Zdzisław Pihulak Firma Handlowo-Usługowa Instel

NIP: 9281028152 REGON: 970338452

Zdzisław Pihulak Firma Handlowo-Usługowa Instel

Opinie o Zdzisław Pihulak Firma Handlowo-Usługowa Instel

Nowa Sól

Szkoda słów, ale warto opinie dodać. Brak profesjonalizmu, zgłoszenie reklamacji wykonanej usługi nic nie daje, nie odbiera telefonów, zwodzi klientów, nie poczuwa się do odpowiedzialności za wykonaną pracę. Wiadomo, że nie małe pieniądze bierze. Skończyło się tym ,że mimo aktualnej gwarancji musiałem angażować inna firmę. Polecam omijać szerokim łukiem

Irena
@Nowa Sól 10.10.2018 12:19

Widzę, że piszesz z pozycji klienta firmy Zdzisław Pihulak Firma Handlowo-Usługowa Instel. Rozumiem, że chciałeś podzielić się swoją opinią o tej firmie, ale zwróć proszę uwagę na to, że forum GoWork.pl służy do wymiany spostrzeżeń na temat pracodawców, a nie oferowanych przez nich produktów czy usług. A może ktoś pracuje w tym miejscu i chciałby napisać co nieco na temat tego, jakie widzi plusy i minusy pracy w tym miejscu?

Żary

Brak profesionalizmu. Olewanie klienta.Obiecuje ze bedzie a nawet telefonu nie odbiera. Zenada. Dorosly facet a zachowuje sie jakby mial do czynienia z dziecmi...nie polecam nikomu!!!

Wieś_Sieniawa

Beznadziejny kontakt z klientem. Facet obiecuje terminy wizyt, których nie dotrzymuje, nie oddzwania, unika klienta. Nie ma praktycznie możliwości wezwania w razie awarii. Ale na każdym rocznym jak już się pojawi to przeglądzie pieniądze bierze bez wahania. Potem rozpływa się w nicości. Gdyby nie to, że na żarskim rynku nie ma konkurencji już dawno przestałbym sobie zawracać nim głowę. Ma za to dobrego serwisanta, który zawsze stara się pomóc. Niestety nie zawsze ma kwalifikacje i wtedy próbuje skontaktować klienta z szefem. Szkoda tego pracownika.

Zostaw opinię o Zdzisław Pihulak Firma Handlowo-Usługowa Instel - Żary

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zdzisław Pihulak Firma Handlowo-Usługowa Instel