Opinie o Rajtrak Piotr Kowalski w Górki Małe

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Rajtrak Piotr Kowalski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rajtrak Piotr Kowalski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rajtrak Piotr Kowalski w Górki Małe

Właściciel nie stawia sobie niestety za priorytet podpisania umowy z nowymi pracownikami. Przeciąga to w czasie co powoduje że pracownik poddawany jest jakiemuś nie omawianemu wcześniej na rozmowie kwalifikacyjnej okresowi próbnemu, który nie wiadomo ile potrwa, nie wiadomo czy otrzyma się za ten czas wynagrodzenie i nie wiadomo czy w razie wypadku w czasie takiego okresu próbnego na terenie prac właściciel nie "umyję rąk" mówiąc że z pracownikiem umowy nie podpisał. Auto służbowe od pierwszego dnia obiecuje dla kierowników - nie wiem od kiedy liczy sobie ten pierwszy dzień, bo jak się okazuje trzeba jednak jeździć w pewne miejsca autem prywatnym a później dopiero są przesiadki co przy oferowanej przez niego na początek podstawie generuje dodatkowe koszty sprawiając że staje się ona mniej atrakcyjna. Praca rzekomo jest od 7-15, choć w praktyce się okazuje że jednak od 6-15. Pracy rzekomo nie ma w weekendy ale się zdarza z tego co słyszałem. Także pięknie gada na rozmowie i niestety nie wiele ma to wspólnego z rzeczywistością.

masakra
@Gość

Dokładnie, praca 6-15 plus dojazd rozklekotanym autem (jeśli w ogóle jest) niekiedy 1:30h w jedną stronę, daje 12h pracy każdego dnia, na miejscu trzeba być na 6 rano czyli start o 4:30.

Radek
@masakra

Opinia nieprawdziwa. Pracowałem, było trochę inaczej. Każdy kierownik miał do dyspozycji samochód. Owszem czasami zdarzało się, że przypisany do danego kierownika samochód był mu zmieniamy z powodu napraw, co przy pracy w terenach leśnych, bagnistych jest normą. Dostałem na start laptop, telefon służbowy i samochód. Samochody w środku nie są najlepsze, ale każdy samochód jest sprawny technicznie. Mechanicznie są to bardzo dobrze sprawne samochody. Jeżeli "Gość" kandydat narzeka na samochody, to niech da swój i niech się przejedzie nim po terenach mokrych, w lasach.

Sylwia
@Radek

Zależy jeszcze czy mają jakąś swoją fajną furkę do dyspozycji, żeby tak jeździć. ;p Ale faktycznie sam w sobie dojazd może być problematyczny koro komuś nawet te 1,5 h zajmuje, ja to bym raczej podziękowała .:/ Ty też tak długo musiałeś dojeżdżać?

Klient
@Gość

Również słyszałem od kilku osób o tych umowach, że nie daję ich od razu niestety, ale nie daj Boże przy wypadku kiedyś będzie miał duże problemy

Sylwia
@Klient

A wśród tych kilku osób co Ci to mówiły to był chociaż jeden pracownik stąd?

Leszek
@Klient

Wątpię, aby ktoś kto pracuje pod liniami elektroenergetycznymi (pod napięciem) nie dawał umów. Bzdura. Do tego przedstawia się Pan jako klient. Z tego, co wiadomo, to właścicielem linii jest PGE lub Tauron, a nie osoba prywatna.

Dorota
@Leszek

A ta praca pod liniami elektroenergetycznymi to wg ciebie umowa pewna, a co z dodatkowymi ubezpieczeniami, sa jakieś dodatkowe na 'wszelki wypadek? Czy tylko te standardowe?

masakra
@Radek

Radziu K. Nie pier*ol. Jeżeli było tak super to dlaczego zrezygnowałeś??

Hanna Nowy wpis
@masakra

Ale po co takie zwroty? Można to uprzejmiej napisać, prawda?

Radek Nowy wpis

Względy zdrowotne

Leszek Nowy wpis
@Dorota

umowa o pracę, to raczej pewna umowa. Firma jest ubezpieczona na ten 'wszelki wypadek'.

Gość kandydat Nowy wpis
@Radek

Nie szukałem pracy w lesie żeby jeździć tam własnym autem - własciciel zarzekał na rozmowie że od pierwszego dnia pracy przysługuje auto służbowe (zapytałem specjalnie od którego dnia przysługuje) a tymczasem jeździłem po jakichś wsiach swoim prywatnym a stamtąd mnie odbierał ówczesny jego brygadzista. Po 4 dniach darmowej pracy (+5 dzień na początku na tzw. szkolenie w plenerze) i wobec braku umowy o która się upominałem olałem gościa. Nie narzekałem nigdzie na stan aut, tylko na to że musiałem jednak ponosić dodatkowe koszty na dojazdy co sprawiło że oferta pracy przestała byc wiarygodna i atrakcyjna. Gdy do tego doliczę 5 dni wolontariatu i koszty badań lekarskich z własnej kieszeni to moja opinia jest jaka jest.

Zofia

Firma w internecie ma bardzo dobrą opinię od klientów, a zastanawiam się, jakie opinie o firmie Rajtrak mają pracownicy? Bo rozumiem, że nie jest to jednoosobowa działalność gospodarcza?

Jolanta

Jak wyglądają kwestie finansowe w Rajtraku - czy pensja jest wyższa od minimalnej krajowej? Czy w firmie jest możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego?

Gdzie jest siedziba firmy ?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Rajtrak Piotr Kowalski rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Pracownik terenów zieleni?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Rajtrak Piotr Kowalski - Górki Małe

• Jak się pracuje w Rajtrak Piotr Kowalski?

Zobacz opinie na temat firmy Rajtrak Piotr Kowalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rajtrak Piotr Kowalski
  • 3B