Kardan Zakład Usługowo-Handlowy

Bydgoszcz

Opinie o Kardan Zakład Usługowo-Handlowy

Mika

Podzielam opinie przez pół roku nie mogą przyjechać i zakończyć prac a sezon grzewczy w pełni. I teraz w trakcie wychodzą różne zonki... Masakra nie polecam!!!

dlugi

Podzielam opinię pozostawiona przez poprzedniego użytkownika. Firma same kłopoty. Pozostawili mnie przed sezonem grzewczym bez ogrzewania w nowo wybudowanym domu. Instalacji nie skończyli ale fakturę za całość oczywiście wystawili, na szczęście całej nie zapłaciłem. SZCZERZE, NIE POLECAM !!!

td

Firma krzak , lepiej nie zamawiać u nich ogrzewania , bez kontaktu , same kłopoty. 6 miesięcy proszę o przyjazd i nie są w stanie na 10 min. podjechać szczerze odradzam.

Zostaw opinię o Kardan Zakład Usługowo-Handlowy - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kardan Zakład Usługowo-Handlowy