Opinie o Ventix Sp. z o.o. w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Ventix Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ventix Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ventix Sp. z o.o. w Jaworzno

Seba Nowy wpis

Wpadłem na forum, bo podkreślają w ogłoszeniu, jak dobrze można u nich zarobić, a nie podają konkretnie, ile. Pojawiła się po prostu oferta dla montera klimatyzacji i pomp ciepła. Tu natomiast podkreślono, że o ile da się tu nabrać doświadczenia, to wiele się przy tym nie zarobi. Ile więc na teraz płacą, i jak stoją pod względem szkoleń?

Jakub

Witam. Trafiłem do tego wątku w konkretnym celu i liczę, że dzięki Wam uda mi się ustalić wiele ważnych kwestii związanych z zatrudnieniem w firmie Ventix Hvac. Na dobry początek najważniejsza z nich. Mianowicie chcę wiedzieć, ile dokładnie za pracę w tej firmie można zarobić? Będzie w tym wątku osoba, która rzetelnie zdoła odpowiedzieć?

Piotr Nowy wpis
@Jakub

Zależy co planujesz robić i jakie masz doświadczenie. Generalnie za tę samą prace dużo lepiej zarobisz u konkurencji

Piotr Nowy wpis

Firma jakich wiele na rynku. Niska wypłata zawsze na czas , atmosfera w pracy raczej partnerska. Ventix to dobry pracodawca dla kogoś kto chce się wiele nauczyć przy założeniu że wiele nie zarobi. Zdobyte w Ventix doświadczenie zaprocentuje w przyszłości podczas aplikowania na lepiej płatne stanowiska u konkurencji. Polecam tego pracodawcę. Solidne 3/5

Renata Nowy wpis

Czy są jakieś aktualne ogłoszenia o pracę z tej firmy dla elektryków, czy ciągle kogoś szukają? Jak tam jest z rotacją pracowników, kiedyś chyba przewijały się jakieś ogłoszenia, ale teraz nic nie znaleźliśmy. I jak tam się w ogóle pracuje, bo lepiej wiedzieć zawczasu, niż się przejechać.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca dla projektanta instalacji HVAC w firmie Ventix Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
abc

Firma naprawdę godna polecenia, pełen profesjonalizm, dobra atmosfera, szefowie w porządku, wysoki poziom na każdym etapie, od projektu po rozruchy.

misiek

układ w firmie partnerski, płace jak wszędzie ale zawsze terminowo, praca na miejscu i na wyjazdach,układy w poszczególnych brygadach ok,firma pilnuje jakości wykonywanych zadań, wprowadza nowe technologie więc można się czegoś nauczyć, moim zdaniem godna polecenia

Kris

Płacą przeciętnie, wymagania spore jak za taką płacę, masakryczna nieufność, płacenie nadgodzin pod stołem, zero premii to o "prezesach". Co do reszty to wyscig szczurów tak jak poprzednik pisał, jeden drugiego jak by mógł to by sprzedał wiec atmosfera nie za ciekawa. Ogólnie nie polecam.

Poz

Firma zarządzana profesjonalnie, można się dużo nauczyć zwłaszcza od właścicieli. Dział przygotowania ofert i projektowy na wysokim poziomie. Podejście właścicieli do pracowników normalne, można powiedzieć Stopa Partnerska. Najbardziej profesjonalna firma w województwie Śląskim. Polecam

seba

firma dobra bo wypłacalna, a co do wygryzania to masz mylne informacje, pewnie dlatego tak piszesz bo sie nie dostales do niej

Firma do banii- jeden drugiego chce wygryść...praca polega na kopiowaniu-i wraca przez to dużo poprawek, wypłacalna - ale nie polecam tam pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Ventix Sp. z o.o. - Jaworzno

• Jak się pracuje w Ventix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ventix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ventix Sp. z o.o.

Ventix Sp. z o.o.