Firma Instalacyjno Budowlana Radmar Mariusz Suchan

Kraków

Opinie o Firma Instalacyjno Budowlana Radmar Mariusz Suchan

Inwestorka ze Skotnik

Pan Mariusz bardzo długo nie mógł skończyć u nas w domu instalacji, zawsze mu coś wypadało coś nie działało, i zawsze to była wina wszystkich tylko nie jego Ogólnie nie polecam

Windykator
@Inwestorka ze Skotnik 20.08.2014 22:53

Czy ma Pani jakieś namiary na niego ma przeterminowane niezpałacone Faktury jeśli tak to proszę o kontakt

jaga

cięki bolek

pamiętliwy

Drodzy interesanci, Pan M [usunięte przez moderatora] zwany to zwykly pozer i bajkopisarz, fakt iż stara sie zeby wszedzie bylo Jego osoby pelno by podslyszec co tylko sie da... jak i to ze duzo potem mowi nawet gdy nie ma nic istotnego do wyrażenia.

Zostaw opinię o Firma Instalacyjno Budowlana Radmar Mariusz Suchan - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Instalacyjno Budowlana Radmar Mariusz Suchan