ABIES Twoi Ogrodnicy

Gdynia

Opinie o ABIES Twoi Ogrodnicy

W/w pracodawca właśnie dzisiaj ukazał swoje naganne oblicze. Nie przestrzega przepisów BHP, pracownicy zmuszani są przez niego do dźwigania.. Krzyczy na pracowników ,nawet zaistniała sytuacja , że rzucił się do nich z łapami. Ewidentnie nie radzi sobie z emocjami... Zachowuje się jak ofiara pedofila, nie panuje nad sobą . Za wszelką cenę próbuje pokazać swoją wyższość nad pracownikiem. Moja ocena : NIE POLECAM!

Ten super szefuncio ma naprawdę problemy z głową , arogant, egoista, nie liczy się ze zdaniem innych. Człowiek najpierw musi się ze sobą dogadać, potem z innymi ludźmi. Nie polecam firmy.

jebać cię 123321

NAJGORSZA FIRMA W TRÓJMIEŚCIE NIE POLECAM chamstwo pazerstwo na pieniądze przestarzały sprzęt zero przestrzegania bhp coś takiego jak ochrona pracownika w tej pseudo firmie nie istnieje druga rzecz to psudo szef pesudo znawca można nawać go zwykłym kretynem krótko mówiąc nie szanuje pracowników jest wobec nich chamski wyzywa od najgorszych jednym słowem szef jest psychicznie chory i powinien się leczyć w poradni psychiatrycznej ponieważ ma coś z głową stawka godzinowa za taką liczbę umiejęntoności jest krótko muwiąć nie porozumieniem zdecydowanie każdemu kandydatowi do tej firmy jako pracownik nie polecam

Wczorajszy

jednym słowem tragedia, wyzysk i oszustwo ludzi na codzień.

Michał Białek

Pozdrawiam Wieśka który tam pracował, mam nadzieję ze znalazł nową lepszą prace z godziwymi zarobkami i nie jest wykorzystywany juz przez w/w pseudo znawce "szefa" ktory pozjadał wszystkie rozumy.

Tajemniczy Pracownik Skurwielu

Według mnie szef to idiota wykorzystuje ludzi za śmieszne pieniądze zatrudnia na czarno a kasuje swoich zleceniodawców jak za zboź e jest chujem cały czas jak przychodzi do wypłaty to ucina pieniądze nie liczy czasu powrotu z pracy zachowanie szefa jest nie dopuszczalne ten pajac myśli źe pozjadał wszystkie rozumy Nie pracuje juź w tej psudofirme poniewaź We wszystkich innych stawka godzinowa wacha się od 12-18 zaleźności od umiejętności a ten pajac przycina swoich pracowników co w rzeczywistości wyjdzie 8 -8,5 zł za godzine Powiedz coś o premi za wykonana prace szybciej to na drugi dzien juź tam nie pracujesz Ogulnie ta firma to nie jest firma tylko szlam i gówno przerwa śniadaniowa to 10minut przypominam źe to nie jest sadzenie roślin po 2kg jedna tuja waźy ponad 500-600kg i to jest wykonywane ręcznie Skarbówka i Sanepid powinna dobrać sie temu złodziejowi do tej tłustej dupy

Tajemniczy Pracownik Skurwielu

Sławek

To ciekawe... Ja pracuję w firmie już kilka lat (umowa na czas nieokreślony) i nie narzekam. Szefowa w porządku, wyrozumiała, ludzka... A tych dwóch oszołomów, co tak piszą, to pamiętam - zapomnieli nalać oleju do kosiarek i zatarli silniki. Szefowa ich wyrzuciła!

chuj ci w dupe Ty siwy pajacu Paweł
@Sławek 18.03.2016 22:33

nie dwóch oszłomów tylko ludzi którzy piszą prawde o tej gównianej firmie a pan broni tej firmy poniewaź jest pan bardzo dobrym znajomym tej firmy i niech pan nie zaprzecza i sie nie pogrąźa

Wiesiek

Tragedia. Właściciel zatrudnia na czarno bez jakiegokolwiek ubezpieczenia. Nadgodziny i praca po nocach to w tej firmie chleb powszedni. Właściciel wykorzystuje pracowników i jest wobec nich chamski. FIRMY NIE POLECAM.

Artur
@Wiesiek 23.03.2015 21:22

Potwierdzam ta firma to coś strasznego. O zasadach BHP to oni chyba nigdy nie słyszeli.

Zostaw opinię o ABIES Twoi Ogrodnicy - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABIES Twoi Ogrodnicy