Top Meble Jaracz sp.j.

Gorlice

Top Meble Jaracz sp.j.

Opinie o Top Meble Jaracz sp.j.

Pracownik mebli Gorlice

Kiepska firma kiepska jakość nie fachowość oraz inne ogólnie nie polecam współpracy z nimi

Jakim pracodawcą jest Top Meble Jaracz sp.j.? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Pracownik mebli Gorlice

Firma bez pojęcia pracownicy nie przeszkoleni nie polecam źle montuja meble itd bez pojęcia. Zatrudnia lepkow nie polecam tej firmy !!!!

Dawno nie było wypowiedzi na temat Top Meble Sp.j., a przydałyby się informacje na forum czy kogoś szukają nowego do zespołu i jak się tam pracuje.

Jaslanin

ODDRADZAM te Firmę pracowałem tam remonta hali oraz inne firma nie wypłaciła mojemu znajomemu biznesmenowi z JASŁA za prace wykonywane tam.sprawy sądowe oraz inne zalega duże pieniądze biznesmenowi z JASŁA właścicielowi Firmy BUDMAX Jasło. Józefowi Bobula za remonta hali oraz inne prace budowlane.

Pracownik TOP MEBLE JASŁO

Bardzo kiepska firma słaba obsługa fatalna jakość usług odradzam współprace z firmą :)

Tomek

Jakieś inne opinie na temat tej firmy??

Zostaw opinię o Top Meble Jaracz sp.j. - Gorlice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top Meble Jaracz sp.j.