HB-System Maria Haber

Michałowice

Opinie o HB-System Maria Haber

Malwina

Po otrzymaniu zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną i przeczytaniu wcześniejszych negatywnych komentarzy o firmie bałam się co mnie tam spotka. Po trzech miesiącach pracy mogę śmiało powiedzieć, że atmosfera jest wręcz rodzinna, praca przyjemna a szefostwo uczciwe, działające tylko na korzyść pracownika.

Joanna

Pracuję w tej firmie od trzech lat. Atmosfera w firmie jak i podejście do pracownika przez szefostwo jest bez zarzutu i powyższe komentarze nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Nawiązując do p. Pauli oraz "drama" (czyli również tej samej Pani) chciałabym nadmienić, że praca, którą miała wykonywać w naszej firmie okazała się zbyt trudna dla osoby bez doświadczenia. To skłoniło nas do podjęcia decyzji o zatrudnieniu pracownika z doświadczeniem w branży. Oczywiście p. Paula otrzymała wynagrodzenie za swoją pracę oraz grzecznie podziękowano jej za współpracę.

ja

zamówiłem nawodnienie i zwróciłem im i nie dostałem z powrotu pieniedzy

drama

nie polecam prace w tej firmie, nic nie wiadomo co cie tam spotka

paula

nie traktują poważnie pracownika. Zatrudnili mnie, obiecywali zatrudnienie na umowe o prace, cały etat, zapewniali mnie po 3 dniu pracy ze niedługo podpiszemy umowe a następnego dnia zwalniają mnie. Bezsensowne tłumaczeni uwidaczniało że ktoś wchodzi na moje miejsce PO ZNAJOMOŚCI.

Tomasz
@paula 17.05.2016 20:11

można się z Panią skontaktować jakoś? Ubiegam się tam o pracę

Zenek
@paula 17.05.2016 20:11

To jak tam jest w końcu na stanowisku niby szlifierza szukają ?

Zostaw opinię o HB-System Maria Haber - Michałowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HB-System Maria Haber