Top Meble Jaracz sp.j.

Gorlice

Opinie o Top Meble Jaracz sp.j.

Dawno nie było wypowiedzi na temat Top Meble Sp.j., a przydałyby się informacje na forum czy kogoś szukają nowego do zespołu i jak się tam pracuje.

Jaslanin

ODDRADZAM te Firmę pracowałem tam remonta hali oraz inne firma nie wypłaciła mojemu znajomemu biznesmenowi z JASŁA za prace wykonywane tam.sprawy sądowe oraz inne zalega duże pieniądze biznesmenowi z JASŁA właścicielowi Firmy BUDMAX Jasło. Józefowi Bobula za remonta hali oraz inne prace budowlane.

Pracownik TOP MEBLE JASŁO

Bardzo kiepska firma słaba obsługa fatalna jakość usług odradzam współprace z firmą :)

Tomek

Jakieś inne opinie na temat tej firmy??

Zostaw opinię o Top Meble Jaracz sp.j. - Gorlice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top Meble Jaracz sp.j.