ECO-Profesional s.c. Roman Kugler Grzegorz Wiśniewski

Bydgoszcz

Opinie o ECO-Profesional s.c. Roman Kugler Grzegorz Wiśniewski

Tomi

same odpowiedzi przez eco pozostawiają wiele do myślenia więc... nie ma czego się dziwić, że pracowników brak... wszystko do czasu. nie idźcie w ślady Prymusa ,bo ludzie może i kase potrzebują ale nie są głupi

Anna

Co za bzdury ludzie pisza pracowalam w tej firmie jeszcze za czasow p.Asi.bylo calkiem normalnie.P.Wisniewski przesympatyczny gosc.do dogadania sie a zatobki byly takie jak wszedzie .Nie wierze ze az tak sie zmienilo...Pozdrawiam b.szefa.Anna

eco

Co za bzdury niunia wypisujesz !!!!!!!!

Niunia

Pracowalam w tej firmie atmosfera do dupy szukaja ludzi ktorzy by im kablowali co sie dzieje w zakladzie pracy a jak cos jest nie tak grożą zwolnieniem a gdy odchodzisz wyplacaja mniej pensji niz sie nalezy

eco

Serwis sprzętu ogrodniczego to nie audiotele. Przez telefon nie naprawi się kosiarki czy piły. Maj, czerwiec, lipiec, sierpień jest szczytem ogrodniczym. Przyjmujemy setki sprzętów, które trzeba naprawić. Na ten czas nie dorastają nam dodatkowe ręce, więc nie mamy czasu na pogaduchy przez telefon. Zapraszamy w listopadzie, grudniu, styczniu, lutym. Pogadamy sobie nie tylko przez telefon ale i przy kawce. Każdy klient jest dla nas ważny ale ten za stojący za ladą jest ważniejszy. Jakby to wyglądało gdy klient stoi kolejka się powiększa a my gadamy sobie przez telefon.

kagro

Firma formalnie serwisuje sprzęt NAC. W sprawie naprawy już 2 tygodnie nie mogę się dodzwonić. Czasami zgłosi się sekretarki, łącvzy z szefem lub z serwisem i cisza!!! Mają formalnie w nosie klientów!!!

eco

Co za ściema. Aż żal to czytać. Fakt że stawki są od najniższej krajowej bo tak nam Państwo daje ale żeby tak kłamać to kpina. Żona Cię kłamie - zastanów się gdzie jeszcze !!!!

FISZER56

Żona szukała u nich pracy. Oferta sprzątanie 0,5 etatu za 3,50 netto. (usunięte przez administratora) Niech się bujają, i sami sprzątają jak ni chcą płacić !

Zostaw opinię o ECO-Profesional s.c. Roman Kugler Grzegorz Wiśniewski - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ECO-Profesional s.c. Roman Kugler Grzegorz Wiśniewski