Opinie o Work 4 U Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Work 4 U Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Work 4 U Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Odpady i surowce wtórne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work 4 U Sp. z o.o. w Bydgoszcz

A mechanika maszyn tu szukali w czerwcu 2022 czy nie? Bo widzę w komentarzach dużo pomyłek jeśli chodzi o to, które ogłoszenie należy do nich. Ja jestem zainteresowany tą pozycją, dlatego proszę o info, czy jest wolny wakat i na jaki etat.

Firma ma stronę z doradztwem personalnym i na niej znalazłem info że mają prace dla kierowcy z kat. C w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii i Norwegii. Nic więcej nie ma tylko formularz do wysłania CV. Ktoś ostatnio z nimi wyjeżdżał i może podać realne warunki jakie proponują na miejscu? Nie chciałbym pojechać i się rozczarować.

pracodawca Nowy wpis

Niestety chyba zaszła pomyłka. Nasza firma nie zajmuje się doradztwem personalnym, transportem ani nie poszukujemy kierowców kat. C.

Jacek

Teraz agencja ma pracę wakacyjną dla kelnera w Amsterdamie ze stawką 530 euro na tydzień. Jak z zakwaterowaniem ? Warunki ok bo czytałem że z tym bywało różnie. Ktoś wyjeżdżał już do takiej roboty i coś doradzi?

pracodawca Nowy wpis
@Jacek

chyba doszło do pomyłki , po pierwsze nie jesteśmy agencją pracy, po drugie - nie działamy w branży gastronomicznej. Jeszcze ....

Dzień dobry , nie polecam tej Pseudo Agencji oraz całej firmy Margiz… Tego wgl nie da się nazwać firmą.. To jest jebany wyzysk ludzi , płacą dla początkujących 8,5-9,5 euro… (usunięte przez administratora)Ogólnie na miejscu kierowniczym siedzą ludzie nie mający pojęcia co się dzieje na firmie (usunięte przez administratora)ciągle tylko rygor oczekują od pracowników żeby szybko robili gdzie ludzie nie mają nawet zapewnionego odpowiedniego sprzętu do pracy… bhp jest pod znakiem zapytania , osoby jeżdżą wózkami bez przeglądu technicznego , bez hamulców… mieszkanie to jedna wielka tragedia , pokoje po 6-7 osób jest grzyb na ścianie ,(usunięte przez administratora)Jak Jedziesz na projekt to firma ci opłaca przyjazd ale jeśli chcesz sobie zjechać na tydzień na urlop to ty musisz kupić sobie bilet do domu i jak chcesz wrócić na projekt to tak samo…(usunięte przez administratora) ogólnie ludzie prosili się o wodę przez ponad 2 miesiące i dopiero gdy przyjechał człowiek z bhp i zobaczył że ludzie nie maja wody do picia to nagle po 2 dniach woda się pojawiła… (usunięte przez administratora)

A ile godzin się tam pracuje? Mieszkanie tez samemu trzeba opłacić, czy takie koszta są już na głowie firmy?

Mariam

100% trafna opinia, ludzi którzy chcą coś zmienić wyrzucają z pracy bo są niewygodni

Mariam

Szczera prawda, ludzi którzy chcieli coś zmienić po prostu się wyrzuca bo są niewygodni. Pseudo właściciel firmy nie ma nic do powiedzenia.

Justyna
@Mariam

A co chcieliście zmienić dokładnie? Rozumiem ze jakieś zażalenia zgłaszaliście czy jak?

@Justyna

Przede wszystkim trzeba zmienić kulturę białych kasków - bekanie przy wszystkich i mówienie smacznego nie przystoi nikomu a tym bardziej szefowi projektu, pierdzenie w biurze i śmianie się z tego to też nie najwyższy poziom, takich przykładów można wymieniać setki.

Julia
@Mariam

No rzeczywiście, aż nie wiem, co powiedzieć. Wydaje się jako błahy powód, żeby gdzieś to zgłaszać. Próbowałaś o tym rozmawiać z nimi skoro Ci to tak przeszkadza?

@Julia

Jak takie zachowanie uważasz za blachy powód to znaczy że poziom kultury naprawdę upadł, poza tym świadkiem takiego zachowania był Marcin - czyli szef firmy, który ani nie reagował na takie zachowanie jak i na poniżające traktowanie swoich pracowników, więc komu to zglosić?? Chyba bogu

Work 4 U Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH (NR 2648). Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Specjalista/Młodszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska
Skarbimierz-osiedle
Mitsui High-Tec Europe Sp. z o.o.
Dominic

Praca za granicą (Niemcy, Belgia, Francja) z firmą MARGIZ Tragedia!!!! Nie polecam

@Dominic

A to każde pastwo masz przetestowane, że tak piszesz? Gdzie ja już mimo wszystko było najlepiej skoro trzy razy jechałeś?

Michal

To nie firma to tragedia. Pracował we Francji 6 dni na rozbiórce fabryki. Stawka i praca to masakra. Warunki mieszkaniowe tragedia!!! Wrzuciłem do Polski przez 7 dni. Wypłaty nie dostaw. Marcin (usunięte przez administratora) który jest tam szefem nie odbiera i SMS nie czyta. Żałuję. Nie polecam !!!!

Tomasz
@Michal

Opinia zamieszczona przez Michala jest- nazywam sprawę po imieniu- podłym zniesławieniem.Jego żona pracowała dla mojej firmy przez 4 lata w fabryce tytoniu pod Poznaniem, płaciłem jej z własnych pieniędzy za lekarzy ( problem z kręgosłupem i alergia), a jej mąż ( tytułowy Michal) skomlał o możliwość pracy za granicą ( żona go nie chciała puścić). Kiedy wreszcie żona postanowiła wrócić na Ukrainę i dała mu łaskawie pozwolenie na wyjazd do Francji ( ja jeszcze naiwny i (usunięte przez administratora) zabrałem mu na przechowanie tonę gratów z hostelu) cieszyłem się, że będziemy mieli fajnego, kompetentnego pracownika ( za każdym razem podczas rozmowy o pracy we Francji, uprzedzałem go, że praca jest ciężka, ale jest dużo godzin i można zarobić fajne pieniądze). Już pierwszego dnia po przyjeździe ów Michal dzwonił do mnie, że mieszkanie ( na nasz koszt) mu się nie podoba, a kolejnego sic ! dnia, że praca jest za ciężka i on chce wracać do Polski. Po mojej rozmowie stwierdził ( nie od razu), że zostanie i będzie pracował do wypłaty ( czyli 6 kolejnych dni). Nie dotrwał i wrócił do Polski. Koszt jego wysłania do Francji ( ubrania robocze, paliwo, szkolenie bhp i badania lekarskie) znacznie przekroczyły „zyski” z jego tak zwanej pracy. Ostrzegam wszystkich potencjalnych pracodawców przed takim pracownikiem. Roszczeniowy typ człowieka, który na kanwie tragedii spowodowanej wojną chce ugrać jak najwięcej dla siebie. Z dala od takich ludzi…..

@Tomasz

Takie ostrzeżenie to raczej i tak nic nie da? Bo jak niby prześwietlić takiego kogoś. Mimo wszystko wobec całej sytuacji ciekawa jestem co by na to wszystko odpowiedział ale widzę, że raczej już się nie odniesie?

Jacek

Nadal tak długo się jest w robocie a do tego stawka nie za wysoka? Ktoś poda mi ile teraz płacą bo nie wiem czy warto wyjeżdżać? Poprawiło się choć trochę?

hamilton
@Jacek

Tak, przygotuj się na pracę po 10 godzin albo więcej.

@hamilton

No cóż, a na co jeszcze wypadałoby się ewentualnie przygotować?

Znajacy

Praca po 12h w tym dojazd do pracy 1h i powrót 1h to jest 14h po za domem , warunki mieszkaniowe mega słabe, placa również, zero szacunku do pracownika , bulgar który jest kierownikiem odnosi się jak do podludzi , (usunięte przez administratora) mega , a projekty krótkie i tylko stara gwardia dla Margizu cos popracuje , stawki na prawde słabe, zaluje , ze tam bylem i wiem , ze pieniędzy mi nie wyplaca ale nie oczekuje od (usunięte przez administratora) niczego , dobrze , ze wyczulem co się tam kreci

Zostaw merytoryczną opinię o Work 4 U Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Work 4 U Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Work 4 U Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work 4 U Sp. z o.o.?

Work 4 U Sp. z o.o.
  • Krasińskiego 19 lok. 2