Floart Rafał Bujakowski

Katowice

Opinie o Floart Rafał Bujakowski

Jaga

Nie ma Pan zielonego pojęcia o sadzeniu krzewów i drzewek. Stwierdzam to obiektywnie, kiedy większość Pana nasadzeń się nie przyjęła. W takim razie nie polecam usług firmy Flory Rafał Bujakowski.

WK

Zamówiłem krzaki owocowe z posadzeniem. Pan Bujakowski posadził je w cieniu mówiąc, że tak będzie dobrze! Żenada i wstyd. Nie polecam!

Bogusław

W ubiegłym roku choroba zaatakowała mój kilkudziesięcioletni srebrny świerk. Szukałem pomocy u wielu fachowców z terenu województwa. Wszyscy mnie zbywali. Nie chcieli zająć się drzewem około 12-metrowej wysokości. Oferowali usługę dla drzew, które można opryskać z ziemi dyszą trzymaną w ręce. Pan Bujakowski przyjechał, obejrzał, dokonał analizy i za kilka dni wrócił z ekipą, która świerk opryskała odpowiednimi chemikaliami, wykopała drenaż aby można było nawadniać system korzeniowy i zasiliła drzewo nawozami. Świerk odzyskał blask i cały obsypał się szyszkami. Jest piękny. (Nadmieniam, że 2 lata wcześniej na posesji uschły dwa młodsze świerki). Zwracam uwagę na wysoką kulturę i fachowość p. Bujakowskiego. Usługę wykonał szybko, fachowo i niedrogo. Szczerze polecam.

Ben

Nie polecam.

Andrzej

Partacz i tyle.

Floart
@Andrzej 03.10.2015 19:58
Partacz i tyle.

Proszę "Andrzeju" podaj szczegóły dotyczące Twojej opinii abym mógł się odnieść , inaczej będzie jasne że to post konkurencji.

Andrzej
@Floart 17.10.2015 11:28

To nie jest post konkurencji, lecz nie zadowolonego pana klienta. Usługę sadzenia zieleni wykonał pan nie fachowo, rośliny schną, a pan nie reagował. Partacz i tyle.

Zostaw opinię o Floart Rafał Bujakowski - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Floart Rafał Bujakowski