Ventix Hvac Tomasz Banaś Przemysław Pleń Sp.j.

Jaworzno

Opinie o Ventix Hvac Tomasz Banaś Przemysław Pleń Sp.j.

abc

Firma naprawdę godna polecenia, pełen profesjonalizm, dobra atmosfera, szefowie w porządku, wysoki poziom na każdym etapie, od projektu po rozruchy.

misiek

układ w firmie partnerski, płace jak wszędzie ale zawsze terminowo, praca na miejscu i na wyjazdach,układy w poszczególnych brygadach ok,firma pilnuje jakości wykonywanych zadań, wprowadza nowe technologie więc można się czegoś nauczyć, moim zdaniem godna polecenia

Kris

Płacą przeciętnie, wymagania spore jak za taką płacę, masakryczna nieufność, płacenie nadgodzin pod stołem, zero premii to o "prezesach". Co do reszty to wyscig szczurów tak jak poprzednik pisał, jeden drugiego jak by mógł to by sprzedał wiec atmosfera nie za ciekawa. Ogólnie nie polecam.

Poz

Firma zarządzana profesjonalnie, można się dużo nauczyć zwłaszcza od właścicieli. Dział przygotowania ofert i projektowy na wysokim poziomie. Podejście właścicieli do pracowników normalne, można powiedzieć Stopa Partnerska. Najbardziej profesjonalna firma w województwie Śląskim. Polecam

seba

firma dobra bo wypłacalna, a co do wygryzania to masz mylne informacje, pewnie dlatego tak piszesz bo sie nie dostales do niej

Adam

Firma do banii- jeden drugiego chce wygryść...praca polega na kopiowaniu-i wraca przez to dużo poprawek, wypłacalna - ale nie polecam tam pracy

Zostaw opinię o Ventix Hvac Tomasz Banaś Przemysław Pleń Sp.j. - Jaworzno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ventix Hvac Tomasz Banaś Przemysław Pleń Sp.j.