American Restaurants Sp. z o. o. KFC-Galeria Kazimierz

Kraków

Opinie o American Restaurants Sp. z o. o. KFC-Galeria Kazimierz

krynia

Słowa kojarzące się z American Restaurants Sp. z o. o. KFC-Galeria Kazimierz (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .wyskoka Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... super atmosfera, ludzie bardzo fajni,dobre stosunki z przełożonymi.imprezy firmowe:) Od jakiej stawki można negocjować pensję?6 z hakiem Najbardziej podobało mi się w American Restaurants Sp. z o. o. KFC-Galeria Kazimierz:ludzie i atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w American Restaurants Sp. z o. o. KFC-Galeria Kazimierz:hmmm

Zostaw opinię o American Restaurants Sp. z o. o. KFC-Galeria Kazimierz - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie American Restaurants Sp. z o. o. KFC-Galeria Kazimierz