Opinie o Wilmet Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Ewa Wilk w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Wilmet Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Ewa Wilk. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wilmet Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Ewa Wilk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wilmet Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Ewa Wilk w Dębica

Ari Nowy wpis

Firma spoko,wyplata zawsze w terminie,wszystko ubruttowione,nic pod stołem.Zawsze jakas emerytura bedzie.Wiadomo,że ludzie przychodzą i odchodzą,ale większość pracuje od lat.Kwalifikacji tez jakichś szczególnych nie potrzeba.

Mis

Najgorsza firma jaka jest. Ciągle ogłoszenia na pup tylko to potwierdzają. Wypłata nie dość, że jest bardzo mizerna jak na system 4-brygadowy to jeszcze nie jest wypłacana na czas. Ciągle brakuje ludzi bo człowiek przy zdrowych zmysłach na pewno nie pójdzie tu pracować, z pewnością wybierze(usunięte przez administratora) Nie polecam

Pracownik Nowy wpis
@Mis

Nie zgodzę się z tym, że firma najgorsza. Fakt czasem ludzi brak. Jak ktoś chce pracować to zarobi tą minimalną 2,500 na rękę i wypłata jest na czas. Polecam firmę ????

Ewa Nowy wpis

Jak to nie ma kto pracować ? Firma nie chce zatrudniać czy nie ma chętnych do pracy po prostu w tym miejscu, w sumie dziwne skoro piszesz że firma wypłacalna?

Robert Nowy wpis

2500 zł to nie minimalna tylko więcej. Można coś jeszcze dorobić po godzinach bo taka opcja byłaby na plus, przynajmniej dla mnie.

Justyna

Hej, zauważyłam, że niedawno pojawiła się nowa oferta pracy do Wilmet na stanowisko pracownika pomocniczego. Zakres obowiązków to prace wspomagające produkcje. Czy moglibyście dokładnie mi przybliżyć jak wygląda praca na takim stanowisku w firmie? Pracował ktoś ostatnio na takim i mógłby podzielić się swoimi doświadczeniami? Czy obowiązków na co dzień jest sporo?

Ryszard

Internet milczy nt. pracy w Wilmet, a w komentarzach też nic nie pisaliście, wydaje mi się, że firma już niestety przestała funkcjonować, czy mam rację? Jeśli tak jest, to podajcie proszę jakieś źródło, które to potwierdzi. Dzięki.

Firma Wilmet Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Ewa Wilk poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
admin

Jak długo pracowałeś w firmie Wilmet Sp. z o.o. Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy? Wypowiedz się na naszym forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Wilmet Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Ewa Wilk - Dębica

• Jak się pracuje w Wilmet Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Ewa Wilk?

Zobacz opinie na temat firmy Wilmet Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Ewa Wilk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wilmet Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Ewa Wilk
4.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Świętosława 272
    39-200 Dębica