Juniko Urszula Sowa

Elbląg

Opinie o Juniko Urszula Sowa

lechoisław

haha leszek ale ci pojechali po całośći haha

JUNIKO

Leszek, wywaliliśmy Cię z firmy ponieważ pobierałeś pieniądze od klientów, które nie trafiały do firmy tylko korzystałeś z nich prywatnie. Przyjmowałeś zamówienia które nie trafiały do Naszej firmy tylko do konkurencji. A zamiast przygotowywania ofert przeglądales strony pornograficzne. Wystawiając komuś opinię zacznij od siebie !!! Gratulujemy długiej kariery u konkurencji, wyleciałeś z hukiem za to samo co robiłeś u Nas.

znany

pracowałem w tej firmie, wykreciła mnie z ostatnią wypłatą, przez rok mi nie zapłacili mimo że przegrali sprawę w dwoch sądach.

Zostaw opinię o Juniko Urszula Sowa - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Juniko Urszula Sowa