - bardzo dobry i uczciwy pracodawca, a o takich dzisiaj trudno.

@Tomasz

Fajnie że polecasz w sumie ale takie ogólniki to wiesz ;P kazdy moze napisać coś takiego. weź lepiej daj konkrety

Jaka jest kultura pracy w Fabryka Okien "Szach-Mat"?

Kulturę pracy tworzą u nas ludzie - to oni są najważniejsi i od nich zależy atmosfera. Promujemy wzajemny szacunek, uczciwość i szczerość i w oparciu o takie zasady tworzone są zespoły w poszczególnych działach.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Okien "Szach-Mat" - Gdańsk

• Jak się pracuje w Fabryka Okien "Szach-Mat"?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Okien "Szach-Mat" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Okien "Szach-Mat"?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 14 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fabryka Okien "Szach-Mat"