Zdzisław Pihulak Firma Handlowo-Usługowa Instel

Żary

Zdzisław Pihulak Firma Handlowo-Usługowa Instel

Opinie o Zdzisław Pihulak Firma Handlowo-Usługowa Instel

Nowa Sól

Szkoda słów, ale warto opinie dodać. Brak profesjonalizmu, zgłoszenie reklamacji wykonanej usługi nic nie daje, nie odbiera telefonów, zwodzi klientów, nie poczuwa się do odpowiedzialności za wykonaną pracę. Wiadomo, że nie małe pieniądze bierze. Skończyło się tym ,że mimo aktualnej gwarancji musiałem angażować inna firmę. Polecam omijać szerokim łukiem

Żary

Brak profesionalizmu. Olewanie klienta.Obiecuje ze bedzie a nawet telefonu nie odbiera. Zenada. Dorosly facet a zachowuje sie jakby mial do czynienia z dziecmi...nie polecam nikomu!!!

Wieś_Sieniawa

Beznadziejny kontakt z klientem. Facet obiecuje terminy wizyt, których nie dotrzymuje, nie oddzwania, unika klienta. Nie ma praktycznie możliwości wezwania w razie awarii. Ale na każdym rocznym jak już się pojawi to przeglądzie pieniądze bierze bez wahania. Potem rozpływa się w nicości. Gdyby nie to, że na żarskim rynku nie ma konkurencji już dawno przestałbym sobie zawracać nim głowę. Ma za to dobrego serwisanta, który zawsze stara się pomóc. Niestety nie zawsze ma kwalifikacje i wtedy próbuje skontaktować klienta z szefem. Szkoda tego pracownika.

Zostaw opinię o Zdzisław Pihulak Firma Handlowo-Usługowa Instel - Żary

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zdzisław Pihulak Firma Handlowo-Usługowa Instel