Opinie o Fabryka Mebli Tom-Pol Tomasz Wróbel w Opatów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Fabryka Mebli Tom-Pol Tomasz Wróbel. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryka Mebli Tom-Pol Tomasz Wróbel o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Mebli Tom-Pol Tomasz Wróbel w Opatów

Xxx Nowy wpis

Nie polecam, brygadzista rzuca kobietami z jednego stanowiska na drugie, robi co chce, nie zgodzisz się to będzie się mścił i nawet jak robisz i gadasz to dostaniesz zjebkę za rozmowy a druga sprawa to niskie zarobki

@Xxx

A to wtedy zmiana tych stanowisk jest na lepsze etaty czy jak to wygląda? Załóżmy, że ktoś nie chce zmienić stanowiska to jak brygadzista się mści, dokłada więcej obowiązków?

Joanna Nowy wpis

Zauważyłam tu, że zwracał ktoś uwagę na słabe traktowanie przez kogoś z kadry nadzorującej pracę. No a tak poza szefostwem to jak ogólnie atmosfera pomiędzy pracownikami? W zespole miło w miarę czy coś się dzieje też?

2kekdm

Praca okej tylko beznadziejny brygadzista z humorami gorszymi jak baba w ciąży????główny powód odejścia większości kobiet

Adrian
@2kekdm

To czemu akurat kobiety przez niego odchodzą? Jakieś seksistowskie teksty się pojawiają?

Aneta
@Adrian

Też chciałabym wiedzieć, nie brzmi to dobrze

Hehe Nowy wpis
@Aneta

Po prostu nie ma szacunku do drugiego człowieka, ale do facetów za bardzo nie fiknie bo wie że dostanie po mordzie ???? za to szef go musi bardzo lubić ,bo mimo tylu skarg na niego i tak dalej jest brygadzista i oglądają sobie razem ludzi na kamerach.

Karol

Jeśli jest świetny pracodawca to prawie zbędne jest forum pracownicze, polecam firmę.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Fabryka Mebli Tom-Pol Tomasz Wróbel? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
The Togira

Znalazłem ogloszenie o prace na olx. jak to jest z tymi ,, bardzo dobrymi warunkami pracy i płacy' ? Kierownictwo każe przychodzić w soboty lub zostawać po godzinach?

Martyna

Co znaczy określenie śmieszne zarobki ,jest to najniższa krajowa czy jak to wygląda?

karol

Zakład bardzo rozwinięty, praca dobrze zorganizowana, porządek na zakładzie jest dużym plusem, zarobki godzinowe są poprostu słabe na te czasy..

@karol

Zarobki są śmieszne nie polecam...

Driver90

Ma ktoś informacje na temat warunków pracy dla kierowców, dokąd są głównie wyjazdy i czy są przyjęcia?!?!

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Mebli Tom-Pol Tomasz Wróbel - Opatów

• Jak się pracuje w Fabryka Mebli Tom-Pol Tomasz Wróbel?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Mebli Tom-Pol Tomasz Wróbel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fabryka Mebli Tom-Pol Tomasz Wróbel
  • Szpot 1A