Opinie o Firma Usługowa Instalacyjno-Spawalnicza Malec Dariusz Malec w Manasterz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Firma Usługowa Instalacyjno-Spawalnicza Malec Dariusz Malec. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Usługowa Instalacyjno-Spawalnicza Malec Dariusz Malec na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowa Instalacyjno-Spawalnicza Malec Dariusz Malec w Manasterz

Tatiana Nowy wpis

Spawacz ma być dyspozycyjny według oferty, ale pytam w imieniu taty: kiedy dokładnie? Tej informacji tu zabrakło a on ma jeszcze taką pracę w której sobie dorabia i nie chciałby, żeby to kolidowało ze soba, jakby się zatrudnił.

Jak długo trwa proces awansu w Firma Usługowa Instalacyjno-Spawalnicza Malec Dariusz Malec?

zdzisław Nowy wpis

Witam odpowiem na pana pytanie jaki awans w tej firmie skoro skoro pan Darek prowadzi firmę po równi pochyłej do upadłości i zamknięcia ludzie siedzą domu on sam nawet nie ma czasu na rozmowę z nimi, za dużo ignorancji i niekompetentności. ŻAŁOSNE

K.M Nowy wpis

Jaki awans ? Dobrze będzie jak wypłaci wynagrodzenie w terminie i jak wgl wypłaci

Jaka stawka dla montażysty na godzinę? I jaka umowa, próbuje na stronie wyczytać coś, ale nic z tego. Może tu ktoś pracował i coś wie więcej na temat pracy u nich, jak coś to piszcie proszę

Zdzisław

Witam a to nie ta firma co zwolnili gościa ,który się upomniał o swoje pieniądze coś z myciem samochodu czy jakoś tak??? To słynne jest na cała Polskę ,ze zabrali pieniądze za karę a auto było czyste ?? Chłopaki pomóżcie

Izabela
@Zdzisław

@Zdzisław Ja jednak o tym nie słyszałam. Co Cię tu sprowadza? Jesteś zainteresowany pracą w FUIS? Wiesz coś o tym, jak odbywa się rekrutacja w tej firmie?

Zdzisław
@Izabela

Witam czy jestem zainteresowany pracy dobre pytanie . Jak wyglada rekrutacja sąsiedzka czy rodzinna bo nie rozumiem pytania

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Firma Usługowa Instalacyjno-Spawalnicza Malec Dariusz Malec? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
byłypracownik

Szkolenie na podesty ruchowe - z tego co się orientowałem w granicach 500 zł, ja pracując w tej firmie zapłaciłem tysiąc. Umowa o dzieło, jedyne ubezpieczenie to karta ekuz, śmiech na sali. Chwilę robisz, a za siedzenie w domu nie masz postojowego. W mieszkaniach w delegacji zimno, spaliśmy z kumplami poubierani, żeby w nocy nie zmarznąć. Patrzą tylko, żeby jak najwięcej z człowieka zedrzeć. Szkoda słów... To co na "umowie" to jedno a realia są całkiem inne. Nie polecam

Bajer
@byłypracownik

Witam kolegów jak obecnie wygląda praca w firmie malec jak z płatnością

Przemysław
@Bajer

Czy zdołałeś uzyskać te informacje z innego źródła? Jeśli tak, to proszę podziel się nimi, wiele osób czeka na jakieś opinie dotyczące pracy w tym miejscu.

Janek.

Parodia jak można tak robić żeby wysłać nas na działalności I zmuszać do wykupu polis oc oraz brania odpowiedzialności za wykonaną pracę na siebie a Pan Malec tylko kasę liczy a to my ryzykujemy kary finansowe od klienta oraz urzędów skarbowych w krajach do których nas wysyła. Koledzy ja nie ryzykuje już więcej I wam też proponuje się zastanowić nad konsekwencjami jakie mogą was spotkać. Nie polecam bo nie warto

były

Witam proszę omijać szerokim łukiem tą pożal się Boże firmę, właściciel jest wyrachowanym i wyszkolonym kłamcą.Te negatywne opinie nie biorą się znikąd, właściciel pan Darek obiecuje pieniądze wyższe a potem nie wypłaca i przeciąga wypłaty i pracownicy tak jeżdżą i się proszą o swoje ciężko zarobione pieniądze.To nie jest firma to parodia firmy i zachowania pracodawcy

@były

Tak samo jak użytkownik @Mariusz spawacz piszesz o tym, iż pracodawca firmy Usługowo Instalacyjno - Spawalniczej Dariusz Malec nie wypłaca wysokości wypłaty, którą obiecał. A co więc ze sporządzoną przez obie strony umową? Czy pracujecie tam na słowo, czy jednak sporządzoną obustronnie umową mającą ochronić obie strony przed tego typu sytuacjami?

Mariusz spawacz

Obiecuję wyższe stawki żeby do niego przejść a później jest problem z pracą (są przerwy oo miesiąc i dłużej)a na dodatek wypłaty się spóźniają o miesiąc i dłużej. Ogólnie za dużo kłamstw. Nie polecam firmy, arogancki właściciel i niech zapłaci co obiecał i niech sam czeka na pracę i wypłatę po miesiąc i dłużej

ROMAN
@Mariusz spawacz

A nie jest to przypadkiem tak ze godząc się na warunki pracodawcy ty tez łamałeś ustalenia pomiędzy wami? Nie było przypadkiem tak, ze nie chciałeś zostać tydzień dłużej na projekcie jeżeli było to konieczne (brak elastyczności)? Czy twoja praca była w 100% wykonana dobrze (ocena należy do pracodawcy i jego kontrahenta)i zgodnie z ustaleniami z pracodawca? Czy może to ze względu na liczne błędy i poprawki po podobnych do ciebie pracownikach, twój pracodawca nie otrzymał wynagrodzenia od swojego kontrahenta w całości lub wcale go nie otrzymał . Kto jest zatem winny w takich sytuacjach? Moze po prostu okazało się ze twoje kwalifikacje wynikające z twoich dokumentów nie są adekwatne do twoich umiejętności i zaangażowania w pracy i dlatego pracodawca zmuszony był do pomniejszenia twojego wynagrodzenia proporcjonalnie do twojej osoby? Pamiętaj zawsze ze są dwie strony medalu i nic nie dzieje się bez przyczyny. Ja pracuje tu już 4 lata i nie zawsze jest kolorowo ale zawsze otrzymuję swoje pieniądze. Poza tym wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

@ROMAN

Swoją wypowiedzią sugerujesz, że stawka jaką otrzymuje się za wykonywaną pracę w Firmie Usługowo Instalacyjno-Spawalniczej Malec Dariusz Malec uzależniona jest od zaangażowania danego pracownika w pracę oraz to jak się kto do niej przykłada tak? Pracujesz tu już 4 lata, czy stanowisko jakie obejmujesz prowadzi do awansu?

JASIEK

Romanie skoro sam piszesz ze nie zawsze jest kolorowo to wiesz ze jest tak jak piszą koledzy poniżej. A poprawki to każda firma kalkuluje w ryzyku bo w każdej się zdarzają (we wszystkich co pracowałem). Powyższe nie tłumaczy takich zachowań i nie płacenia w terminie

Hanna

@Tictip, rozumiem, że Twoje zdanie o firmie Malec jest negatywne, ale nie podałeś żadnych konkretnych argumentów. Co rozumiesz pisząc cwaniactwo? Jest to bardzo hasłowe określenie i może być krzywdzące dla pracodawcy, jeżeli nie jest zgodne z prawdą. Czy próbowałeś wyjaśniać z pracodawcą zaistniałe problemy? Czy długo pracowałeś w tej firmie?

Tictip
@Hanna

Wystarczająco by nie dać się nabrać na wasze sztuczki.

Tictip

Zdecydowanie nie polecam tego pracodawcy. Cwaniactwo i jeszcze raz cwaniactwo.

Mariusz spawacz

Hanno. Tak było jak piszesz dostałem inna kwotę niż miałem obiecaną. Ale że tak bywa to na pewno wiesz. Przestoje były i są z tego co chłopaki mówią a z jakich powodów to też wiesz doskonałe więc nie zadawaj takich pytań tylko się poprawcie .

Hanna

@Mariusz spawacz Te miesięczne przerwy, o których mówisz, spowodowane są brakiem zleceń, czy może są z innego powodu? Ponadto, co takiego zostało Ci przez Firmę Usługowo Instalacyjno-Spawalniczą Malec Dariusz Malec obiecane? Dostałeś inne wynagrodzenie, niż to, na które byliście umówieni? Podaj proszę więcej szczegółów na ten temat, aby ta informacja była bardziej wiarygodna.

Hanna

@prezent świąteczny Jak finalnie została rozwiązana ta sytuacja? Czy otrzymałeś swoją wypłatę? @Jacek M. Co jest powodem takiej, a nie innej opinii? Rozwiń proszę ją i podaj więcej konkretów, aby inni użytkownicy mogli z Twoją opinią na temat Firmy Usługowej Instalacyjno-Spawalniczej Malec Dariusz Malec zapoznać. @Kris Czy otrzymałeś swoją wypłatę? No i czy to była jednorazowa sytuacja, czy takie sytuacje częściej się powtarzają? Co na to Firma Usługowa Instalacyjno-Spawalnicza Malec Dariusz Malec?

Kris

Miesiac czekania na wyplate... Kolejny Mamala:/

Jacek M.

TRAGEDIA Nie polecam!!! Omijać szerokim łukiem!!!

prezent świąteczny

Nie polecam firmy "MALEC", spóźniają się z wypłatami, kiedy dzwoni się do właściciela mówi, że pieniądze będą na czas, najgorzej że przed świętami Bożego Narodzenia pracownicy nie dostali wypłat, Pan Malec powinien się wstydzić za takie traktowanie pracowników. NIE POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowa Instalacyjno-Spawalnicza Malec Dariusz Malec - Manasterz

Firma Usługowa Instalacyjno-Spawalnicza Malec Dariusz Malec
2.1/5 Na podstawie 10 ocen.

Firma Usługowa Instalacyjno-Spawalnicza Malec Dariusz Malec