Opinie o Zakład Stolarski Mariusz Lisek w Kwilcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zakład Stolarski Mariusz Lisek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Stolarski Mariusz Lisek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Stolarski Mariusz Lisek w Kwilcz

Arek

Terminowość zerowa. Umawia się i nie przyjeżdża. W końcu udało mu sie przyjechać i zrobić kuchnię, ale lakier na szafkach mega słaby, po kilku tygodniach zaczął odpryskiwać. Część szafek nie skończona, blaty dębowe zaczęły się wyginać - źle osadzone. Pieniądze wziął a robota nie skończona. Od roku czekam na paragon i przyjazd na reklamacje blatu, szafek i montaż brakujących elementów. Zero odpowiedzi. Telefonu nie odbiera, na SMSy nie odpisuje. Zanim dostał kasę nie bylo aż tak źle. Dobrze że mam przelewy, uderzę z tym do rzecznika praw konsumenta i US. Nie polecam tego „profesjonalisty”. Żenada.

OszustKłamcaZłaJakość Nowy wpis
@Arek

Potwierdzam. Jakość bardzo zła. Również na moich szafkach lakierowanych lakier odpryskuje już po kilku miesiącach. A obchodzę się ze wszystkim ostrożnie. W moim przypadku zamontowano mi szafki, które miały szare pręgi od wewnątrz. Jakby lakier był niewystarczająco dobry. Reklamowałam - zaproponowano aby sama dowiozła szafki, czyli odmontowała sama, dowiozła i zostaną poprawione. Zrezygnowałam/ Całokształt współpracy był na tyle przerażający że nie zdobędę się na odwagę, aby cokolwiek z tą "firmą" robić.

Mariusz Lisek Nowy wpis
@OszustKłamcaZłaJakość

Art. 212. kodeksu karnego. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności . Wszystkie powyższe komentarze są dziełem klientki , która pisze w 95% kłamstwa i "potwierdza " je kolejnymi wpisami ale już pod inną nazwą Nick (daty wpisów pokrywają się z datami wezwań do zapłaty , sprawa toczyła się dwa lata) Strony z opiniami daję piszącym paszkwile anonimowość .Współpraca z klientką panią Anna S.S. ? Jako wykonawca mebli zostałem polecony przez koleżankę (zadowolona klientka) pani Anny. Początkowo współpraca przebiegała pozytywnie . Po podpisaniu umowy klientka zaczęła wprowadzać liczne zmiany i dodawać kolejne elementy . Termin montażu pani Anna z uwagi na brak podłóg przesunęła o 1,5 miesiąca (z mojej strony zrozumienie ) a finalnie wyznaczyła bez konsultacji termin, w którym moja firma ma 2 tygodniowy urlop (15-29 sierpień). Montaż mebli odbył się 1-3 wrzesień , klientka nie wnosiła żadnych zastrzeżeń jakościowych a rozliczenie finansowe obiecała po swoim urlopie i zaczęło się ..... nieodbieranie połączeń tel z mojego nr ( udało się raz mojemu prawnikowi z innego nr."osoba trzecia") kłamstwa o nękaniu w niedzielę , o braku faktury (nr 58/10/...) itd a wzrost kosztów wynikał z dodatkowych elementów mebli (niestety !) nie zapisanych w umowie . Pani Anna obiecała czarny PR gdy tylko będę domagał się zapłaty całości faktury , co powyżej zrealizowała. Sprawa oddana do windykacji. Mariusz Lisek.

Klara Nowy wpis

Nie wiem czy mogę powiedzieć Coś dobrego na temat tej "firmy". Terminowość zerowa. Czas realizacji kosmiczny. Projekt niezgodny z tym co powstało. Ba! Niektóre rzeczy powstały bez żadnego projektu i uzgodnienia! Meble zostały niewykończone, postawione w czerwcu a do dnia dzisiejszego nie są zrobione poprawki! Właściciel jest niesłowny. Cena finala zupełnie inna niż umówiona. Dodatkowo podstawowe błędy podczas realizacji typu pomieszczenia pozostawione same sobie, niezakluczone, bez opieki. Dodam jeszcze, że do tej pory brak faktury za wykonane zamówienie. Pan Mariusz jest bardzo chaotycznym człowiekiem, nie polecam nikomu.

@Klara

Podpisuję się pod opinią w 150%. Moja historia ze zleceniem p. M. Liska była poza kryteriami (nie)-jakościowymi również na poziomie specjalnym niesmaczna. Otrzymywałam informację, że muszę dostarczyć zlew i inne elementy kuchni jak najszybciej, aby - na czym mi zależało- wykonać meble na czas. Dowoziłam elementy "na łeb na szyję", a meble nie zostały wykonane na czas. Po ich zamontowaniu (dodam że meble częściowo niejakościowo wykonane) otrzymałam informację że muszę więcej zapłacić, na co nie wyraziłam zgody po wszystkich nieprzyjemnych sytuacjach i kosztach, na jakie mnie narażał ten pan. Od tego momentu non stop otrzymywałam telefony od Fa. Lisek, również od osób postronnych w jego imieniu! Np. w niedzielę rano o 8:00. Straszono mnie sądem i windykacją. Pomimo że ustalenia nie s=zostały dotrzymane a wynagrodzeniem zostało inaczej ustalone. Również znieważenie weszło w grę. Ten Pan najpierw odwiedził moich rodziców, gdzie spotkaliśmy się wcześniej celem omówienia moich mebli, a nawet chodził po sąsiadach w moim rodzinnym domu! Otrzymywałam również maile, że zgłosi do korporacji w której pracuję (podpatrzył widocznie podczas montażu na moim Laptopie), że jestem mu dłużna pieniądze. Jak również że przyjedzie do mnie wymontować elementy mebli, nawet jeżeli terminu z nim nie ustalę. Otrzymałam też informację, że Karma wróci. A tymczasem, to pan Lisek jest chaotyczny, nie ma planu pracy, kosztów pewnie też nie potrafi skalkulować na czas a na koniec obarcza swoimi problemami klienta. Odnosi się wrażenie, że żyje przeszłością albo w jakisjś bańce bajkowej, w której jest wykonawcą pierwszej klasy, niezawodny. A rzeczywistość jest inna.

Daria

Nie polecam. 2 miesiące opóźnienia w realizacji kuchni. Kuchnia nieskończona Brakuje jeszcze wykończenia szafki narożnikowej i barku. Od 1.5 miesiąca czekamy za sprzętem do kuchni, który Pan również załatwił. Nie odbiera telefonów. Jak ewentualnie odbierze za każdym razem slysze ze będzie w w okreslony dzien po czym nie przyjeżdża nawet nie powiadamia. Szafki wykończone bardzo starannie natomiast za opoznienia, nieskończona realizację i brak kontaktu, oszukiwanie z terminem realizacji nie polecam.

Niezadowolony klient
@Daria

Opinia pani Darii w 100% odzwierciedla rzeczywistość. Potwierdzam z własnego doświadczenia i szczerze odradzam.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Stolarski Mariusz Lisek - Kwilcz

Zakład Stolarski Mariusz Lisek