Bergone Importer i Hurtownia Narzędzi

Kraków

Opinie o Bergone Importer i Hurtownia Narzędzi

xxxxx

Witam, Hurtownia i Importem Narzędzi oraz Centrum Budowlane to praktycznie jedna firma. Pracy i w jednej i drugiej firmie nie polecam nikomu. Jeśli marzy wam się powrót do epoki homo sapiens bo inaczej nie można nazwac właścicieli tych firm byc może jest to praca dla was....

abc budownictwa

Witajcie Proszę o odpowiedź na pytanie czy CB Bergone ma coś wspólnego z Bergone IiHN Bardzo dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam abc budownictwa

Zostaw opinię o Bergone Importer i Hurtownia Narzędzi - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bergone Importer i Hurtownia Narzędzi