RR Donneley

Łódź

Opinie o RR Donneley

gowork.pl/opinie_czytaj,89911,0,0,1

Firma nadal funkcjonuje, tylko komentarze są na innym forum na tym portalu (adres powyżej w nicku).

avo

9 zł netto/godz.

gosc

ile sie zarabia w magazynie nie wiem ale na innych stanowiskach wychodzi sie z nadgodzinami 1500-1600 na reke lecz przez te 8 czy 10 godzin jest co robic wiec za darmo nie placa

Sote

To ile tam obecnie zarabia magazynier z uprawnieniami na wózki??

Dobermann

Napracować się można ale nadgodziny płacą za zmianę poranną 50% a za popołudniową 100% można wyjść spokojnie 1500 1600 zł na miesiąc praca jest pewna, zatrudnienie na umowe na zlecenie przed Adeco i Flexiwork ale akurat w RRD podchodzą do człowieka jak należy jeżeli chodzi o wynagrodzenie

gosc

mili ludzie a co do pracy jak wszedzie trzeba pracowac i to nieraz po godzinach jak jest duzo lecz sa o wiele gorsze prace i nie ma co za bardzo narzekac

Zostaw opinię o RR Donneley - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RR Donneley