Kwartet Bis Maciej Konior

Racibórz

Opinie o Kwartet Bis Maciej Konior

Adam

Jedne z najslabszych mebli jakie mozna sobie wyobrazic - zamowiony zestaaw mebli kuchennych poprostu sie rozpada - czy to brak profesjonalizmu w montazu? czy moze slabej jakosci polprodukty? nie wiem - po okresie 4 miesiecy wylatuja drzwi z polek. SZCZERZE NIE POLECAM! prosba o naprawe gwarancyjna - uslyszalem jedynie smiech pana Kamila z sklepu z ulicy Katowickiej - ze nie wiadomo jak sie z meblami obchodzilem? ciezko zarobione pieniadze wyrzucone w bloto! ABSURD!

Zostaw opinię o Kwartet Bis Maciej Konior - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kwartet Bis Maciej Konior